2018 lexus paris motorshow hero

21. 9. 2018

LEXUS NA PARÍŽSKOM AUTOSALÓNE 2018

 • Lexus uskutoční 2. októbra na parížskom autosalóne svetovú premiéru novej verzie luxusného športového kupé RC, pričom predstaví aj úplne nový model UX, model ES siedmej generácie a model LC Yellow Edition.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  PARÍŽSKY AUTOSALÓN

  LEXUS PRETVÁRA SVOJE LUXUSNÉ ŠPORTOVÉ KUPÉ RC

  Čerstvo nový model RC zachováva všetky prednosti súčasného modelu, posúva ich však na ešte vyššiu úroveň. Prispel k tomu najnovší vývoj charakteristického dizajnového jazyka Lexus a vycibrenejšie jazdné vlastnosti. Predaj nového modelu v Európe sa spustí koncom roka 2018.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  PARÍŽSKY AUTOSALÓN

  NOVÝ MODEL UX

  Nový Lexus UX ponúka inovačný luxus a bezpečnosť tejto značky v rámci balíka, ktorý spája odvážne nové dizajnové prvky a mimoriadne úsporné nové pohonné jednotky. Modelu UX vštepili jeho tvorcovia dynamický charakter a skonštruovali ho tak, aby ponúkal rýchlu a vzrušujúcu jazdu s hladkým chodom typickým pre vozidlá Lexus. To z neho robí jedinečný prírastok triedy luxusných kompaktných crossoverov.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  PARÍŽSKY AUTOSALÓN

  LEXUS PREDSTAVUJE NOVÉ OSLNIVÉ KUPÉ LC YELLOW EDITION

  Lexus predstavuje nový oslnivý prírastok do modelového radu vlajkového kupé LC – na trh uvádza nový model LC Yellow Edition. Ako naznačuje už samotný názov, je nalakovaný sýtym žltým odtieňom Flare Yellow, pri ktorom ocenený dizajn modelu LC dokonale vynikne. Vozidlá sa začnú dodávať zákazníkom od jesene tohto roka.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  PARÍŽSKY AUTOSALÓN

  NOVÝ LEXUS ES: VIAC VÝKONU A PREPRACOVANOSTI

  Po šiestich úspešných generáciách v triede stredne veľkých sedanov sa model Lexus ES siedmej generácie uberá novou, ambicióznejšou cestou. Modelu ES je dlhodobo známy svojím komfortom, kultivovanosťou a luxusnou výbavou, pričom aj jeho nová podoba stavia na týchto kvalitách spolu s novým podvozkom, ktorý umožnil vytvoriť dynamickejší dizajn exteriéru a ešte lepšie jazdné vlastnosti.