1. Owners
  2. Accessories
  3. Car Care
VYBERTE SI
DIELY A PRÍSLUŠENSTVO

LEXUS PROTECT

LEXUS PROTECT CHRÁNI VÁŠ LEXUS A SPĹŇA VYSOKÉ ŠTANDARDY, KTORÉ MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD ZNAČKY LEXUS.

Chráňte svoju investíciu s Lexus ProTect. Ochráňte svoje vozidlo z vnútra aj z vonku. Ponúkame vám konkrétne riešenia vďaka ktorým bude váš Lexus vyzerať rovnako dobre, ako pri jeho kúpe.

 

PRE VÝNIMOČNÚ SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Jedna aplikácia, 5 rokov ochrany – to je to, čo sľubujeme s Lexus ProTect, povrchovou ochranou laku vozidla založenou na revolučnej technológii. Lexus ProTect dokonale zachováva bezchybnosť laku, vnútorného čalúnenia a zliatinových kolies vášho vozidla. Udržuje tak vysokú hodnotu vášho vozidla. Jediná aplikácia ochrannej vrstvy Lexus ProTect Vám poskytne päťročnú záruku. Pokiaľ si počas 5 rokov zadovážite iné vozidlo, pôvodná záruka prechádza na nového majiteľa.

Lexus ProTect funguje na molekulárnej úrovni, kedy sa spojí so súčasným povrchom a vytvára tak extrémne pevné a odolné prepojenie. Keramicky spevnená povrchová úprava Lexus ProTect chráni proti mastnému filmu z bežnej cestnej premávky, okolitému znečisteniu, poveternostným podmienkam, rozpúšťadlám a mnohým ďalším agresívnym vplyvom. Odpudzuje vodu a dlhšie tak udržiava vzhľad celkom nového vozidla.

Poskytnite zliatinovým diskom kolies tú najlepšiu ochranu pred prachom z brzdových platničiek, pred nečistotami na vozovke aj pred nepriazňou počasia.

Chráňte vnútorné textílie pred každodennými nečistotami a špinou. Jednoducho odstráňte všetky nečistoty bez zanechania škvŕn.