1. Business
  2. Operatívny Leasing KINTO One
VYBERTE SI
table
KINTO ponúka riešenia mobility, ktoré sú jednoduché, bezproblémové a udržateľné, od krátkodobého až po dlhodobý prenájom vozidiel, kdekoľvek a kedykoľvek. Zaistíme, aby si vďaka praktickému operatívnemu leasingu KINTO One mohol vozidlá Toyota alebo Lexus dopriať úplne každý. Splátky sú preto príjemne nízke, rovnako ako spotreba našich úsporných vozidiel.

 

Prečo si vybrať KINTO ONE?

table

 

SLUŽBY PONÚKANÉ V RÁMCI KINTO ONE

K dispozícii Vám bude široká ponuka prémiových služieb celej našej autorizovanej siete vrátane pneuservisných a asistenčných služieb, náhradného vozidla pri nepojazdnosti a mnoho iného.

table

 

Ako získate operatívny leasing KINTO ONE?

table
Financujúcim subjektom je spoločnosť Toyota Financial Services Slovakia s.r.o., IČO: 35915404, so sídlom Galvaniho 19045/19, 821 04  Bratislava – mestská časť Ružinov. Podrobnosti o operatívnom leasingu KINTO ONE a konkrétne podmienky financovania sú k dispozícii u autorizovaných predajcov Toyota a Lexus. Pridelenie finančných prostriedkov je podmienené pozitívnym posúdením bonity potenciálneho nájomcu spoločnosťou Toyota Financial Services Slovakia s.r.o..Tento materiál je určený pre podnikateľov, nepredstavuje ponuku v zmysle Občianskeho zákonníka a slúži len na informačné účely. Fotografia vozidla slúži len na informačné účely.