1. new-cars
 2. LBX
VYBERTE SI
LEXUS

LBX

KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

LBX, hybrid bez nutnosti dobíjania, prináša nový prístup ku každodennej jazde. Spája výkon a agilitu s ľahkosťou a efektívnosťou. Nová definícia luxusu so štýlovo kompaktnými rozmermi, na ktorých nebadať žiadne kompromisy vo výkone ani dizajne. Zažite charakteristický prémiový štandard Lexus s novým vzhľadom. Niektorí by mohli povedať, že je všetko, len nie obyčajný.

Lexus LBX driving in a town

LBX - HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

Doposiaľ najkompaktnejšie SUV značky Lexus, ale s duchom väčšieho SUV. LBX je svojou povahou jedinečný. Poháňaný pokrokovým hybridným pohonom Lexus novej generácie s možnosťou výberu pohonu predných alebo všetkých kolies.

 • TYP KAROSÉRIE
  Kompaktné SUV
 • CENA OD
  32 900 €
 • POČET MIEST NA SEDENIE
  5
 • VÝBAVOVÉ STUPNE
  5

ZVOĽTE SI, ČO CHCETE PRESKÚMAŤ

LBX AI EXPERIENCE

Vyjadrite svoju osobnosť a vytvárajte umelecké diela s umelou inteligenciou, ktoré sú rovnako jedinečné, ako vy.

NOVÝ VZHĽAD ZNAČKY LEXUS

Objavte jedinečný štýl modelu LBX a pozrite si galériu záberov interiéru a exteriéru

PRIPOJTE SA K LBX EXPERIENCE

Nájdite atmosféru LBX, ktorá vám vyhovuje, pomoc personalizovaného obsahu a zážitkov

DOTIAHNUTÉ K DOKONALOSTI

Preskúmajte výnimočnú konektivitu, multimediálne a bezpečnostné funkcie vozidla LBX

OBOHAŤTE SVOJU JAZDU

Zistite viac o pohode, komforte a výkone vozidla LBX

NOVÝ VZHĽAD ZNAČKY LEXUS

NOVÁ ÉRA DIZAJNU

Prepracovaný. Redefinovaný. Odmietajúci konvencie. S vynovenými charakteristickými prvkami a výraznou novou identitou prednej časti vedie výnimočný model LBX Lexus do novej éry. Objavte nový vzhľad značky Lexus - od tvarovaných vonkajších proporcií až po nuansy interiéru.

NOVÝ ODVÁŽNY DIZAJN

VŠETKO, LEN NIE OBYČAJNÝ

Na prvý pohľad vzbudzujú vzrušenie výrazné dizajnové novinky, ako je bezrámová vretenová mriežka chladiča, reverzné svetlomety v tvare písmena L, veľké 18" zliatinové disky a dvojfarebné lakovanie, ktoré si vyžadujú váš pohľad.

EXTERIÉR, KTORÝ PREVYŠUJE

KOMPAKTNÉ A ZÁROVEŇ VEĽKOLEPÉ

Kto povedal, že kompaktné rozmery nemôžu zapôsobiť? Naši majstri z Takumi vytvorili plnokrvný Lexus menších rozmerov, ktorý má rovnakú úroveň a výkon ako plnohodnotné SUV. Vďaka odvážnemu vystupovaniu a elegantnej karosérii sa budete cítiť všade ako doma.

JEDINEČNÝ Z DNU VON

ŽIADNE MIESTO NIE JE VYNECHANÉ

LBX vás vyzýva, aby ste boli sami sebou. Vyjadrite svoj štýl vďaka množstvu farieb a textúr, z ktorých si môžete vybrať. Rozšírením ľudského dotyku na remeslo sa naši remeselníci Takumi starajú o to, aby bol každý detail dokonale prepracovaný, od prešívania až po výplne dverí.

LUXUS PÔSOBIACI OSOBNE

ČAKÁ VÁS UPOKOJUJÚCE OBJATIE

Pri vstupe do širokého kokpitu Tazuna pocítite ohľaduplnosť a pohodlie. Navrhnutý na zvýšenie miery kontroly a zároveň poskytuje veľkorysý výhľad. Vďaka možnosti výberu zo 64 farieb osvetlenia interiéru máte atmosféru svojho LBX pod kontrolou.

POZRITE SI UNIKÁTNE MOŽNOSTI

PRESKÚMAJTE LBX ATMOSFÉRY

Nový Lexus LBX je viac než len jednoliaty. Vytvorený tak, aby vyhovoval rôznym jedinečným životným štýlom a osobnostiam. K dispozícii sú rozličné verzie, každá s rôznymi farbami exteriéru a štýlom interiéru. V neobyčajnom svete LBX sa im hovorí atmosféry. Takže, v ktorej atmosfére LBX budete jazdiť vy?

ZOBRAZIŤ PERSONALIZOVANÝ OBSAH

PRIPOJTE SA K LBX EXPERIENCE

Rear view of the Lexus LBX
A person in the doorway of a Lexus LBX
STYLE SELECTOR KVÍZ

KTORÝ LBX VYHOVUJE VÁŠMU ŠTÝLU?

Uvoľnený? Eklektický? Obyvateľ mesta? Nezáleží na tom, aké sú špecifiká vášho každodenného života, existuje LBX, ktorý vyhovuje vášmu jedinečnému životnému štýlu. Ak chcete nájsť svoju dokonalú atmosféru LBX, vyplňte náš krátky kvíz Style Selector založený na životnom štýle.

Lexus LBX driving on a hillside road

REMESELNE DOTIAHNUTÉ DO DOKONALOSTI

TECHNOLÓGIA ZAMERANÁ NA VÁS

V novom modeli LBX luxus presahuje rámec prepychových sedadiel. LBX ponúka funkcie a technológie neočakávané od kompaktného vozidla a odmieta kompromisy v oblasti luxusu tým, že ponúka pokročilé bezpečnostné, komunikačné a multimediálne systémy."

INTUITÍVNA POLOHA

INTELIGENTNÝ POHĽAD NA VEC

Kokpit Tazuna je vytvorený podľa potrieb vodiča a poskytuje vám úplnú kontrolu. Head-Up displej premietne informácie na čelné sklo v bezpečnej výške očí, zatiaľ čo prvý, plne digitálny 12,3" prístrojový panel Lexus sa mení podľa zvoleného jazdného režimu.

LEXUS LINK+

ZBIERKA PREPOJENÍ

S aplikáciou Lexus Link+ nebol pocit prepojenia a kontroly nad vozidlom nikdy jednoduchší. Pomocou aplikácie si môžete nastaviť klimatizáciu vo vozidle alebo napr. jazdiť pomocou nového zdieľateľného digitálneho kľúča.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

LSS+ 3. generácie vám pomáha jazdiť bezpečne. Proaktívny jazdný asistent zabraňuje kolíziám, zatiaľ čo asistent bezpečného opustenia vozidla zabraňuje otvoreniu dverí, keď to nie je bezpečné. Súčasťou je aj asistent sledovania jazdných pruhov a panoramatický monitor.

PRÉMIOVÝ AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON

OBKLOPENÝ PRÉMIOVÝM ZVUKOM

Vytvorte si individuálnu zvukovú kulisu s exkluzívnym partnerom značky Lexus, spoločnosťou Mark Levinson. Nechajte sa unášať zvukom autentického luxusu prostredníctvom 13 optimálne umiestnených reproduktorov, integrovaného subwoofera a aktívneho potlačenia hluku.

LBX 360 EXPERIENCE

ABSOLVUJTE VIRTUÁLNU PREHLIADKU

Ste pripravení na detailnejší pohľad na LBX? Absolvujte virtuálnu prehliadku exteriéru a interiéru vozidla LBX pomocou našej služby 360 Experience a nakonfigurujte si atmosféru vozidla LBX, ktorá je pre vás autentická, ešte pred rezerváciou online.

OBOHAŤTE SVOJU JAZDU

NOVÁ ÚROVEŇ POTEŠENIA Z JAZDY

Spojenec v mestských uliciach aj na kľukatých vidieckych cestách, LBX chce objavovať. Pocíťte väčšiu kontrolu pri každodennej jazde vďaka plynulému, agilnému a citlivému výkonu. A cíťte sa dokonale prepojení s hlbokými sedadlami, bezkonkurenčným výhľadom a funkciami pre pohodu.

LEXUS HYBRID BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

SLOBODA S ELEKTRIFIKÁCIOU

Vďaka kombinácii pohodlne nízkej polohy za volantom a prelomového hybridného systému Lexus novej generácie je výkonnosť modelu LBX nekompromisná. Vďaka hodvábne hladkému výkonu a vedomiu, že sa vaše vozidlo počas jazdy nabíja, pocítite za volantom slobodu.

VYLEPŠENÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES

POKOJ A STABILITA

Spoľahlivosť. Bezpečnosť. Sebavedomie. Náš voliteľný pohon všetkých kolies E-FOUR prostredníctvom elektromotora sústreďuje silu na zadné kolesá, aby sa zachovala stabilita pri rozjazde, zatáčaní a jazde na povrchu s nízkou priľnavosťou.

ZAMERANÉ NA VÁS

NÁJDITE POHODLIE V KAŽDOM KÚTE

Vo vnútri LBX vládne pocit pohody. Prémiové obloženie tlmiace hluk zvonku vám umožní ešte pohodlnejšie sa usadiť do prepychových, nízkych sedadiel. Pokožka a vlasy medzitým zostávajú hydratované vďaka technológii nanoe™ X, ktorá udržiava baktérie na uzde.

VY & LBX

ZAČNITE SVOJU CESTU K LBX

Ste pripravení urobiť ďalší krok na svojej ceste k LBX? Od online rezervácie vozidla LBX, cez prvotné novinky až po informácie o našich možnostiach financovania, zostaňte s nami a začnite svoju cestu s LBX.