1. new-cars
 2. LBX
VYBERTE SI

ODRÁŽA VÁŠ ŠTÝL

NÁJDITE SI SVOJU LBX ATMOSFÉRU

K dispozícii sú rôzne verzie modelu LBX, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali individuálnemu životnému štýlu a osobnostiam. Označované ako atmosféry, LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION a LBX COOL sa vyznačujú rôznymi farbami exteriéru a štýlom interiéru.

arrow right
arrow left
 • LBX ELEGANT

  Model LBX ELEGANT zaujme svojím nápadným lakovaním vytvoreným majstrami Takumi. V interiéri sa nádherne spracovaná kabína pýši čalúnením zo syn. Kože Tahara v jemných odtieňoch hnedá karamelová alebo piesková.

 • LBX RELAX

  LBX RELAX má pútavú povrchovú úpravu, ktorá vyzdvihuje jeho vzhľad. V interiéri je na výber čierna alebo hnedá karamelová semi-anilínová koža s výrazným prešívaním Tatami. Navyše je k dispozícii ambientné náladové osvetlenie v 64 rôznych farbách.

 • LBX EMOTION

  Pokochajte sa 18" strojovo opracovanými zliatinovými diskami a dvojfarebným lakovaním modelu LBX EMOTION. V interiéri si zamilujete čalúnenie remeselne spracovné majstrami Takumi s červenými prvkami na sedadlách, stredovej konzole a obložení dverí.

 • LBX COOL

  LBX COOL vyniká dvojfarebným lakovaním. V interiéri si môžete vychutnať interiér čalúnený kožou Ultrasuede s medenými detailmi, ako aj prispôsobiteľné osvetlenie, ktoré vytvorí atmosféru podľa vašej nálady.

A ČO ĎALEJ?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Všetky otázky

Na európskych trhoch je možné uskutočniť rezerváciu online. Niektoré trhy ponúkajú bezplatné rezervácie, zatiaľ čo iné požadujú malý, no plne vratný poplatok. Upozorňujeme, že ceny sú orientačné a môžu sa pred dodaním zmeniť v dôsledku faktorov, ktoré nemôžeme ovplyvniť, ako sú zvýšené dane, poplatky, úrokové sadzby atď. O všetkých zmenách budete informovaní a rezerváciu môžte zrušiť pred doručením.

Model LBX je cenovo najdostupnejším prémiovým vozidlom značky Lexus bez kompromisov v oblasti luxusu. Základná cena je 32 900 EUR

Áno.

Hybridy Lexus bez nutnosti dobíjania kombinujú benzínový a elektrický pohon, čím zabezpečujú stálu pripravenosť bez externého nabíjania. Systém optimalizuje účinnosť v rôznych jazdných podmienkach, pričom batéria sa počas jazdy alebo pri brzdení neustále nabíja, čím Lexus stelesňuje svoj záväzok k pokrokovým technológiám a udržateľnej jazde.

Kompaktné SUV v modelovom rade Lexus stelesňuje kategóriu menších SUV, ktoré veľkosťou zvyčajne prevyšujú subkompaktné SUV, ale zároveň zostávajú kompaktnejšie ako stredne veľké SUV. Kompaktné SUV je obľúbenou voľbou vozidla vďaka zábavnému a svižnému štýlu jazdy.

Model LBX má rázvor náprav 2 580 mm a je dlhý 4 190 mm, široký 1 825 mm a vysoký 1 545 mm.

LBX znamená Lexus Breakthrough Crossover.

Áno. Model LBX je vybavený najnovším multimediálnym systémom, ktorý sa ovláda prostredníctvom 9,8-palcového dotykového displeja a obsahuje palubného asistenta "Hey Lexus".

Áno. Apple CarPlay je dostupný pomocou bezdrôtového alebo káblového pripojenia. 

Áno. Android Auto je dostupný pomocou káblového pripojenia. 

LBX je k dispozícii v štyroch rôznych atmosférach, ktoré vám umožňujú vybrať si LBX, ktorý najlepšie vyjadruje vašu osobnosť. Sofistikovanú ELEGANT a nadčasovú RELAX alebo temperamentnú EMOTION a individuálnu COOL.