1. Discover Lexus
  2. Lexus ATP Tour Partnership
VYBERTE SI
PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA

LEXUS X ATP TOUR

V roku 2023 podpísala spoločnosť Lexus niekoľkoročné partnerstvo s Asociáciou tenisových profesionálov (ATP) ako oficiálny automobilový partner a platinový partner ATP Tour.

Lexus a ATP Tour sú príbehom inovácie, výkonu a snahy o dokonalosť. Fanúšikovia a zákazníci sú vždy na prvom mieste a obe značky sa zameriavajú na poskytovanie nezabudnuteľných zážitkov.

EXKLUZÍVNA SÉRIA LEXUS X ATP

LEXUS ATP HEAD2HEAD PÁTRANIE

Ponorte sa do elektrizujúcej série, ktorá posúva hráčske výzvy na úplne novú úroveň. Zachyťte každý moment vďaka všetkým epizódam, ktoré sa objavia na YouTube.

EURÓPSKE TURNAJE

Od oznámenia partnerstva v júni 2023 spoločnosť Lexus sponzorovala rôzne vzrušujúce turnaje ATP, ako napríklad ATP 500 Cinch Championships a ATP 250 Rothesay International vo Veľkej Británii, ATP 500 Hamburg European Open v Nemecku, ATP 250 Generali Open v Rakúsku, ATP 250 Astana Open v Kazachstane a ďalšie, pričom zabezpečila silnú prítomnosť značky na mieste konania, ako aj v médiách a online.

Záver sezóny bude rovnako vzrušujúci, keďže Lexus sponzoruje turnaj ATP 1000 Paris Rolex Masters, ktorý sa uskutoční od 30. októbra do 5. novembra. A ako vyvrcholenie sezóny 2023 sa uskutoční Nitto ATP Finals v Turíne od 12. do 19. novembra. Počas posledného menovaného podujatia poskytne Lexus flotilu 45 elektrifikovaných modelov vrátane nového plne elektrického Lexusu RZ 450e a UX 300e spolu s hybridnými a plug-in hybridnými modelmi.

KALENDÁR TURNAJOV SPONZOROVANÝCH SPOLOČNOSŤOU LEXUS NA ROK 2024

LEXUS X ATP TOUR

GAME. SET. ELECTRIFY.

Tenis a Lexus. Súhra ako z nebies. Príprava, úsilie, momenty, ktoré vám rozbúchajú srdce.

LEXUS X ATP TOUR

PREČÍTAJTE SI TLAČOVÚ SPRÁVU

Podrobné informácie o viacročnom partnerstve medzi spoločnosťou Lexus a ATP Tour nájdete v nasledujúcej tlačovej správe. Zistite viac o turnaji a elektrifikovaných modeloch Lexus a vypočujte si informácie od spoločnosti Lexus a ATP Tour.