1. Discover Lexus
  2. Lexus ATP Tour Partnership
VYBERTE SI
PARTNERSKÁ SPOLUPRÁCA

LEXUS X ATP TOUR

Od roku 2023 podpísala spoločnosť Lexus viacročné partnerstvo s Asociáciou tenisových profesionálov (ATP) ako oficiálny automobilový partner a prémiový partner ATP Tour.

Lexus a ATP Tour sú príbehom inovácie, výkonu a snahy o dokonalosť. Fanúšikovia a zákazníci sú vždy na prvom mieste a obe značky sa zameriavajú na poskytovanie nezabudnuteľných zážitkov.

EURÓPSKE TURNAJE 2023

Od oznámenia partnerstva v júni Lexus sponzoruje rôzne vzrušujúce turnaje ATP, ako napríklad ATP 500 Cinch Championships a ATP 250 Rothesay International vo Veľkej Británii, ATP 500 Hamburg European Open v Nemecku, ATP 250 Generali Open v Rakúsku, ATP 250 Astana Open v Kazachstane a ďalšie, pričom zabezpečuje silnú prítomnosť značky na miestach konania, ako aj v médiách a online.

Záver sezóny bude rovnako vzrušujúci, keďže Lexus sponzoruje turnaj ATP 1000 Paris Rolex Masters, ktorý sa uskutoční od 30. októbra do 5. novembra. A ako vyvrcholenie sezóny 2023 sa uskutoční Nitto ATP Finals v Turíne od 12. do 19. novembra.

Počas posledného menovaného podujatia poskytne Lexus flotilu 45 elektrifikovaných modelov vrátane nového plne elektrického Lexusu RZ 450e a UX 300e spolu s hybridnými a plug-in hybridnými elektrickými modelmi.

LEXUS X ATP TOUR

GAME. SET. ELECTRIFY.

Tenis a Lexus. Súhra ako z nebies. Príprava, úsilie, momenty, ktoré vám rozbúchajú srdce.

LEXUS X ATP TOUR

PREČÍTAJTE SI TLAČOVÚ SPRÁVU

Podrobné informácie o viacročnom partnerstve medzi spoločnosťou Lexus a ATP Tour nájdete v nasledujúcej tlačovej správe. Zistite viac o turnaji a elektrifikovaných modeloch Lexus a vypočujte si informácie od spoločnosti Lexus a ATP Tour.