1. new-cars
VYBERTE SI
PRIEKOPNÍCKY VLAJKOVÝ SEDAN

LEXUS LS

Objavte výhody operatívneho leasingu KINTO so splátkou už od 1099 €.

SPOZNAJTE LEXUS LS

Výsledkom päťročnej tvorivej cesty je úplne nový vlajkový sedan Lexus piatej generácie, ktorá premieňa luxusný sedan na úplne novú formu umenia. Naši dizajnéri vždy posúvali hranice, ale tento najnovší model LS ešte viac posúva hranice technológie, ktorá transformuje výkon pohonnej sústavy Lexus Hybrid. LS, prestavaný od základov, ponúka vynikajúcu ovládateľnosť, agilitu a vzrušujúci výkon, no napriek tomu odmieta robiť kompromisy v oblasti komfortu, luxusu a dizajnu.

REMESELNÝ TAKUMI INTERIÉR

Ručne skladané obloženia dverí, vzory dreva Shimamoku a ozdobné lišty inšpirované brúseným sklom Kiriko dopĺňajú kožené sedadlá „Takumi“ v tichej kabíne LS.

 

SKUTOČNÝ POCIT 'OMOTENASHI'

Inšpirovaná japonskou pohostinnosťou, keď sa dotknete kľučky dverí, nové LS sa zdvihne, aby uvítalo a pomohlo vášmu nástupu, zatiaľ čo predné sedadlá sa automaticky sklopia, aby vás pozdravili, keď si sadnete.

 

SEDADLÁ NASTAVITEĽNÉ V 28 SMEROCH S MASÁŽOU SHIATSU

Aby ste sa osviežili, predné sedadlo nastaviteľné v 28 smeroch môže vykonávať shiatsu masáž, zatiaľ čo cestujúci na zadných sedadlách si môžu vychutnať sedadlo so siedmimi masážnymi programami shiatsu a prídavným vyhrievaním.

 

MARK LEVINSON®

Tichá vyrovnanosť kabíny poskytuje ideálnu scénu pre systém Mark Levinson® s technológiou Quantum Logic Immersion a stropným poľom na vytvorenie jedinečného zážitku podobnému 3D koncertu.

EXCLUSIVE LEXUS SAFETY SYSTEM+ A

Všetky modely LS, sú štandardne vybavené bezpečnostným systémom Lexus Safety+, ktorý zahŕňa predkolízny systém s detekciou chodcov, výstrahu pred vybočením z jazdného pruhu s asistentom sledovania jazdného pruhu, automatické diaľkové svetlá, dynamický radarový tempomat a asistent pre dopravné značenie. Pre ešte pokročilejšiu podporu riadenia je Lexus Safety System +A k dispozícii výhradne pre Lexus LS a prináša nový kaliber asistencie pri jazde. Medzi ďalšie funkcie patrí predkolízny systém s upozornením pre chodcov a aktívnym asistentom riadenia, systém sledovania premávky, Lexus CoDrive a dvojstupňový adaptívny systém diaľkových svetiel.

GALÉRIA MODELU LS

Preskúmajte úžasný luxus interiéru a dynamickú eleganciu nového vlajkového modelu LS a jeho dizajnu v štýle kupé.