1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vehicle service
VYBERTE SI
SERVIS A ÚDRŽBA

SERVIS LEXUS

Ponúkame vám na mieru prispôsobené služby, ktorých cieľom je čo najlepšie sa postarať o vás a o váš Lexus.

TERMÍNY NA MIERU

Aby sme kedykoľvek znížili počet ľudí v našom centre, prevádzkujeme službu iba na objednanie. To môže mať vplyv na dodaciu dobu rezervácie, ale vaša záruka bude stále platná, aj keď pravidelná údržba nebude vykonaná včas alebo v rámci parametrov najazdených kilometrov. Sme veľmi vďační za vašu trpezlivosť.

BEZPEČNOSŤ JE PRVORADÁ

Členovia nášho tímu budú vždy udržiavať bezpečnú sociálnu vzdialenosť a vaše vozidlo bude pred a po servise plne dezinfikované. Nebude potrebné dotýkať sa kľučiek dverí alebo iných povrchov. Všetky platby a dokumentácia budú tiež digitalizované, aby sa predišlo zbytočnému kontaktu. Dezinfekčný gél na ruky bude neustále k dispozícii.

 

 

ZOSTAŇTE DOMA

Ak si nie ste istí návštevou našich predajcov, stále môžeme vyzdvihnúť vozidlo a vrátiť ho k vám domov. Vaše vozidlo bude opäť plne dezinfikované pri prevzatí a pri doručení.

VÝHODY SERVISU LEXUS

Náš tím odborne vyškolených technikov a servisných špecialistov vám poskytne výnimočnú úroveň servisu, aby zabezpečil čo najlepšie fungovanie vášho vozidla Lexus.

Sú to práve roky technických skúseností a hodiny technických školení, vďaka ktorým naši technici spoločnosti Lexus nadobudli majstrovskú zručnosť, ktorú dopĺňa ich oddanosť značke Lexus a dôkladná znalosť každého modelu z modelového radu. Vďaka pravidelným technickým a technologickým brífingom si môžete byť istí, že vedomosti našich technikov sú vždy aktuálne a preto vo svojom odbore nemajú konkurenciu.

Diely Lexus sú navrhnuté a vyrobené s rovnakým dôrazom na detail ako naše vozidlá, pričom sú dennodenne overované a testované technikmi spoločnosti Lexus. Váš predajca vozidiel Lexus disponuje vybavením na diagnostiku vozidla a nástrojmi, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre váš Lexus.

Správne nástroje na diagnostiku vozidla sú rozhodujúcim faktorom k tomu, aby ste sa mohli dostať na cestu čo najskôr. Diagnostický test poskytuje rýchlu a presnú analýzu stavu vášho vozidla a potvrdzuje zdroje akýchkoľvek problémov. Vďaka originálnym aktualizáciám softvéru, ktorý používajú diagnostické nástroje spoločnosti Lexus, si môžete byť istí, že vám zabezpečíme najefektívnejší servis a optimálny stav vozidla.

Servisné prehliadky zahŕňajú kontrolu položiek, nastavenia a výmeny mazív a filtrov, ktoré sú špecifické pre vek a počet najazdených km vášho vozidla.

Vizuálna bezpečnostná kontrola v servise Lexus je kontrolná prehliadka vykonaná technikom spoločnosti Lexus, ktorí skontroluje všetky kľúčové komponenty na vašom vozidle Lexus. Táto prehliadka zahŕňa pneumatiky, riadenie, brzdy, svetlá, karosériu, výfuk a hladiny kvapalín. Po jej dokončení dostanete správu o vizuálnej bezpečnostnej kontrole, ktorá upozorní na všetky nevyhnutné práce, ktoré je potrebné bezodkladne vykonať na vašom vozidle. Rovnako zahŕňa aj odporúčania na vykonanie všetkých prác, ktoré sa môžu vyžadovať v blízkej budúcnosti. Na bezplatnú vizuálnu bezpečnostnú kontrolu vášho vozidla sa môžete kedykoľvek objednať u vášho miestneho predajcu vozidiel Lexus.

Kontrola stavu hybridného systému je súčasťou všetkých služieb. Táto komplexná kontrolná prehliadka zahŕňa otestovanie celého vášho hybridného systému skúseným technikom, ktorý vám poskytne podrobnú písomnú správu. Táto správa vás oboznámi s dôvodmi, na základe ktorých sa vyžaduje akákoľvek údržba.