1. Electrified
  2. Electrified Pioneers
VYBERTE SI
ELEKTRIFIKOVANÝ LEXUS

PRIEKOPNÍCI V OBLASTI ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU

ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA NAJLEPŠIA V ODVETVÍ

Od uvedenia prvého luxusného sedanu na trh, od ktorého uplynulo už vyše 30 rokov, sa spoločnosť Lexus stala synonymom výnimočného dizajnu, kvality a majstrovského remeselného spracovania. A čo je možno ešte dôležitejšie, naša spoločnosť je tiež priekopníkom a lídrom v oblasti elektrifikácie luxusných automobilov.

Spoločnosť Lexus už viac ako 15 rokov vytvára technológie svetovej triedy, ktoré rozširujú ľudské skúsenosti a prospievajú ľudskej spoločnosti ako celku. Vďaka jej svetovému prvenstvu a úlohe priekopníka v oblasti technológií elektrifikácie uzreli svetlo sveta prelomové objavy ako dvojstupňová redukčná prevodovka či viacstupňový hybridný systém, ktoré stanovili štandard plne elektrickej budúcnosti.

MAJSTRI TAKUMI

Ultramoderná technológia našich elektrifikovaných vozidiel sa spája s tradíciou našich remeselných majstrov „takumi“. Pozornosť venovaná detailom sa prejavuje vo všetkom, od krásne ručne brúseného laku až po montáž elektrických komponentov v čistých priestoroch.

Vaša povznášajúca cesta sa uskutoční z pohodlia ručne prešívaných kožených sedadiel s dizajnom inšpirovaným tradičnou japonskou technikou prešívania „sašiko“, ktorá dodáva čalúneniu pevnosť a zároveň osobitý štýl.

A napokon, kým vaše vozidlo dorazí k vám domov, sa skontroluje a ešte raz skontroluje z hľadiska dokonalosti. Vek elektrifikácie ponúka nadčasovú kvalitu.

KONCEPČNÉ VOZIDLO LF-30

Zaspať na vavrínoch neprichádza do úvahy, a preto sme nedávno uviedli na trh koncepčné vozidlo LF-30. Jeho úlohou je transformovať potešenie z jazdy. Vozidlo ponúka ovládanie zamerané na vodiča a prostredie aktívneho luxusného salónika, všetko zabalené do elegantného futuristického exteriéru. Vozidlo, ktoré ťaží z viac ako dvadsaťročných skúseností v oblasti elektrifikácie a disponuje štyrmi motormi uloženými v kolesách, technológiou elektronického riadenia a pokročilým systémom ovládania polohy od spoločnosti Lexus, sľubuje zážitok z jazdy ako žiadne iné.

Inovatívny interiér ponúka technológie autonómneho riadenia a nový pokročilý systém ovládania polohy, ktoré umocňujú potešenie z jazdy. Rozhrania novej generácie obsahujú ovládanie pomocou gest a rozšírené zobrazovanie informácií o vozidle prostredníctvom technológie rozšírenej reality. Nepriehľadnosť bočných okien je možné voľne upravovať, vďaka čomu si môžete vychutnávať šíry výhľad na okolitú scenériu alebo nerušené súkromie, keď chcete byť jednoducho len sami so svojím vozidlom.