1. Electrified
  2. Why drive Lexus Electrified
VYBERTE SI
LEXUS ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ

PREČO SI ZVOLIŤ ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLO LEXUS

Náš rad elektrifikovaných vozidiel Lexus vyzdvihuje luxus, umenie a ohľaduplnosť na novú úroveň a pozdvihuje čistý pôžitok z jazdy kombináciou bezproblémových a praktických riešení s funkciami, ktoré sú prospešné pre Vás a aj pre životné prostredie. Pocítite silu elektrifikovanej jazdy.

VÝHODY ELEKTRIFIKOVANÝCH VOZIDIEL

EFEKTÍVNE A ZÁROVEŇ ÚČINNÉ

Náš rad elektrifikovaných vozidiel, ktorý je efektívnejší pre vašu peňaženku aj životné prostredie, predstavuje významný rozdiel. Ušetrite na palive a údržbe. Jazdite s istotou nulových emisií, keď jazdíte na čisto elektrický pohon.

POHODLNÝ A ZÁROVEŇ BEZPROBLÉMOVÝ

Vďaka našej širokej ponuke plne elektrických a hybridných vozdiel je jednoduché nájsť vozidlo, ktoré bude skutočne vyhovovať Vám a vášmu životnému štýlu. Vyberte si ekologické, bezproblémové samodobíjateľné vozidlo na jazdite s pokojom. Zažite náš charakteristický špičkový výkon a zrýchlenie s pridanou elektrifikáciou a osvojte si výkonný hybridný model.

POKOJNÉ A ZÁROVEŇ SILNÉ

Vďaka jemnému šepotu našich elektromotorov môžete jazdiť v spoločnosti pokoja a ticha. Naša vyspelá technológia pohonu všetkých kolies Direct4, navrhnutá s ohľadom na pohodlie, prináša zakaždým rovnaký pôžitok z jazdy. Intuitívne ovládanie zabezpečuje plynulú a zároveň silnú akceleráciu a taktiež optimálnu stabilitu.
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

BEZPROBLÉMOVÉ NABÍJANIE

vozidla Lexus odstránením akýchkoľvek problémov s nabíjaním. Zistite, koľko stojí nabíjanie elektrifikovaného vozidla, ako dlho trvá nabitie vášho vozidla a viac odpovedí.
BATÉRIA A DOJAZD

ÍSŤ NAD RÁMEC

Posuňte svoje zážitky z jazdy ešte ďalej s našimi vylepšeniami technológie elektrických vozidiel Lexus. Cíťte spokojnosť za volantom vďaka pôsobivému dojazde pri plne elektrických a hybridných motoroch. Zistite, čo sa skrýva za naším systémom správy batérií Lexus, ako aj to, ako môžete batériu recyklovať.
ELEKTRICKÁ BUDÚCNOSŤ

ZOSTAVENÝ PRE VÁS

Náš príbeh o priekopníctve a zdokonaľovaní v rámci elektrifikácie nastavil štandard pre čisto elektrickú budúcnosť. Potreby vodičov sú stredobodom našich návrhov a technológií. Zažite šťastie a zároveň radosť z pohybu v kombinácii s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu.