1. Electrified
 2. All-Electric
VYBERTE SI
ELEKTRIFIKOVANÝ LEXUS

PLNE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ

 • Lexus v súčasnosti dokončuje úplne nové BEV s názvom Lexus RZ

  Postavený na úplne novej špecializovanej platforme s názvom e-TNGA bol navrhnutý tak, aby poskytoval neuveriteľný zážitok z jazdy, ktorý bude definovať nový štandard pre jazdu v BEV kombinujúci komfort na úrovni Lexus s vynikajúcim dynamickým výkonom.

  Vďaka pridaným vzrušujúcim pokročilým technológiám, ako je exkluzívny systém riadenia hnacej sily s názvom DIRECT4, RZ poskytne neuveriteľné držanie na ceste a zatáčanie, čo dáva vodičovi zvýšený pocit dôvery a kontroly.

  Systém DIRECT4 dynamicky riadi hnaciu silu na kolesá a neustále optimalizuje prenos výkonu. To umožňuje RZ bez mihnutia oka plynule preradiť z pohonu predných kolies na pohon zadných kolies alebo rôzne kombinácie pohonu všetkých kolies.

  Nový RZ bude k dispozícii aj so špičkovým systémom steer-by-wire, ktorý poskytuje komfort a pohodlie odstránením tradičného ovládania ruky pri jazde nižšou rýchlosťou alebo pri parkovaní. Predstavte si, že urobíte úplný obrat jednoduchým pohybom volantu. Pohodlný a jedinečný tvar volantu zároveň poskytuje jasný pohľad na všetky relevantné informácie od prístrojovej dosky až po priehľadový displej čelného skla.

  Úplne nový RZ bude odhalený v prvej polovici roku 2022.

ĎALŠIE ELEKTRICKÉ VOZIDLO LEXUS

ODOBERAJTE AKTUALITY O MODELY RZ

Dozvedieť sa viac o plne elektrických vozidlách Lexus

Všetky plne elektrické vozidlá značky Lexus sa ľahko nabíjajú a jazda na nich je plná vzrušenia. Ponúkajú ekologickú energiu v spojení s povznášajúcou presnosťou vychádzajúcou z interiéru, ktorý vytvorili odborníci a ktorý je plne prepojený s aerodynamickým exteriérom.

NOVÝ MODEL UX 300e

Objavte zdokonalenú podobu prvého modelu batériového elektrického vozidla značky Lexus, ktorá ponúka viac bezpečnostných funkcií, dlhší dojazd o viac ako 40 % a pokročilejšie technológie. Tento mestský kompaktný crossover ponúka ešte hlbší zážitok z jazdy, ktorá je elegantná, ostrá a kultivovaná.

PRIPOJTE SA K BUDÚCNOSTI

Elektrický znamená pripojený. Mobilné technológie a vozidlo harmonicky spolupracujú, aby vám mohli prinášať množstvo rôznych služieb – od funkcie vyhľadania vozidla až po rezerváciu návštevy servisu –, vďaka ktorým bude vaša cesta efektívna a plná istoty.