1. Electrified
  2. All-Electric
VYBERTE SI
ELEKTRIFIKOVANÝ LEXUS

LEXUS ELECTRIFIED

ĎALŠIE ELEKTRICKÉ VOZIDLO LEXUS

ODOBERAJTE AKTUALITY O MODELY RZ

Dozvedieť sa viac o plne elektrických vozidlách Lexus

Všetky plne elektrické vozidlá značky Lexus sa ľahko nabíjajú a jazda na nich je plná vzrušenia. Ponúkajú ekologickú energiu v spojení s povznášajúcou presnosťou vychádzajúcou z interiéru, ktorý vytvorili odborníci a ktorý je plne prepojený s aerodynamickým exteriérom.

LEXUS RZ

Nové batériové elektrické SUV s označením RZ 450e je prvým elektromobilom, ktorý automobilka Lexus vyvinula úplne od základu. Nejde o vozidlo, ktoré by jednoducho namiesto klasického motora použilo batériový elektrický pohon, ale zachádza oveľa ďalej a využíva vzrušujúci potenciál nových technológií, ktoré zvyšujú výkon a pôžitok z jazdy – úplne v zmysle filozofie Lexus Electrified.

NOVÝ MODEL UX 300e

Objavte zdokonalenú podobu prvého modelu batériového elektrického vozidla značky Lexus, ktorá ponúka viac bezpečnostných funkcií, dlhší dojazd o viac ako 40 % a pokročilejšie technológie. Tento mestský kompaktný crossover ponúka ešte hlbší zážitok z jazdy, ktorá je elegantná, ostrá a kultivovaná.

PRIPOJTE SA K BUDÚCNOSTI

Elektrický znamená pripojený. Mobilné technológie a vozidlo harmonicky spolupracujú, aby vám mohli prinášať množstvo rôznych služieb – od funkcie vyhľadania vozidla až po rezerváciu návštevy servisu –, vďaka ktorým bude vaša cesta efektívna a plná istoty.