1. Owners
  2. Maintenance
  3. Recall
VYBERTE SI
SERVIS A ÚDRŽBA

ZVOLÁVACIE AKCIE

ZÍSKAJTE NAJNOVŠIE AKTUALITY TÝKAJÚCE SA BEZPEČNOSTNÝCH ZVOLÁVACÍCH AKCIÍ, KTORÉ DODRŽUJÚ NAJVYŠŠIE ŠTANDARDY STAROSTLIVOSTI PRE VODIČOV LEXUSOV.

ZÁVÄZOK SPOLOČNOSTI LEXUS K SPOKOJNOSTI ZÁKAZNÍKOV

V spoločnosti Lexus sme hrdí na náš záväzok poskytovať prvotriedne remeselné spracovanie a špičkové služby zákazníkom v odvetví. Náš záväzok „s každým zákazníkom sa správať ako hosť u vás doma“ nie je len sľub, ktorý dávame, je to sľub, ktorý hodláme dodržať. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa vášho vozidla, odporúčame vám obrátiť sa na vášho predajcu Lexus, ktorý urobí všetko pre to, aby zabezpečil čo najlepší zážitok. 

 

Ak sa problém z akéhokoľvek dôvodu nevyrieši k vašej spokojnosti, vytvorili sme špecializované oddelenie pre spokojnosť zákazníkov, ktoré rýchlo a efektívne reaguje na vaše potreby. Okrem pomoci pri riešení nedorozumení môžu tiež poskytnúť informácie o produkte, odpovedať na akékoľvek otázky a koordinovať asistenčnú službu na ceste. 

ZVOLÁVACIA AKCIA AIRBAGU TAKATA

Ako súčasť záväzku spoločnosti Lexus ku kvalite a bezpečnosti spoločnosť Lexus rozširuje tieto zvolávacie akcie o určité nafukovače airbagov Takata vo vozidlách.

 

V spoločnosti Lexus je bezpečnosť našich zákazníkov našou prioritou číslo jeden, a preto neustále monitorujeme výkon našich vozidiel prostredníctvom viacerých zdrojov. Ak sa dozvieme o určitom komponente alebo aspekte našich vozidiel, ktorý nespĺňa naše prísne normy, prijmeme príslušné opatrenia, ako sme to urobili v tomto prípade.

Vozidlá zapojené do Európy sú Lexus SC, IS, ES a GX vyrobené od decembra 2000 do decembra 2011, ako aj Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F a LFA od januára. 2009 a december 2013 pre nafukovač airbagov.

Zákazníkov bude kontaktovať každý národný distribútor v danej krajine. Výmena nafukovacieho zariadenia airbagu bude pre zákazníkov vykonaná bezplatne. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte svojho národného distribútora alebo sa obráťte na miestneho predajcu Lexus.

V príslušných vozidlách môže dôjsť k bezpečnostnej chybe v určitých nafukovačoch airbagov Takata v dôsledku degradácie hnacej látky nafukovacej jednotky, ku ktorej dochádza po dlhšom vystavení vysokej absolútnej vlhkosti, vysokým teplotám a striedaniu vysokých teplôt. To môže mať za následok prasknutie nafukovacieho zariadenia pri nafúknutí airbagu.

Ak vás kontaktovali v súvislosti so zvolávacou akciou značky Lexus alebo máte dôvod domnievať sa, že vaše vozidlo môže byť zahrnuté do zvolávacej akcie, môžete rýchlo zistiť viac pomocou nášho nižšie uvedeného 3-krokového nástroja na kontrolu stiahnutia. Aby ste zistili, či je vaše vozidlo zahrnuté do kampane airbagov Takata, vyvinuli sme jednoduchý postup nižšie.