1. Owners
  2. Connected Services
  3. Apple Car Play & Android Auto
VYBERTE SI
LEXUS LINK A MULTIMEDIA

APPLE CARPLAY® ANDROID AUTO®

Vychutnajte si funkčnosť svojho smartfónu počas jazdy vo vozidle Lexus vďaka Apple CarPlay a Android Auto.

APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO VÁM DÁVA MOŽNOSŤ OVLÁDAŤ VYBRANÉ APLIKÁCIE Z VÁŠHO MOBILNÉHO ZARIADENIA NA OBRAZOVKE MULTIMEDIÁLNEHO DISPLEJA VOZIDLA.

Integrácia smartfónu sa ľahko používa a poskytuje vodičovi prístup k Mapám (Google/Apple), správam a hudbe, zatiaľ čo pokročilé hlasové ovládanie vám umožňuje počas jazdy bezpečne telefonovať, ako aj odosielať a prijímať textové správy.

FUNKCIE APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO

Apple CarPlay a Android Auto môžete ovládať pomocou hlasového ovládania Siri alebo asistenta Google, čím získate prístup k funkciám vášho pripojeného smartfónu. To vám umožní komunikovať s telefónom bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty.

Funkcie sú dostupné aj prostredníctvom systému dotykovej obrazovky/podložky vo vašom vozidle Lexus.

Aktivujte funkciu Mapy a vaše vozidlo Lexus vás dovedie do cieľa prostredníctvom integrovaného displeja na palubnej doske.

Apple CarPlay a Android Auto sú kompatibilné s inými aplikáciami Mapy tretích strán, ako sú Mapy Google, takže môžete používať aplikáciu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám..

Sekcia telefónu Apple CarPlay a Android Auto vám dáva možnosť pristupovať k zoznamu kontaktov, vykonávať hlasové vytáčanie a zobraziť si históriu hovorov

Pomocou Siri a asistenta Google teraz môžete počas jazdy odosielať a prijímať textové správy. Jednoducho povedzte Siri alebo Asistentovi Google, čo by ste chceli urobiť, či už chcete odoslať, odpovedať alebo prečítať správu. Systém bude čítať vaše správy a WhatsApp nahlas, čo vám umožní sústrediť sa na jazdu, systém bude tiež diktovať správy prostredníctvom rozpoznávania hlasu.

Apple CarPlay a Android Auto vám poskytujú prístup ku všetkej vašej obľúbenej hudbe z kompatibilných aplikácií, ktoré máte v telefóne, ako sú Apple Music, Google Play, Spotify, Deezer, Tidal a ďalšie. K hudbe môžete pristupovať prostredníctvom multimediálnej obrazovky alebo požiadaním asistenta Siri/Google, aby prehral skladbu/zoznam skladieb, ktorý chcete počúvať.

Získajte prístup k množstvu aplikácií kompatibilných s Apple CarPlay alebo Android Auto audio, správy, mapy, hlas, ako napr

  • Whatsapp®
  • Spotify®
  • Google Maps™
  • Hudba Google Play®
  • podcasty
  • Audioknihy
  • Správy
  • Počasie

A mnoho ďalších...

DOZVEDIEŤ SA VIAC

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, aké aplikácie a mobilné zariadenia sú kompatibilné, použite nasledujúce odkazy: