1. Owners
  2. Connected Services
  3. Breakthrough Multimedia
VYBERTE SI
BEZPROBLÉMOVÁ TECHNOLÓGIA

POKROKOVÉ MULTIMÉDIA

Vychutnajte si luxus intuitívneho a ľahko ovládateľneho multimediálnecho systému v aute s našimi službami konektivity Lexus Link+. Od používania cloudovej navigácie na zobrazenie aktualizácií premávky až po prehrávanie hudby cez váš smartfón pripojený bezdrôtovo. Zažite osobnejšiu jazdu.

ŠPIČKOVÉ VLASTNOSTI

POKROČILÉ SYSTÉMY

Navrhnuté tak, aby uľahčili každú jazdu. Užívajte si výhody špičkového multimediálneho systému. Využite výhody intuitívnej technológie, okamžitých reakcií a najnovších funkcií s našimi službami konektivity Lexus Link+ a zažite čistý pôžitok z jazdy.
AUTOMATICKÉ PREPOJENIE

PODPORA BLUETOOTH

Vďaka pripojeniu telefónu cez Bluetooth môžete bezdrôtovo pripojiť kompatibilný mobilný telefón a využívať hands-free komunikáciu s aplikáciou Lexus Link+. Ak sa váš telefón nachádza vo vozidle Lexus, systém hands-free sa automaticky a jednoducho aktivuje.
VŽDY AKTUALIZOVANÉ

AKTUÁLNE PODKLADY PRE NAVIGÁCIU

Ak chcete pri riadení svojho Lexusu zažiť úplný pokoj v duši, je nevyhnutné, aby bol váš navigačný systém aktualizovaný. To zaručuje, že trasy, ktoré sledujete, používajú najnovšie mapové podklady, čo znamená, že vás nebudú obmedzovať práce na ceste ani iné zmeny.
BUĎTE V OBRAZE

LEXUS E-STORE

Ak chcete preskúmať nové systémy v aute, nájsť nové aplikácie a aktualizovať navigáciu, uistite sa, že máte stiahnutú najnovšiu verziu aplikácie Lexus Link+.