1. Business
  2. Hybrid for Business
VYBERTE SI
BUSINESS

HYBRID PRE PODNIKANIE

Hybridná technológia Lexus – inteligentný spôsob, ako poháňať váš vozový park. Od roku 2004, keď sme uviedli na trh RX 400h, prvý luxusný hybrid na svete, sme dodali viac ako milión hybridných vozidiel.

VÝHODY HYBRIDU BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

 

Hybrid bez nutnosti dobíjania Lexus kombinuje výkonný zážihový motor s elektromotorom (motormi), ktorý pri jazde pracuje synergicky. Teraz vo svojej štvrtej generácii, Lexus Self-Charging Hybrid je neustále sa vyvíjajúci, vysoko inteligentný a flexibilný pohon.

Zachytáva energiu z jazdy a brzdenia na nabíjanie hybridnej batérie. Lexus má k dispozícii najširší rad hybridov s 9 rôznymi modelmi, ktoré vyhovujú požiadavkám vášho vozového parku.

Motor a elektromotor(y) pracujú v synergii. Hladký, tichý a čistý elektromotor bezproblémovo spolupracuje s benzínovým motorom

Efektívnejšie ako bežné benzínové motory a ponúka možnosť jazdiť v režime elektrického pohonu bez toho, aby ste ho museli zapájať.

Pre plynulý zážitok z jazdy. Ponúka rovnaké výhody ako elektrické vozidlo, ale bez obáv z dojazdu. Rýchlejšie radenie, presné ovládanie, citlivá jazda a vzrušujúci výkon 10-stupňovej prevodovky sú zahrnuté vo vybraných modeloch, čím sa k našej už tak výnimočnej prevodovke pridáva jemne vyladená 4-stupňová prevodovka.

Výrazne nižšie NOx a PM ako naftové motory a schopnosť najazdiť viac kilometrov s menším množstvom paliva. Hybridné vozidlá Lexus sú bez obmedzení mobility s ohľadom na predpisy proti znečisťovaniu životného prostredia. Mnoho miestnych samospráv ponúka bezplatné alebo znížené sadzby za parkovanie pre hybridy.

Zvyčajne je nákup, vlastníctvo a prevádzka lacnejšie ako ekvivalentný dieselový model.  Hybridy bez nutnosti dobíjania Lexus ponúkajú nízke náklady na servis, nízke opotrebenie bŕzd a pneumatík. Bez dielov, ako je spojka, rozvodový remeň, štartér alebo alternátor, sa náklady na výmenu výrazne znížia. Neexistujú žiadne obmedzenia mobility, mnohé miestne samosprávy ponúkajú bezplatné alebo znížené sadzby za parkovanie pre hybridy. Lexus má k dispozícii najširší rad hybridov s 9 rôznymi modelmi, ktoré vyhovujú požiadavkám vášho vozového parku.
01

DVA ZDROJE POHONU

Hladký, tichý a čistý elektromotor bezproblémovo spolupracuje s benzínovým motorom. Energia sa zachytáva z jazdy a brzdenia na nabíjanie hybridnej batérie. Rýchlejšie radenie, presné ovládanie, citlivá jazda a vzrušujúci výkon 10-stupňovej prevodovky sú zahrnuté vo vybraných modeloch, čím sa k našej už tak výnimočnej prevodovke pridáva jemne vyladená 4-stupňová prevodovka.
02

ČISTÝ A ÚČINNÝ

Užite si rovnaké výhody ako elektrické vozidlo, ale bez obáv z dojazdu. Hybridy bez nutnosti dobíjania Lexus sú efektívnejšie než konvenčné vozidlá s benzínovým pohonom a ponúkajú možnosť jazdiť v režime elektrického pohonu bez toho, aby ste ho museli zapájať. V porovnaní s dieselovými motormi je výrazne nižší obsah NOx a PM a schopnosť najazdiť viac kilometrov s použitím menšieho množstva paliva.
03

EKONOMICKÝ

Zvyčajne je nákup, vlastníctvo a prevádzka lacnejšie ako ekvivalentný dieselový model. Hybridy bez nutnosti dobíjania Lexus ponúkajú nízke náklady na servis, nízke opotrebenie bŕzd a pneumatík. Bez dielov, ako je spojka, rozvodový remeň, štartér alebo alternátor, sa náklady na výmenu výrazne znížia. Neexistujú žiadne obmedzenia mobility, mnohé miestne samosprávy ponúkajú bezplatné alebo znížené sadzby za parkovanie pre hybridy. Lexus má k dispozícii najširší rad hybridov s 9 rôznymi modelmi, ktoré vyhovujú požiadavkám vášho vozového parku.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/sk/sk?carType=d86071d7-c515-4bd7-8777-a5bac5958abd

Read timed out