1. Owners
 2. Connected Services
 3. The New Lexus HomeCharge
VYBERTE SI
OWNERS

NOVÝ LEXUS HOMECHARGE

Predstavujeme vám nabíjačku Lexus HomeCharge, ktorá je navrhnutá tak, aby vaše skúsenosti s plug-in hybridným alebo batériovým elektrickým vozidlom boli ešte jednoduchšie, bezproblémovejšie a silnejšie. Rýchla inštalácia a jednoduché používanie. Lexus HomeCharge je rýchly a inteligentný spôsob nabíjania, stačí sa pripojiť na príjazdovej ceste alebo v garáži.

ZVOĽTE SI SPRÁVNU NABÍJAČKU A PRÍSLUŠENSTVO NA DOMÁCE NABÍJANIE

Nabíjačky Lexus HomeCharger, sofistikované, bezpečné a pripravené na budúcnosť, ponúkajú špičkovú kvalitu a spoľahlivosť. Ideálny partner pre vaše plug-in hybridné alebo čisto elektrické vozidlo Lexus. S nabíjačkou Lexus HomeCharge zažijete naozaj niečo úžasné.

 • BASE

  Poskytuje všetky základné funkcie na pohodlné domáce nabíjanie.

  Integrácia aplikácie Lexus Link+

  Wi-Fi a Bluetooth

  RFID autentifikácia

  1-fázová / 7,4 kW - zásuvka s krytkou alebo fixný kábel (5 m)

  3-fázová/11 kW - zásuvka s krytkou

  3-fázová/22kW - zásuvka s krytkou alebo fixný kábel (5m)

 • MID

  Pridáva možnosť nezávislého internetového pripojenia k základnej funkcii triedy Base.

  Integrácia aplikácie Lexus Link+

  Wi-Fi a Bluetooth

  RFID autentifikácia

  4G pripojenie a dátový plán (len v EÚ)

  1-fázová / 7,4 kW - zásuvka s krytkou

  3-fázová/22 kW - zásuvka s krytkou

 • HIGH

  Ideálny pre použitie so služobnými vozidlami vďaka zabudovanému displeju a MID certifikácii.

  Integrácia aplikácie Lexus Link+

  Wi-Fi a Bluetooth

  RFID autentifikácia

  4G pripojenie a dátový plán (len EÚ)

  Zabudovaný displej

  MID certifikácia

  3-fázová/11kW - zásuvka s krytkou

  3-fázová/22kW - zásuvka bez krytky

LEXUS HOMECHARGE ZAHŔŇA

INŠTALÁCIA LEXUS HOMECHARGE

PRVÝ KROK

Po zakúpení nového plug-in hybridného alebo elektrického vozidla Lexus vám jeden z našich odborníkov pomôže zvoliť si nabíjačku Lexus HomeCharge, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

DRUHÝ KROK

Následne vám váš miestny predajca vozidiel Lexus*** odporúči montážneho partnera, s ktorým si môžete dohodnúť stretnutie. ***kontaktujte svojho predajcu, ktorý vám poradí alebo poskytne ďalšie informácie

TRETÍ KROK

Inštalatér u vás doma skontroluje realizovateľnosť inštalácie a vysvetlí, čo je potrebné. Následne si dohodne vhodný čas inštalácie pred prevzatím vášho nového plug-in hybridného alebo elektrického vozidla Lexus.

ŠTVRTÝ KROK

Nakoniec si môžete stiahnuť aplikáciu Lexus Link+ a zaregistrovať sa do nej, aby ste mohli pripojiť a nabíjať svoje nové plug-in hybridné alebo elektrické vozidlá Lexus.

PREDSTAVUJEME LEXUS HOMECHARGE

 • Proces inštalácie

  Zistite viac informácií o inteligentnej nabíjačke Lexus HomeCharge a procese inštalácie.

 • Začíname

  Tu nájdete návod, ako spárovať nové zariadenie Lexus HomeCharge s aplikáciou a začať nabíjať.

 • Lexus Link+ a Lexus HomeCharge

  Jednoduché a pohodlné nabíjanie pomocou Lexus HomeCharge môže znížiť vaše prevádzkové náklady.

ZÍSKAJTE VIAC ZO SVOJHO ELEKTRIFIKOVANÉHO VOZIDLA LEXUS

Vďaka našim službám konektivity nebola elektrifikovaná jazda nikdy jednoduchšia.

SLUŽBY KONEKTIVITY LEXUS LINK

Aplikácia Lexus Link+ vám pomôže naplno využiť zážitok z elektrifikovanej jazdy - od kontroly stavu nabitia vozidla až po prednastavenie teploty v kabíne.

OTÁZKY K DOMÁCEMU NABÍJANIU

Lexus HomeCharge je inteligentná domáca nabíjačka, ktorá bez problémov spolupracuje s vaším vozidlom Lexus a aplikáciou LexusLink+.

Nabíjanie Lexus HomeCharge môže využívať každé batériové elektrické alebo plug-in hybridné vozidlo so štandardným nabíjacím portom typu 2. Upozorňujeme, že niektoré funkcie aplikácie LexusLink+ závisia od toho, ktoré vozidlo sa nabíja, a aplikácia LexusLink+ nie je kompatibilná s vozidlami iných značiek.

Vďaka HomeCharge je nabíjanie vášho Lexusu jednoduché a pohodlné. Elegantná nabíjačka je plne integrovaná s vaším vozidlom prostredníctvom aplikácie Lexus Link+, vďaka čomu máte všetko pod kontrolou.

 

Umožňuje vám robiť všetko, čo by ste od inteligentnej nabíjačky očakávali, vrátane správy používateľov, vzdialeného nabíjania a sledovania nabíjacích relácií. Okrem toho vám umožňuje: zamerať sa na konkrétny stav nabitia vozidla**, nastaviť plán nabíjania podľa denných taríf energie vo vašej lokalite alebo naplánovať nabíjanie na hodiny mimo špičky, čo vám umožní znížiť náklady na energiu.

Nabíjačka Lexus HomeCharge sa ponúka vo viacerých variantoch, aby vyhovovala vašim potrebám, či už požadujete jednofázové alebo trojfázové nabíjanie a s pripojením 4G alebo bez neho.

Nabíjačka môže disponovať pevne zabudovaným káblom alebo iba zásuvkou, kde pre nabíjanie je potrebný ešte samostatný kábel.

Čas nabíjania závisí od značky a modelu vášho vozidla. Pozrite si jeho technickú špecifikáciu. 

Áno! Nabíjanie vozidla v daždi je úplne bezpečné.

Po nainštalovaní nabíjačky je nabíjanie veľmi jednoduché. Pripojte ju k vozidlu nabíjanie sa spustí - rovnako ako akýkoľvek iný elektrický spotrebič. Pokročilé funkcie, ako napríklad plánované nabíjanie, sa dajú jednoducho nastaviť prostredníctvom aplikácie Lexus Link+.

Áno, je to možné. Pre ďalšie rady sa obráťte na špecializovaného elektrikára.
§Elektrifikované vozidlo je vozidlo, ktoré je do určitej miery poháňané jedným alebo viacerými elektromotormi. Niektoré elektrifikované vozidlá, vrátane hybridov a plug-in hybridov, majú aj benzínový motor.