1. Owners
  2. Connected Services
VYBERTE SI
MAJTE VŠETKO POD KONTROLOU

SLUŽBY KONEKTIVITY

Zažite pocit úplnej kontroly a pohodlia vo svojom Lexuse aj mimo neho s našimi prepojenými službami. Dostupnosť cez aplikáciu Lexus Link+, multimediálny systém vášho vozidla alebo stránku. Pocíťte väčšie spojenie so svojím autom.

PREČO SLUŽBY KONEKTIVITY

VYLEPŠENÉ PRIPOJENIE

LEXUS LINK+ APP

Nová aplikácia Lexus Link+ vám poskytuje balík služieb konektivity pre váš Lexus, ktoré sú navrhnuté tak, aby váš zážitok bol ešte plynulejší. Kamkoľvek Vás vaša cesta zavedie, môžete komunikovať so svojím autom a plánovať cesty z pohodlia domova, optimalizovať jazdu, ovládať teplotu auta na diaľku a oveľa viac. To všetko prostredníctvom smartfónu. Aplikácia Lexus Link+, navrhnutá pre budúcnosť, otvára novú kapitolu konektivity.
BEZPROBLÉMOVÁ TECHNOLÓGIA

MULTIMÉDIA

Ponorte sa do širokej škály funkcií prostredníctvom dotykovej obrazovky v aute. Využívajte cloudovú navigáciu na pravidelnú aktualizáciu máp a dopravných aktualizácií, dostávajte upozornenia na rýchlostné radary a zobrazovanie blízkych čerpacích staníc. Navyše pripojte svoj smartfón k Apple CarPlay alebo Android Auto a počúvajte svoju obľúbenú hudbu a podcasty na spríjemnenie jazdy.
JEDNODUCHÁ NA OBSLUHU

PERSONALIZOVANÁ STRÁNKA

Aby sme ešte viac zjednodušili používanie a prístup k našim prepojeným službám Lexus Link+, naše nastavenie sústredí každý prvok Vášho vozidla na jedno miesto. Získajte prístup k funkciám prostedníctvom vášho kedykoľvek potrebujete jednoduchým prihlásením, nech ste kdekoľvek. S Lexus Link+ môžete spravovať servisné časy svojho vozidla, kontrolovať online príručku, aktualizovať svoje navigačné mapy a ďalšie.

EŠTE VIAC PRIPOJENIA

OVLÁDANIE ODOMYKANIA A UZAMYKANIA

Zabezpečte na diaľku odomknuté dvere vozidla alebo umožnite ďalším osobám prístup k vášmu vozidlu.

HYBRID COACHING

Zistite, ako zo svojho hybridného vozidla Lexus vyťažiť maximum jazdou v efektívnom režime EV.

OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE

Umožňuje diaľkovo spravovať funkcie klimatizácie (kúrenie a chladenie)

ANALÝZA JAZDY

Sledujte svoje jazdy, jazdný štýl a nahrávajte pracovné cesty.

ZDIEĽAJTE S VOZIDLOM

Naplánujte si svoje budúce cesty a zdieľajte ich priamo s navigačným systémom Vášho vozidla Lexus.

SLEDOVANIE OBJEDNÁVKY VOZIDLA

Sledujte stav svojho nového vozidla Lexus a buďte informovaní o jeho doručení k miestnemu predajcovi Lexus.
*Dostupnosť funkcií a špecifikácie vozidla sa môžu líšiť medzi modelmi v závislosti od trhu. Ďalšie informácie Vám poskytne váš miestny predajca Lexus a používateľská príručka.