1. Owners
  2. Replacement parts
VYBERTE SI
MAJITEĽ ZNAČKY LEXUS

ORIGINÁLNE DIELY LEXUS

Naši vynikajúco vyškolení technici budú vždy montovať výlučne originálne diely Lexus. Je tomu tak preto, lebo každá súčasť je vyrobená s rovnako špecializovaným remeselným majstrovstvom a precíznosťou ako váš celý Lexus. Používanie originálnych dielov Lexus zabezpečuje najlepší výkon, komfort a bezpečnosť pre vás a vaše vozidlo – a navyše sa na tieto diely vzťahuje záruka od spoločnosti Lexus.

PREČO SI VYBRAŤ ORIGINÁLNE DIELY LEXUS

Pre našich majstrov Takumi je dôležitý aj ten najmenší detail, čo znamená, že aj tá najmenšia súčiastka zohráva podstatnú úlohu, čo sa týka vášho zážitku z jazdy.

Vďaka vozidlu vyrobenému exkluzívne z originálnych dielov a príslušenstva značky Lexus zažijete najvyššiu kvalitu až do najjemnejšieho detailu.

Našim odborníkom záleží na vašom vozidle a zabezpečia vám, že z neho budete môcť počas nasledujúcich rokov vyťažiť maximum. Vďaka výhodám, ktoré zahŕňajú záruku vhodnosti dielu, transparentné stanovovanie cien, najširší výber dielov Lexus a odbornú znalosť hybridných systémov, vám návšteva vášho miestneho predajcu vozidiel Lexus vždy poskytne najodmeňujúcejšiu skúsenosť.

 

 

 

KDE SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ ORIGINÁLNE DIELY LEXUS

Váš miestny predajca vozidiel Lexus má prístup k všetkým originálnym dielom Lexus, ktoré môžete potrebovať na opravu alebo vylepšenie svojho vozidla, vďaka čomu vám zaručí, že sa na cestu dostanete čo najskôr.