1. Discover Lexus
  2. Safety
  3. Lexus codrive
VYBERTE SI
BEZPEČNOSŤ LEXUS

LEXUS CODRIVE

LEXUS SAFETY SYSTEM + A

Systém Lexus CoDrive spája naše najmodernejšie vylepšenia v oblasti jazdy a riadenie prenecháva vodičovi. Súčasťou systému Lexus CoDrive je dynamický radarový tempomat, systém rozpoznávania dopravných značiek a systém upozornenia na križujúce vozidlá vpredu. Je navrhnutý tak, aby bola každá jazda bezpečnejšia a príjemnejšia, a zároveň sa na multi-informačných displejoch zobrazujú jasné informácie o stave systémov na podporu jazdy. V modeli Lexus LS má systém Lexus CoDrive funkciu asistenta pre sledovanie jazdného pruhu, ktorá vás udrží na ceste aj v prípade, keď nie sú viditeľné čiary cestného značenia.

Systém Lexus CoDrive dokáže podporiť osobný štýl jazdy v každej jazdnej situácii. Systém upozornenia na križujúce vozidlá vpredu ako novinka vo vozidlách Lexus zaznamenáva vozidlá alebo prekážky približujúce sa spredu, zatiaľ čo asistent pre sledovanie jazdného pruhu umožňuje udržiavať čo najhladšiu trajektóriu pre bezpečnú a uvoľnenú jazdu.

Vyhlásenie: Bezpečnostný systém Lexus za žiadnych okolností nepoužívajte ako náhradu bežnej jazdy a pred použitím systému si prečítajte pokyny. Za bezpečnú jazdu je vždy zodpovedný vodič.

MODELY S TOUTO TECHNOLÓGIOU

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/sk/sk?model=ls