1. new-cars
  2. RZ
  3. Overview
VYBERTE SI
POHON NADOVŠETKO

RZ

ZÁBAVA JE VŠETKO

Zažite multimédiá s úplne novým RZ. S intuitívnou technológiou a funkciami, ako je náš hlasový asistent „Hey Lexus“ a obrazovka displeja v úrovni očí, objavíte ako sú aj multimédia zamerané na vodiča. Získajte model RZ s cenovým zvýhodnením až 13 750 € alebo prostredníctvom operatívneho leasingu KINTO s mesačnou splátkou už od 705 €.

Lexus RZ driving

ÚPLNE NOVÝ LEXUS RZ 450e

Model RZ je viac než len jeho čísla. Je to plne elektrická jazda vo svojej najvzrušujúcejšej podobe na vozidle s dojazdom vyše 400 km (WLTP), z ktorého vyžaruje charakter a skutočná chuť prekonávať dych vyrážajúce zákruty.

ÚPLNE NOVÝ LEXUS RZ 450e

DOMINANTNÝ CHARAKTER NA CESTE

Lexus RZ 450e s ohromujúcim dizajnom je najmodernejší spomedzi luxusných SUV. Nový štýl vretenovitej karosérie je elegantný a uhladený a široký postoj vozidla si vyžaduje pozornosť už na prvý pohľad. Tvarované línie naznačujú jeho športový temperament. Svojimi odvážnymi spôsobmi je model RZ stvorený na to, aby prinášal zážitok pravého luxusného SUV.

  • ELEKTRICKÉ VZRUŠENIE
  • PRIEKOPNÍCKY CHARAKTER
  • MODERNÝ LUXUS
EXTERIÉR MODELU RZ

ROZVINUTÝ POTENCIÁL

RZ je prvé batériové elektrické vozidlo (BEV) značky Lexus, ktoré bolo vyvinuté od samého základu. Využíva podmanivý potenciál nových technológií, ktoré zvyšujú výkon a umocňujú potešenie z jazdy. Z tohto intuitívneho vozidla s plynulým chodom vyžaruje sebavedomie a komfort.

EXTERIÉR MODELU RZ

VÝKONNÝ A VYVÁŽENÝ

Keďže vo vozidle nie je potrebný spaľovací motor, kapotu modelu RZ bolo možné znížiť, čo prispelo k jeho aerodynamickému profilu. Bočné strany splývajú a vrcholia smerom dozadu, čo dodáva charakter výkonu, zatiaľ čo ostrý dizajn prednej časti vytvára pocit energie a pohybu.

EXTERIÉR MODELU RZ

PREPOJENIE VOZIDLA A VODIČA

Model RZ je vybavený novým systémom DIRECT4. Táto exkluzívna a inteligentná technológia nepretržite vyvažuje trakciu medzi prednou a zadnou e-nápravou, čím zabezpečuje tichú, efektívnu a plynulú hnaciu silu. Výsledkom je intuitívny výkon bez stresu.

EXTERIÉR MODELU RZ

ELEKTRICKÝ CHARAKTER NA CESTE

Model RZ z každého uhla pohľadu predstavuje budúcnosť „elektrifikovaného“ dizajnu značky Lexus. Je elegantný a ohromujúci so športovým temperamentom a jeho splývavý pôvab hovorí o hrdej tradícii.

ÚPLNE NOVÝ LEXUS RZ 450e

PREPRACOVANÁ, LUXUSNÁ KABÍNA

Interiér modelu RZ je zábleskom budúcnosti – od trblietavých efektov meniaceho sa svetla až po ohromujúci moderný dizajn kokpitu Tazuna. Luxus s ľudským nádychom.

  • UMENIE SA SNÚBI S REMESLOM
  • OHROMUJÚCO MODERNÝ
  • VYNIKAJÚCI KOMFORT
INTERIÉR MODELU RZ

JEDINEČNE OSOBNÝ

Jazda v modeli RZ je plynulá a bez námahy. Dizajn kokpitu Tazuna je estetický, no pritom účelný, pretože prístroje sú umiestnené v zornom poli vodiča. Systém elektronického riadenia „One Motion Grip“, ( predstavenie plánované v roku 2025), vám dáva kontrolu nad autom ako nikdy pr

INTERIÉR MODELU RZ

PREDVÍDA KAŽDÚ POTREBU

Interiér je navrhnutý podľa princípu omotenashi. Zažijete ho na vlastnej koži v podobe inteligentnej presklenej panoramatickej strechy s elektronickým stmievaním a špeciálnym systémom pre ohrev kabíny, ktorý neodčerpáva energiu z batérie.

INTERIÉR MODELU RZ

DIGITÁLNE TRANSFORMOVANÝ

Lexus Safety System+ ponúka bezkonkurenčnú úroveň inteligentnej ochrany. 14-palcová dotyková obrazovka je centrom multimediálnych funkcií a konektivity. Aplikácia Lexus Link obsahuje množstvo funkcií, medzi nimi napríklad aj vyhľadávanie polohy nabíjacích staníc po celej Európe.

INTERIÉR MODELU RZ

POKOJNÉ CHVÍLE

Model RZ prináša komfort, ktorý budete cítiť počas celej cesty. V celom vozidle budete vnímať mravčiu prácu remeselných majstrov spoločnosti Lexus, ktorí úzkostlivo zdokonaľovali každý jeho milimeter.

ÚPLNE NOVÝ LEXUS RZ 450e

TOTO JE ELEKTRIFIKOVANÝ LEXUS

A person stood by a Lexus RZ
A person walking away from a Lexus RZ
RZ 450e

LÍDER V OBLASTI ELEKTRIFIKÁCIE

Spoločnosť Lexus je už takmer 20 rokov lídrom v oblasti elektrifikácie luxusných vozidiel. Naše vozidlá vynikajú svojou kultivovanosťou, preukázanou kvalitou a oceňovanou spoľahlivosťou. Elektrifikácia znamená viac než len akumulátory a elektromotory. V prípade modelu RZ je pohon nadovšetko; okamžite reaguje na každý váš pohyb a poskytuje jedinečne vytvorené spojenie medzi vozidlom a vodičom. Stačí si to vyskúšať, aby ste pochopili, čo to znamená.

Lexus RZ driving
RZ 450e

VYSKÚŠAJTE MODEL RZ NA VLASTNEJ KOŽI

S rozsiahlou a neustále sa rozširujúcou sieťou nabíjacích staníc v celej Európe prišla vízia plne elektrického vozidla. Zažite na vlastnej koži priekopnícke inovácie, nižšie prevádzkové náklady, skutočnú konektivitu a výkon, ktorý je ohľaduplnejší k planéte. Zistite viac o tom, ako funguje váš Lexus RZ a ako zmení spôsob, akým jazdíte.

Lexus RZ plugged into a charging tower
A person driving a Lexus RZ
RZ 450e

ZJEDNODUŠENIE VLASTNÍCTVA

Ako majiteľ vozidla Lexus RZ by ste sa mali cítiť výnimočne, a práve preto sa snažíme vlastníctvo vozidla zjednodušiť a spríjemniť. Súčasťou toho je aj služba Lexus Relax, ktorá sa postará o to, aby ste mali dušu na mieste aj po vypršaní záruky výrobcu. A vďaka flexibilnému riešeniu mobility Lexus Easy – od financovania cez po poistenie až po údržbu či dokonca pneumatiky – sa budete môcť sústrediť na jazdu, nie zaoberať sa detailmi.