1. Business
  2. Lexus Business Plus
VYBERTE SI
LEXUS BUSINESS PLUS

AKO FUNGUJE LEXUS BUSINESS

VÝHODY PROGRAMU LEXUS BUSINESS

 

Vaše podnikanie je našou prioritou. Preto sme vytvorili program, ktorý ponúka pohodlie, flexibilitu a pokoj. Obsahuje všetko – od osobného servisu po cestnú asistenčnú službu, rýchlu údržbu a servis.

01

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM NA SVETOVEJ ÚROVNI

Bude vám pridelený váš vlastný obchodný poradca Lexus, ktorý vám bude pomáhať počas celého procesu nákupu. Dostávajte exkluzívne pozvánky a ukážky modelov a zažite nápadité technológie so 48-hodinovou testovacou jazdou. Pretože každý zákazník značky Lexus je výnimočný, priradíme k vášmu obchodnému účtu konkrétneho servisného konzultanta. Budú koordinovať všetky aspekty údržby vášho Lexusu a poskytnú vám prístup k špeciálnym sadzbám na náhradné diely, príslušenstvo a ďalšie produkty.
02

UŽITE SI POHOSTINNOSŤ OMOTENASHI

Pri servisných prácach vám od chvíle, keď prídete na stretnutie, garantujeme, že váš Lexus bude opäť dostupný maximálne do dvoch hodín. Kým naši technici pracujú na vašom Lexuse, vy si užívate pohodlný salónik, občerstvenie a WiFi. Proaktívne pripomienky údržby a online žiadosti o stretnutie s predajcom Lexus znamenajú, že servis je úplne bezproblémový. Vďaka bezplatnému servisu interiéru a exteriéru spolu s komplexnou kontrolou hybridného systému bude váš Lexus po návšteve ktoréhokoľvek z našich servisných stredísk vyzerať a cítiť sa ako nový.
03

VŽDY VÁS DÁME NA PRVÉ MIESTO

Ak sa Vám počas šoférovania stane nehoda, môžete využiť asistenčnú službu na ceste 24 hodín denne, 365 dní v roku. Okrem toho, ak dôjde k poruche a váš Lexus bude vyžadovať odtiahnutie bez možnosti opravy v ten istý deň, dostanete auto na zapožičanie maximálne na päť dní. V prípade potreby je možné túto dobu predĺžiť o ďalších päť dní v závislosti od pokrytia.

PREČO SI VYBRAŤ HYBRID PRE SVOJE PODNIKANIE

LEXUS BUSINESS

Spoločnosť Lexus ako globálny líder v oblasti luxusných hybridných vozidiel bez nutnosti dobíjania ponúka pre vašu firmu udržateľnú mobilitu. Na celom svete predala viac ako 1,5 miliónov vozidiel, pričom tento počet stále rastie. Nákladovo vám prispôsobíme efektívny balík, ktorý bude fungovať pre vás a vašu spoločnosť.