1. Business
  2. Lexus Business Plus
  3. How Lexus business plus works
VYBERTE SI

AKO FUNGUJE LEXUS BUSINESS

VÝHODY PROGRAMU LEXUS BUSINESS

Vaše podnikanie je našou prioritou. Preto sme vytvorili program, ktorý ponúka pohodlie, flexibilitu a pokoj. Obsahuje všetko – od osobného servisu po cestnú asistenčnú službu, rýchlu údržbu a servis.

SLUŽBY LEXUS SVETOVEJ TRIEDY

Dostanete vlastného obchodného poradcu Lexus, špecializovaného odborníka zo spoločnosti Lexus, ktorý vám pomôže pri nákupe.

UŽITE SI POHOSTINNOSŤ OMOTENAŠI

Zatiaľ čo naši technici pracujú na vašom modeli Lexus, môžete sa posadiť do pohodlného salónika s občerstvením a WiFi, aby bol váš pracovný deň ako každý iný.

VÁŠ LEXUS STÁLE AKO NOVÝ

Vďaka bezplatnému umývaniu interiéru a exteriéru a komplexnej kontrole hybridného systému bude váš Lexus po návšteve ktoréhokoľvek z našich servisných stredísk vyzerať a voňať ako nový.

STE VŽDY NA PRVOM MIESTE

Cestné asistenčné služby môžete v prípade mimoriadnej udalosti na ceste využívať 24 hodín denne, 365 dní v roku.

PRETOŽE KAŽDÝ ZÁKAZNÍK ZNAČKY LEXUS JE VÝNIMOČNÝ

Proaktívne pripomenutia údržby a online požiadavky termínov v servise Lexus znamenajú bezproblémový zážitok pri návšteve servisu.

VÝHODY ZNAČKY LEXUS

Remeselná zručnosť sa netýka len povrchovej úpravy, ale je v centre nášho prístupu k vynikajúcej kvalite. To ide ruka v ruke s naším prísľubom poskytnúť pohostinnosť Omotenaši, predvídať všetky vaše potreby a zabezpečiť hladký a plynulý zážitok z jazdy. Súčasťou je aj náš prístup k bezpečnosti. Aby ste si užili pokojnú jazdu, vyvinuli sme inovatívnu technológiu prevencie nehôd.