1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Lexus s technológiou nanoe™ X
VYBERTE SI
TECHNOLÓGIA

LEXUS S TECHNOLÓGIOU nanoe™ X

Sme presvedčení, že posádka na palube vozidla Lexus by mala byť chránená všetkými spôsobmi. Vďaka technológii čistenia vzduchu Panasonic nanoe™ X sa vytvára čistejšie a zdravšie prostredie v aute.

VYLEPŠENÉ ČISTENIE VZDUCHU

DÝCHAJTE ĽAHŠIE A CÍŤTE SA SKVELO

Technológia na čistenie vzduchu nanoe™ X, vytvorená spoločnosťou Panasonic, udržuje kvalitu vzduchu  v aute v čo najčistejšej kvalite. Kvalita je tak 10-násobne vyššia vďaka vylepšeniam ako predchádzajúca technológia nanoe™. Pripravte sa na využitie výhod novej generácie technológia s nanoe™ X.

  • Potláča potenciálne škodlivé, nepríjemné častice vo vzduchu.
  • Uvoľňuje nano-molekuly vody obsahujúce mikroskopické hydroxylové radikály na deodorizáciu zápachu, pôsobí proti plesniam a zabraňuje vírusom, baktériám, peľu a alergénom.
  • Zabraňuje odparovaniu vlhkosti, aby pokožka zostala hladká a dobre hydratovaná.

Japonský a medzinárodný výskum a akademické testovanie, vrátane Japan Food Research Laboratory. Všetky podrobnosti a odkaz na dokumenyt sú k dispozícii na stránke 

Evidence | Verification | All about nanoeX | nanoeX | Panasonic UK & Ireland.

LEXUS MODELY S TECHNOLÓGIOU nanoe™ X

SUV, ktoré je kompaktné a bez nutnosti dobíjania, je pripravené na cestu vždy, keď ho potrebujete. 

Pre RZ je jazda všetko. Prvé batériové elektrické vozidlo od Lexusu. Objavte technológiu nanoe™ X v plno elektrickom SUV. 

Prvý model, ktorý ponúkal audio systém so 17 reproduktormi Mark Levinson® PurePlay, zažite vylepšený zvuk v hybridnom sedane Lexus. 

Zažite technológiu nanoe™ na kolesách luxusného kupé. Definíciu elegancie zvýrazňuje strešné okno v niektorých výbavách. 

Výkonný a nápadne sofistikovaný dizajn – osvojte technológiu nanoe™ v luxusnom sedane.