ZOZNÁMTE SA S KONCEPČNÝM KABRIOLETOM LEXUS LC

Uvedenie koncepčného kabrioletu Lexus LC na Severoamerickom medzinárodnom autosalóne 2019 signalizuje najnovší vývojový posun značky odvtedy, čo pred tromi rokmi v Detroite šokovala automobilový svet svojím kupé LC.

UMELECKÁ REFLEXIA

Cieľom dizajnérov koncepčného kabrioletu s otvorenou strechou, ktorý je umeleckou reflexiou kupé LC, bolo vyjadrenie "najvyššej krásy". Od sklonu čelného skla až po hladké obrysy zadného veka batožinového priestoru, v ktorom sa ukrýva strecha kabrioletu, bola každá línia konceptu LC vytvorená tak, aby vyvolala emocionálnu reakciu. Koncepčný kabriolet LC s ohromujúcim dizajnom z každého uhla pohľadu sa v celom sortimente značky Lexus vyníma ako vozidlo s aurou výnimočnosti.

JEMNÁ ELEGANCIA

Koncepčný kabriolet LC okrem vizuálneho pôvabu samotnej karosérie priťahuje vodičov rovnako ako aj cestujúcich kúzlom kabíny, ktorá splní každú potrebu. Od pohodlia na mieru šitých sedadiel až po hmatový vnem každého tlačidla a spínača - jednoducho všetko v modeli LC je navrhnuté tak, aby bola aj tá najobyčajnejšia cesta zvláštnou príležitosťou. V interiéri prevláda obloženie z krepovej bielej kože, zatiaľ čo prešívanie so žltými akcentmi mu dodáva moderný nádych bez toho, aby odvrátilo pozornosť od jemnej elegancie celkového dizajnu.

ČISTOKRVNÝ VÝKON

Koncepčný kabriolet LC je viac než len "grand tourer". Jeho výrazné vonkajšie línie umocňujú jeho výkonnostný pôvod. Krátke previsy, 22-palcové disky kolies a široký postoj - to všetko spoľahlivo pripomína výkonnostný potenciál tohto skvelého vozidla.