•     2021 lexus news venice international film festival

  SPRÁVY LEXUS

  LEXUS JE OFICIÁLNYM VOZIDLOM 78. FILMOVÉHO FESTIVALU V BENÁTKACH

  Lexus je už piaty rok za sebou oficiálnym vozidlom filmového festivalu v Benátkach „La Biennale di Venezia“. 78. ročník festivalu bude hostiť benátske Lido od 1. do 11. septembra.

 •     2020 lexus journeys in taste episode 7 banner left

  NOVINKY LEXUS

  7. ČASŤ: PRIRODZENÁ CHUŤ

  V našej najnovšej časti o Cestách chuti sa predstaví škótsky kulinársky kráľ Tom Kitchin. Vo svojej reštaurácii The Kitchin (v preklade Kuchyňa) na nábreží priemyselného historického prístavu Leith v Edinburgu podáva svoju modernú víziu škótskeho jedla.

 •     The Loft By Brussels Airline Promo Image

  LEXUS NOVINKY

  SALÓNIK THE LOFT LETECKEJ SPOLOČNOSTI BRUSSELS AIRLINES A AUTOMOBILKY LEXUS NA BRUSELSKOM LETISKU ZVOLILI V ROKU 2020 UŽ DRUHÝKRÁT PO SEBE ZA NAJLEPŠÍ LETISKOVÝ SALÓNIK EURÓPY

 •     World s first hub hero

  SPRÁVY SPOLOČNOSTI LEXUS

  LEXUS PREDSTAVUJE PRVÉ TETOVANÉ AUTO NA SVETE

  Na oslavu kvalitného remeselného spracovania a tradičného japonského umenia spoločnosť Lexus uviedla do prevádzky prvé tetované auto na svete. Táto jedinečná interpretácia kompaktného SUV UX je jediná svojho druhu a vytvorila ju popredná londýnska tetovačka Claudia De Sabe.

 •     2020 lexus journeys in taste soulful taste heroright image

  NOVINKY LEXUS

  CHUŤ PLNÁ EMÓCIÍ: EPIZÓDA 6

  Michelle Bernstein prešla dlhú cestu. Začínala ako balerína v New Yorku, jej tanečná kariéra bola prerušená zranením, a vtedy sa rozhodla stať šéfkuchárom.

 •     2020 lexus journeys in taste 2020 HeroLeft

  LEXUS NOVINKY

  UDRŽATEĽNÁ CHUŤ: EPIZÓDA 5

  Lexus je hrdým partnerom inšpiratívneho dánskeho kuchára Nicolaia Ellitsgaarda, ktorého filozofia udržateľnosti a zvedavosti odzrkadľuje prístup tvorby nového modelu Lexus UX.

 •     rx450h fsport mc 04 final 72dpi 905451 0

  NOVINKY LEXUS

  7 POZORUHODNÝCH DETAILOV LEXUSU RX MODELOVÉHO ROKU 2020

  Model RX rozhodne vyčnieva z davu prejavom odvážneho dizajnu značky Lexus a technici pri jeho konštrukcii nenechali nič na náhodu.

 •     large hybridfullrangewhiteux FHD

  TRI DEKÁDY SVETOVÝCH PRVENSTIEV SPOLOČNOSTI LEXUS

  Neustále sa snažíme zdokonaľovať s cieľom vylepšiť skúsenosti našich zákazníkov. Naša snaha o zlepšenie priniesla množstvo technológií, ktoré boli svetovou novinkou. Pozývame vás, aby ste objavili 30 inovácií, ktoré sme priniesli svetovému automobilovému priemyslu.

 •     Guangzhou Motorshow 2019 News Card Hub Hero Image

  SVETOVÁ PREMIÉRA PRVÉHO ELEKTRICKÉHO LEXUSU UX 300E

  Spoločnosť LEXUS predstaví svoje prvé akumulátorové elektrické vozidlo (BEV), model UX 300e, na Medzinárodnej výstave automobilov v čínskom meste Kanton (Kuang-čou), ktorá sa bude konať od 22. novembra do 1. decembra 2019.

 •     2019 lexus concept lf30 hero 1920x1080 tcm 3158 1780903

  NOVINKY ZNAČKY LEXUS

  SVETOVÁ PREMIÉRA KONCEPTU VOZIDLA LF-30 ELECTRIFIED

  Lexus predstavuje svoju futuristickú víziu elektrifikácie

 •     2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

  NOVINKY LEXUS

  PREMIÉRA NOVEJ LUXUSNEJ JACHTY LEXUS

  V rámci neustálej snahy poskytovať zákazníkom inovácie a očarujúce zážitky dnes spoločnosť Lexus v meste Boca Raton predstavila vo svetovej premiére svoju prvú luxusnú jachtu Lexus LY 650.

 •     2019 lexus eu banner 24hr media event 1920x1080 tcm 3158 1688998 1

  NOVINKY LEXUS

  NA OSLAVU NOVÉHO MODELU LEXUS UX PRIPRAVILA AUTOMOBILKA LEXUS 24-HODINOVÝ ZÁŽITOK „OD ÚSVITU DO ÚSVITU“ NAPRIEČ EURÓPOU

  Po uvedení úplne nového modelu Lexus UX začiatkom tohto roka prišla ako vzrušujúca nová kapitola celého príbehu 24-hodinová akcia Lexus, počas ktorej hostia absolvovali jedinečný zážitok vo viacerých krajinách – za volantom modelu Lexus UX si mohli vychutnať testovaciu jazdu, akú ešte nezažili.

 •     2019 lexus jit episode 4 ls hub thumbnail

  DIEL 4: POVZNÁŠAJÚCA CHUŤ

  Hlavný šéfkuchár v štúdiu Intersect by Lexus v New Yorku, Sergio Barroso, stavia na tradičných metódach, ktoré inovuje a vytvára úplne nové chute.

 •     Tomas Tatar hero asset

  TOMÁŠ TATAR EXKLUZÍVNE AJ O MODELI LEXUS RX 450H

  Čerstvý víťaz ankety o najlepšieho hokejového útočníka Slovenska, Tomáš Tatar, sa naplno venuje letnej príprave na nadchádzajúcu sezónu. Na letných cestách po Slovensku mu pri tom robí spoločnosť luxusný crossover Lexus RX 450h HYBRID. Na chvíľu nás zviezol a popri tom sme sa porozprávali.

 •     2019 lexus news chantilly 810x1080 rx 1

  NOVINKY LEXUS

  SPOLOČNOSŤ LEXUS OSLAVUJE SVOJE 30. VÝROČIE NA PREHLIADKE CHANTILLY ARTS & ELEGANCE RICHARD MILLE

  30. júna sa konalo finále súťaže UX Art Car na piatom ročníku medzinárodne renomovanej prehliadky Chantilly Arts & Elegance Richard Mille a spoločnosť Lexus tam oslávila svoje 30. výročie.

 •     2019 lexus rx mc

  OBJAVTE LEXUS

  NOVÝ LEXUS RX ABSOLVUJE SVETOVÚ PREMIÉRU

  Spoločnosť Lexus dnes predstavila nové, luxusné SUV RX, ktoré odhaľuje evolučné zmeny základného modelu značky, ktorý pri svojom prvom uvedení v roku 1998 pomohol vytvoriť segment luxusných SUV. Nový model RX sa začne predávať na jeseň roku 2019, pričom je potvrdením, že spoločnosť Lexus zostáva odhodlaná udržať si postavenie priekopníka segmentu luxusných SUV.

 •     Standard 2019 lexus eu ux safety euro ncap 1920x1080 tcm 3158 1677458

  OBJAVTE LEXUS

  LEXUS UX ZÍSKAL MAXIMÁLNE HODNOTENIE V BEZPEČNOSTNÝCH TESTOCH EURO NCAP

  Nový Lexus UX dosiahol v najnovších testoch Euro NCAP maximálne päťhviezdičkové ohodnotenie. Tento crossover teda patrí k najbezpečnejším vozidlám vo svojej kategórii v oblasti ochrany vodiča aj posádky. Zároveň je v danej triede najlepší v ochrane chodcov a cyklistov vďaka systému automatického núdzového brzdenia.

 •     2019 lexus geneva motorshow rc f track banner

  AUTOSALÓN

  LEXUS NA ŽENEVSKOM AUTOSALÓNE 2019

  Na ženevskom autosalóne 2019 predstaví automobilka Lexus v európskej premiére dva nové modely. Jeden stelesňuje jej vzrušujúce budúce dizajnové myslenie a druhý jej stále výraznejšie pôsobenie v oblasti medzinárodného motošportu.

 •     Ambasador hero asset

  NOVINKY LEXUS

  POHĽAD MARCELA FORGÁČA NA LEXUS ES

  Mám rád, keď ma auto učí – a Lexus to vie

 •     2019 lexus jit episode 3 ux hub thumbnail

  OBJAVTE LEXUS

  EPIZÓDA 3: PRIEKOPNÍCKA CHUŤ

  Kulinárska kariéra Milesa Thompsona bola definovaná rozmanitosťou. Jeho mnohopočetné zážitky s jedlom sú rovnako avantgardné ako aj lahodné.

  PREDLOŽIL LEXUS V SPOLUPRÁCI S CONDÉ NAST INTERNATIONAL

 •     2019 lexus lc convertible hero

  KABRIOLET LEXUS LC

  ZOZNÁMTE SA S KONCEPČNÝM KABRIOLETOM LEXUS LC

  Uvedenie koncepčného kabrioletu Lexus LC na Severoamerickom medzinárodnom autosalóne 2019 signalizuje najnovší vývojový posun značky odvtedy, čo pred tromi rokmi v Detroite šokovala automobilový svet svojím kupé LC.

 •     2018 lexus paris motorshow hero

  SPRÁVY LEXUS

  LEXUS NA PARÍŽSKOM AUTOSALÓNE 2018

  Lexus uskutoční 2. októbra na parížskom autosalóne svetovú premiéru novej verzie luxusného športového kupé RC, pričom predstaví aj úplne nový model UX, model ES siedmej generácie a model LC Yellow Edition.

 •     2018 lexus ux lisbon gallery 029

  NOVINKY LEXUS

  V LISABONE OTVORIA VÝSTAVU „UX ART SPACE BY LEXUS“

  Inovatívna pop-up výstava na oslavu predbežného uvedenia crossoveru Lexus UX, ktorý bude debutovať v Európe začiatkom roka 2019.

 •     2018 lexus lfa hero

  AKUALITY SPOLOČNOSTI LEXUS

  UNIKÁTNE VOZIDLO LFA NA PRETEKOCH 24 HODÍN SPA

  Pretekársky tím Emil Frey Lexus Racing debutoval na pretekoch Total 24 hodín Spa 28.-29. júla, pričom do 70. ročníka týchto kultových vytrvalostných pretekov postavil dve vozidlá Lexus RC F GT3.

 •     2017 lexus yacht hero01

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS ODHAĽUJE SVOJ KONCEPT ŠPORTOVEJ JACHTY

  Odhaľte náš nový koncept vysoko výkonnej športovej jachty dlhej takmer 13 metrov, poháňanej dvomi motormi Lexus 5,0 litra V8. Podmanivé námorné plavidlo Lexus je dokonalým doplnkom životného štýlu Lexus.