• 
 

 
  24 HOUR ‘SUNRISE TO SUNRISE’

  NOVINKY LEXUS

  NA OSLAVU NOVÉHO MODELU LEXUS UX PRIPRAVILA AUTOMOBILKA LEXUS 24-HODINOVÝ ZÁŽITOK „OD ÚSVITU DO ÚSVITU“ NAPRIEČ EURÓPOU

  Po uvedení úplne nového modelu Lexus UX začiatkom tohto roka prišla ako vzrušujúca nová kapitola celého príbehu 24-hodinová akcia Lexus, počas ktorej hostia absolvovali jedinečný zážitok vo viacerých krajinách – za volantom modelu Lexus UX si mohli vychutnať testovaciu jazdu, akú ešte nezažili.

 • 
 

 
  2019 lexus jit episode 4 ls hub thumbnail

  DIEL 4: POVZNÁŠAJÚCA CHUŤ

  Hlavný šéfkuchár v štúdiu Intersect by Lexus v New Yorku, Sergio Barroso, stavia na tradičných metódach, ktoré inovuje a vytvára úplne nové chute.

 • 
 

 
  Tomas Tatar hero asset

  TOMÁŠ TATAR EXKLUZÍVNE AJ O MODELI LEXUS RX 450H

  Čerstvý víťaz ankety o najlepšieho hokejového útočníka Slovenska, Tomáš Tatar, sa naplno venuje letnej príprave na nadchádzajúcu sezónu. Na letných cestách po Slovensku mu pri tom robí spoločnosť luxusný crossover Lexus RX 450h HYBRID. Na chvíľu nás zviezol a popri tom sme sa porozprávali.

 • 
 

 
  2019 lexus news chantilly 810x1080 rx 1

  NOVINKY LEXUS

  SPOLOČNOSŤ LEXUS OSLAVUJE SVOJE 30. VÝROČIE NA PREHLIADKE CHANTILLY ARTS & ELEGANCE RICHARD MILLE

  30. júna sa konalo finále súťaže UX Art Car na piatom ročníku medzinárodne renomovanej prehliadky Chantilly Arts & Elegance Richard Mille a spoločnosť Lexus tam oslávila svoje 30. výročie.

 • 
 

 
  2019 lexus rx mc

  OBJAVTE LEXUS

  NOVÝ LEXUS RX ABSOLVUJE SVETOVÚ PREMIÉRU

  Spoločnosť Lexus dnes predstavila nové, luxusné SUV RX, ktoré odhaľuje evolučné zmeny základného modelu značky, ktorý pri svojom prvom uvedení v roku 1998 pomohol vytvoriť segment luxusných SUV. Nový model RX sa začne predávať na jeseň roku 2019, pričom je potvrdením, že spoločnosť Lexus zostáva odhodlaná udržať si postavenie priekopníka segmentu luxusných SUV.

 • 
 

 
  Standard 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

  OBJAVTE LEXUS

  LEXUS UX ZÍSKAL MAXIMÁLNE HODNOTENIE V BEZPEČNOSTNÝCH TESTOCH EURO NCAP

  Nový Lexus UX dosiahol v najnovších testoch Euro NCAP maximálne päťhviezdičkové ohodnotenie. Tento crossover teda patrí k najbezpečnejším vozidlám vo svojej kategórii v oblasti ochrany vodiča aj posádky. Zároveň je v danej triede najlepší v ochrane chodcov a cyklistov vďaka systému automatického núdzového brzdenia.

 • 
 

 
  2019 lexus geneva motorshow rc f track banner

  AUTOSALÓN

  LEXUS NA ŽENEVSKOM AUTOSALÓNE 2019

  Na ženevskom autosalóne 2019 predstaví automobilka Lexus v európskej premiére dva nové modely. Jeden stelesňuje jej vzrušujúce budúce dizajnové myslenie a druhý jej stále výraznejšie pôsobenie v oblasti medzinárodného motošportu.

 • 
 

 
  Ambasador hero asset

  NOVINKY LEXUS

  POHĽAD MARCELA FORGÁČA NA LEXUS ES

  Mám rád, keď ma auto učí – a Lexus to vie

 • 
 

 
  2019 lexus jit episode 3 ux hub thumbnail

  OBJAVTE LEXUS

  EPIZÓDA 3: PRIEKOPNÍCKA CHUŤ

  Kulinárska kariéra Milesa Thompsona bola definovaná rozmanitosťou. Jeho mnohopočetné zážitky s jedlom sú rovnako avantgardné ako aj lahodné.

  PREDLOŽIL LEXUS V SPOLUPRÁCI S CONDÉ NAST INTERNATIONAL

 • 
 

 
  2019 lexus lc convertible hero

  KABRIOLET LEXUS LC

  ZOZNÁMTE SA S KONCEPČNÝM KABRIOLETOM LEXUS LC

  Uvedenie koncepčného kabrioletu Lexus LC na Severoamerickom medzinárodnom autosalóne 2019 signalizuje najnovší vývojový posun značky odvtedy, čo pred tromi rokmi v Detroite šokovala automobilový svet svojím kupé LC.

 • 
 

 
  2018 lexus jit episode2 thumbnail

  OBJAVTE ZNAČKU LEXUS

  PRETVORENIE CHUTI

  Vladimír Muchin, ktorý je šéfkuchárom už piatej generácie, znovu objavil kulinárske tradície svojich predkov (a babičky), aby vytvoril magický kulinársky zážitok.

  Predložil Lexus V Spolupráci S Condé Nast International

 • 
 

 
  2018 lexus jit hub hero 1920x1080 v3

  OBJAVTE LEXUS

  DEFINÍCIA CHUTI

  Vydajte sa s nami na fantastickú cestu za chuťou. Spoznajte štyroch šéfkuchárov, ktorých vášeň pre remeslo dokonale vyjadruje priekopníckeho ducha a filozofiu remeselnej precíznosti značky Lexus.

 • 
 

 
  2018 lexus paris motorshow hero

  SPRÁVY LEXUS

  LEXUS NA PARÍŽSKOM AUTOSALÓNE 2018

  Lexus uskutoční 2. októbra na parížskom autosalóne svetovú premiéru novej verzie luxusného športového kupé RC, pričom predstaví aj úplne nový model UX, model ES siedmej generácie a model LC Yellow Edition.

 • 
 

 
  2019 lexus ly 650 luxury yacht hero

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS PREDSTAVUJE LUXUSNÚ JACHTU LY 650: VYTVORENÁ V DUCHU VEĽKOLEPOSTI

  Takmer 20-metrová jachta značky Lexus sa po sedane LS, SUV modeli LX a kupé LC stáva štvrtou vlajkovou loďou spoločnosti Lexus.

 • 
 

 
  2018 lexus ux lisbon gallery 029

  NOVINKY LEXUS

  V LISABONE OTVORIA VÝSTAVU „UX ART SPACE BY LEXUS“

  Inovatívna pop-up výstava na oslavu predbežného uvedenia crossoveru Lexus UX, ktorý bude debutovať v Európe začiatkom roka 2019.

 • 
 

 
  2018 lexus lfa hero

  AKUALITY SPOLOČNOSTI LEXUS

  UNIKÁTNE VOZIDLO LFA NA PRETEKOCH 24 HODÍN SPA

  Pretekársky tím Emil Frey Lexus Racing debutoval na pretekoch Total 24 hodín Spa 28.-29. júla, pričom do 70. ročníka týchto kultových vytrvalostných pretekov postavil dve vozidlá Lexus RC F GT3.

 • 
 

 
  2017 lexus yacht hero01

  NOVINKY LEXUS

  LEXUS ODHAĽUJE SVOJ KONCEPT ŠPORTOVEJ JACHTY

  Odhaľte náš nový koncept vysoko výkonnej športovej jachty dlhej takmer 13 metrov, poháňanej dvomi motormi Lexus 5,0 litra V8. Podmanivé námorné plavidlo Lexus je dokonalým doplnkom životného štýlu Lexus.