2018 lexus new rc promo

RC

NOVÝ MODEL RC

Kupé RC dostalo nový vzhľad s výrazne ostrým, avšak kultivovaným charakterom.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RC

Športové kupé prináša úchvatné jazdné vlastnosti v kombinácii s markantným a atraktívnym dizajnom. Atletický a dravý postoj RC je spojený s krátkym rázvorom a tuhým podvozkom v záujme vynikajúceho riadenia a jazdnej agility. Výrazné štvormiestne kupé sa ponúka s výkonným hybridným pohonom.

 • 
 

 
  2017 lexus rc 200t key features
  • Športová pozícia za volantom

   Z nízkej športovej pozície za volantom doslova ‘ucítite’ povrch vozovky pod sebou, a vychutnáte si tak reakciu vozidla aj na tie najjemnejšie pohyby volantu.

  • Všestranné využitie priestoru

   Všetky prevedenia RC sú štandardne vybavené sklopnými zadnými sedadlami s praktickým delením v pomere 60:40. Po sklopení zadných sedadiel získate miesto na prepravu neforemných predmetov; vozidlo tak ponúkne pohodlie sedanu, avšak s gráciou a precíznosťou športového kupé.

  • Bezkľúčové nastupovanie do vozidla

   Keď sa blížite ku svojmu RC s kľúčikom vo vrecku, vozidlo vás privíta decentným podsvietením obidvoch vonkajších kľučiek dverí, ktoré sa po priložení ruky aj odomknú.

  • Kožou obšitý a vyhrievaný volant

   Na dômyselne spracovanom volante obšitom kožou sú ergonomické priehlbiny pre prsty; dokonalé uchopenie zaručuje optimálny prierez venca. Funkcia vyhrievania volantu prispieva k užívateľskému pohodliu v chladných dňoch.

  • Jazdné vlastnosti a bezpečnosť

   Nové RC, vybavené naším systémom integrovaného riadenia dynamiky vozidla (VDIM) a účinnými brzdovými kotúčmi s odvetrávaním, je pripravené pomôcť vyhnúť sa každému nebezpečenstvu.

  • Systém Drive Mode Select

   Zvoľte si jazdný režim podľa nálady alebo situácie - od optimálnej spotreby až po maximálny pôžitok. V režime ECO sa znižujú emisie a spotreba paliva; pre každodenné použitie je určený režim NORMAL s ideálnym vyvážením výkonu, spotreby paliva a jazdného pohodlia. Ak žiadate ostrejšiu odozvu hnacieho ústrojenstva, jednoducho prepnite do režimu SPORT alebo SPORT+.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RC

Lexus RC s kokpitom zameraným na vodiča, atletickým postojom a nádherne spracovaným interiérom je neodolateľnou kombináciou vysokého výkonu a nefalšovanej kultivovanosti. Pokiaľ niekedy existovalo športové kupé navrhnuté pre potešenie všetkých zmyslov, RC je tým pravým.

EXPERIENCE THE RC

Ilustračný obrázok.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU