RC

ČISTO ŠPORTOVÉ KUPÉ

Fascinujúce jazdné vlastnosti a dizajn kupé sa snúbia s preslávenou kultivovanosťou Lexus v podobe zvodného športového kupé.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RC

Športové kupé prináša úchvatné jazdné vlastnosti v kombinácii s markantným a atraktívnym dizajnom. Atletický a dravý postoj RC je spojený s krátkym rázvorom a tuhým podvozkom v záujme vynikajúceho riadenia a jazdnej agility. Výrazné štvormiestne kupé sa ponúka s vysoko výkonným benzínovým alebo hybridným pohonom, aby ste si mohli nakonfigurovať RC presne podľa želania.

2017 lexus rc 200t key features
 • Športová pozícia za volantom

  Z nízkej športovej pozície za volantom doslova ‘ucítite’ povrch vozovky pod sebou, a vychutnáte si tak reakciu vozidla aj na tie najjemnejšie pohyby volantu.

 • Všestranné využitie priestoru

  Všetky prevedenia RC sú štandardne vybavené sklopnými zadnými sedadlami s praktickým delením v pomere 60:40. Po sklopení zadných sedadiel získate miesto na prepravu neforemných predmetov; vozidlo tak ponúkne pohodlie sedanu, avšak s gráciou a precíznosťou športového kupé.

 • Bezkľúčové nastupovanie do vozidla

  Keď sa blížite ku svojmu RC s kľúčikom vo vrecku, vozidlo vás privíta decentným podsvietením obidvoch vonkajších kľučiek dverí, ktoré sa po priložení ruky i odomknú.

 • Kožou obšitý a vyhrievaný volant

  Na dômyselne spracovanom volante obšitom kožou sú ergonomické priehlbiny pre prsty; dokonalé uchopenie zaručuje optimálny prierez venca. Funkcia vyhrievania volantu prispieva k užívateľskému pohodliu v chladných dňoch.

 • Jazdné vlastnosti a bezpečnosť

  Nové RC, vybavené naším systémom integrovaného riadenia dynamiky vozidla (VDIM) a účinnými brzdovými kotúčmi s odvetrávaním, je pripravené pomôcť vyhnúť sa každému nebezpečenstvu.

 • Systém Drive Mode Select

  Zvoľte si jazdný režim podľa nálady alebo situácie - od optimálnej spotreby až po maximálny pôžitok. V režime ECO sa znižujú emisie a spotreba paliva; pre každodenné použitie je určený režim NORMAL s ideálnym vyvážením výkonu, spotreby paliva a jazdného pohodlia. Ak žiadate ostrejšiu odozvu hnacieho ústrojenstva, jednoducho prepnite do režimu SPORT alebo SPORT+.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RC

Lexus RC s kokpitom zameraným na vodiča, atletickým postojom a nádherne spracovaným interiérom je neodolateľnou kombináciou vysokého výkonu a nefalšovanej kultivovanosti. Pokiaľ niekedy existovalo športové kupé navrhnuté pre potešenie všetkých zmyslov, RC je tým pravým.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RC 0

Je ilustračný nezodpovedá radu.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU