MODEL RC

OSTRÝ, AVŠAK KULTIVOVANÝ

Kupé RC s novým vzhľadom má výrazne ostrý, avšak kultivovaný charakter. Dánsky šéfkuchár Andreas Møller sa vydal na prvú skúšobnú jazdu, po ktorej vymyslel jedinečné jedlo, aby zachytil jeho kontrastujúce vlastnosti.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RC

Športové kupé prináša úchvatné jazdné vlastnosti v kombinácii s markantným a atraktívnym dizajnom. Atletický a dravý postoj RC je spojený s krátkym rázvorom a tuhým podvozkom v záujme vynikajúceho riadenia a jazdnej agility. Výrazné štvormiestne kupé sa ponúka s výkonným hybridným pohonom.

Technické údaje
Rozmery
Hybridný motor
8.6
Zrýchlenie 0-100 km/h (s)
190
Maximálna rýchlosť (km/h)
RC Side Dimensions

Dĺžka (mm) 4700

Výška (mm) 1395

Šírka (mm) 1840

RC Front Dimensions

BEZPLATNÁ KONTROLA HYBRIDNÉHO SYSTÉMU

Bezplatná kontrola elektrických motorov a generátorov pri každej servisnej prehliadke Lexus do nájazdu 100 000 km alebo 5 rokov.

ŽIADNE DOBÍJANIE ZO ZÁSTRČKY

Na dobitie batérií nie je potrebná žiadna zástrčka, nový Lexus RC je hybrid bez nutnosti dobíjania.

NULOVÉ EMISIE

Nulové emisie pri jazde v elektrickom režime.

RC 300h b4fdde2a-9e39-451c-814a-62b24327a3e2

360°

Vyberte výbavu EXECUTIVE PRESTIEGE LUXURY F SPORT F SPORT TOP
190
Maximálna rýchlosť (km/h)
8.6
Zrýchlenie 0-100 km/h (s)

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RC

Lexus RC s kokpitom zameraným na vodiča, atletickým postojom a nádherne spracovaným interiérom je neodolateľnou kombináciou vysokého výkonu a nefalšovanej kultivovanosti. Pokiaľ niekedy existovalo športové kupé navrhnuté pre potešenie všetkých zmyslov, RC je tým pravým.

 • ZAŽITE MODEL RC

  Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

    2018 lexus new rc razor sharp quote background
    2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

OSTROSŤ A SÚČASNE HLADKOSŤ JAZDY SA PREJAVUJÚ VO VIACERÝCH JAZDNÝCH REŽIMOCH, POČNÚC VEĽMI ŠPORTOVÝM POCITOM AŽ PO POCIT VEĽKÉHO POHODLIA.

Andreas Møller, šéfkuchár

EXKLUZÍVNA PREDPREMIÉRA V PARÍŽI

Mesiac pred svetovou premiérou modelu Lexus RC kupé na parížskom autosalóne 2018 sa uskutočnila exkluzívna spontánna udalosť. Andreas Møller, šéfkuchár reštaurácie Copenhague na ulici Champs-Elysées, ktorý začiatkom tohto roka získal za svoje umenie prvú michelinskú hviezdu, vytvoril pokrm, ktorý interpretuje esenciu novovytvoreného modelu RC na niečo naozaj pozoruhodné.

EMÓCIE POČAS JAZDY

    2018 lexus new rc driving emotion
 • NOVÝ MODEL RC

  NAŠLI SME ELEGANCIU

  Dizajn nového modelu RC sa inšpiroval vlajkovým kupé Lexus, luxusným modelom LC. Rohy nového predného nárazníka plynulo prechádzajú od svetlometov nadol a vzor mriežky chladiča sa postupne mení zhora nadol. Verzia F SPORT má exkluzívny čierny povrch okolo mriežky chladiča a okien.

  Vertikálne usporiadané, mimoriadne malé trojité LED svetlomety a nové LED denné svetlá v tvare písmena L prispievajú k ostrejšiemu a výraznejšiemu vzhľadu vozidla. Zadné kombinované svetlá sú odteraz výraznejšie a majú tvar písmena L. Nový charakteristický dizajn kupé značky Lexus.

 •     2018 lexus new rc driving emotion quote background
      2018 lexus new rc driving emotion quote foreground

  ŠÉFKUCHÁR ANDREAS VYTVORIL JEDINEČNÝ POKRM, KTORÝ ODRÁŽA OSTRÉ LÍNIE MODELU RC A JEHO LUXUSNÝ INTERIÉR. JEDLO JE PLNÉ PREKVAPIVÝCH CHUŤOVÝCH KOMBINÁCIÍ, AKO NAPRÍKLAD JEMNE NASOLENÁ CUKROVÁ VATA POSYPANÁ KÚSKAMI SUŠENÉHO CITRÓNA.

OSTRÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI

    2018 lexus new rc razor sharp
2018 lexus new rc quality abd space

NOVÝ MODEL RC

PREPRACOVANÁ KULTIVOVANOSŤ

Vďaka lepšej, stabilnejšej jazde a ostrejším jazdným vlastnostiam prevzatým z modelu LC je nové kupé RC ostrejšie a kultivovanejšie než kedykoľvek predtým.

Vďaka detailom, ako je nový tvar plutvy na lištách bočných okien a výfuk v zadnom nárazníku, má vozidlo lepšiu stabilitu pri jazde a zdokonalenú aerodynamiku.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU