1. Discover Lexus
  2. Concept cars
VYBERTE SI
OBJAVTE LEXUS

KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

Naše výrazné a smelé koncepčné modely sú tým, čo ženie značku Lexus dopredu. Poháňajú nás na ceste do budúcnosti, s nepredvídateľnou energiou, ktorá z nich vyžaruje. A vďaka nim sa i zdanlivo nemožné stáva realitou.

ZA HRANICAMI OBZORU

I do budúcnosti sme plno oddaní automobilom, ktoré sú veľkým zdrojom našej inšpirácie. Budúcnosť značky Lexus skúmame prostredníctvom našich smelých koncepčných vozidiel. Koncepty LF-FC, LF-SA a UX Concept sú navýsosť smelé a výrazné. Pri odhalení na svetových autosalónoch vždy budia záujem a zrýchlia tep všetkým automobilovým nadšencom.

Koncept vozidla LF-ZC

Koncept plne elektrického vozidla LF-ZC (Lexus Future Zero-emission Catalyst) tvorí jadro našej elektrifikovanej modelovej rady novej generácie a éry.

Koncept vozidla LF-ZL

Koncept LF-ZL dáva nahliadnuť do budúcnosti mobility postavenej na hladkom spojení jednotlivcov a spoločnosti. Pôžitok z jazdy bude upravený na mieru každému používateľovi – vozidlo samo rozpozná návyky vodiča a ponúkne bezkonkurenčný spôsob interakcie formou osobných odporúčaní.

LF 30 ELECTRIFIED

Spoločnosť Lexus, v súlade so svojou snahou prinášať neustále pokrokové zážitky, odhalila víziu „Lexus Electrified“ predstavujúcu nadchádzajúcu generáciu elektrifikovaných vozidiel Lexus.

LS+ CONCEPT

Spoločnosť Lexus predstavila svetu koncept LS+ Concept s funkciou automatizovaného riadenia, ktorá sa očakáva v roku 2020.

UX CONCEPT

Koncepčný model UX Concept vznikol v európskom vývojovom centre dizajnu automobilky Lexus. Od počiatku bol navrhovaný tak, aby naplnil potreby a túžby progresívne zmýšľajúcich vodičov v mestách, túžiacich po nepretržitej konektivite, ktorú už považujú za samozrejmosť.

LF-FC

Koncepčné vozidlá LF-FC, navrhnuté s cieľom prebúdzať úžas, sú vyjadrením stále sa meniaceho pojatia luxusu a nášho zasadenia sa posúvať budúce vízie do súčasnosti, aby ste si ich mohli naplno vychutnať už dnes.

LF-SA

Smelý. Neočakávaný. Zmyselný. Stvorený pre mesto. Každý aspekt konceptu LF-SA vstupuje do nových teritórií, od kompaktného a agilného exteriéru až po prekvapivo priestorný interiér.