LC Convertible Hero Image

LC

NOVÝ LC CONVERTIBLE

Či už sa veziete po slnkom zaliatej pobrežnej ceste alebo zdolávate dramatický alpský priesmyk, nový Lexus LC Convertible prináša bezkonkurenčný luxus otvorenej strechy a úchvatný výkon vidlicového osemvalca.

DVE FORMY ZVÁDZANIA

Dizajnéri LC Convertible museli čeliť dvojakej výzve: vytvoriť najkrajší kabriolet na svete – s otvorenou aj zavretou strechou.

EXPERIENCE THE LC CONVERTIBLE

Vyššie uvedený model nie je predstaviteľom radu.

POVZNÁŠAJÚCI VÝKON

Či práve idete po slnkom zaliatej ceste alebo prechádzate cez drsný alpský priesmyk, Lexus LC Convertible prináša bezkonkurenčnú úroveň luxusu otvorenej strechy a ohromujúceho výkonu. Poskytuje jedinečný zážitok z jazdy, ktorý podnecuje zmysly a vyjadruje najvyššiu krásu.

    Parallax Image 1 LC Coupe Beauty

CHARAKTERISTIKA

NA KAŽDEJ LÍNII A KRIVKE BADAŤ KRÁSU KUPÉ LC

Silueta plátennej strechy LC Convertible sa vyznačuje rovnakou eleganciou ako silueta kupé LC, pričom podporný rám je decentne skrytý. Po otvorení sa strecha sklopí pod nádherne tvarované zadné plató, ktoré dokonale nadväzuje na línie vozidla.

Prečítajte si viac o dizajne Lexus

    Parallax Image 2 Nothing is Crafted Like a Lexus

CHARAKTERISTIKA

NIČ NIE JE ZOSTROJENÉ TAK AKO LEXUS

Dve hodiny rýchlovlakom šinkansen od Tokia leží továreň Motomachi, kde automobilka Lexus ručne zhotovila model LFA – jedno z najproklamovanejších superáut, aké kedy boli vyrobené. Navyše sa na tomto mieste momentálne vyrába nový kabriolet LC.

Prečítajte si viac o remeselnom spracovaní vozidiel Lexus

    Parallax Image 3 Awesome V8 Power

CHARAKTERISTIKA

ÚŽASNÝ VÝKON VIDLICOVÉHO OSEMVALCA

LC 500 Convertible poháňa 5,0-litrový zážihový motor V8, ktorý ručne dolaďuje remeselný majster Takumi, aby ste si mohli užiť neuveriteľný zážitok z jazdy so zdanlivo nekonečnou akceleráciou s výkonom. Motor otestovaný až na hranice svojich možností počas 24-hodinových pretekov na Nürburgringu posiela výkon prostredníctvom 10-stupňovej automatickej prevodovky Direct Shift s krátkymi prevodovými stupňami.

Prečítajte si viac o výkone vozidiel Lexus

    Parallax Image 4 Imaginative Climate Technology

CHARAKTERISTIKA

REVOLUČNÁ KLIMATIZAČNÁ TECHNOLÓGIA

Či už prechádzate Alpami alebo jazdíte po veternej pobrežnej ceste, osobný klimatizačný asistent v novom LC Convertible vám nielen upraví nastavenia klimatizácie po otvorení alebo zatvorení strechy, ale tiež automaticky zvýši teplotu v kabíne, ak začnete akcelerovať so stiahnutou strechou.

Prečítajte si viac o technológiách vozidiel Lexus

    Parallax Image 5 Lexus Safety System

CHARAKTERISTIKA

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Za volantom nového LC Convertible vám istotu dodáva vedomie, že jazdíte na jednom z najbezpečnejších vozidiel, aké boli kedy vyrobené. Ponúka najnovší balík Lexus Safety System+, ktorý pomáha predchádzať nárazom zozadu, opusteniu jazdného pruhu či zrážkam s chodcami.

Prečítajte si viac o balíku Lexus Safety System+