1. new-cars
VYBERTE SI

ZOZNÁMTE SA S MODELOM LC

Pokiaľ niekedy existovalo vozidlo, ktoré dokáže nezabudnuteľne zapôsobiť na všetky vaše zmysly, potom je to nový Lexus LC. Vzali sme náš oceneniami osvedčený koncept LF-LC a starostlivo ho pretavili do podmanivého sériového vozidla. Lexus LC nie je iba kupé 2+2, ktoré vás uchváti svojím oslnivým vzhľadom; do dokonalosti ho vycibrilo viac ako 4000 návrhárov, konštruktérov a technikov, vďaka ktorým vám toto vozidlo ponúkne celkom výnimočný pôžitok z jazdy.

PERFEKTNÉ KUPÉ

Predná „maska chladiča“ Lexus dopĺňa jeden z najkompaktnejších svetlometov na svete, zatiaľ čo super nízkoprofilové predné odpruženie dodáva modelu LC jeho charakteristickú aerodynamickú kapotu. Vzadu sa strecha kabíny zužuje medzi širokými podbehmi kolies, zatiaľ čo zadné svetlá inšpirované prídavným spaľovaním prúdových stíhačiek posilňujú postoj auta.

ÚŽASNÁ V8 ALEBO HYBRID

LC je k dispozícii s 5,0-litrovým benzínovým motorom V8 a 10-stupňovou automatickou prevodovkou, alebo ako priekopnícky model LC 500h s hybridným pohonom , ktorý poháňa 3,5-litrový benzínový motor V6 a elektrický motor.

 

TUHÝ A PEVNÝ

Na strechu modelu LC je použitý neuveriteľne pevný, ale ľahký plast vystužený uhlíkovými vláknami. Panely dverí, kufra a kapoty sú vyrobené z ľahkého hliníka, zatiaľ čo rám karosérie je vyrobený z ocele s extrémne vysokou pevnosťou v ťahu.

KABÍNA ZAMERANÁ NA VODIČA

Ergonomický kokpit LC vám dáva dôveru, aby ste si užili temperamentnú jazdu. Aby sa obmedzil pohyb očí a potenciálne rozptýlenie, všetky dôležité nástroje a displeje sú umiestnené blízko vášho pohľadu na cestu pred vami. Často používané ovládacie prvky, ako napríklad režim jazdy, sú sústredené okolo volantu.

REMESLNÉ SPRACOVANIE

Objavte starostlivo vybrané materiály v celom LC; od hliníkových pádiel radenia a obloženia dverí Alcantara až po nádherne spracovanú koženú radiacu páku.

Lexus Safety System +

LC ťaží z nášho vedúceho postavenia vo výskume prevencie nehôd a je vybavený bezpečnostným systémom Lexus Safety+. To zahŕňa predkolízny systém s detekciou chodcov, asistent udržiavania v jazdnom pruhu, ktorý vám pomôže udržať sa v pruhu; Automatické diaľkové svetlá pre lepšiu viditeľnosť v noci a dynamický radarový tempomat, ktorý reguluje vašu rýchlosť podľa rýchlosti vozidla vpredu.

GALÉRIA MODELU LC

Každý obrázok rozpráva príbeh. Tu začína vaša cesta objavovania úchvatného dizajnu a podmanivého remeselného spracovania vozidiel Lexus.