1. new-cars
VYBERTE SI

NA KAŽDEJ LÍNII A KRIVKE BADAŤ KRÁSU KUPÉ LC

Silueta plátennej strechy LC Convertible sa vyznačuje rovnakou eleganciou ako silueta kupé LC, pričom podporný rám je decentne skrytý. Po otvorení sa strecha sklopí pod nádherne tvarované zadné plató, ktoré dokonale nadväzuje na línie vozidla.

NIČ NIE JE ZOSTROJENÉ TAK AKO LEXUS

Dve hodiny rýchlovlakom šinkansen od Tokia leží továreň Motomachi, kde automobilka Lexus ručne zhotovila model LFA – jedno z najproklamovanejších superáut, aké kedy boli vyrobené. Navyše sa na tomto mieste momentálne vyrába nový kabriolet LC.

ÚŽASNÝ VÝKON VIDLICOVÉHO OSEMVALCA

LC 500 Convertible poháňa 5,0-litrový zážihový motor V8, ktorý ručne dolaďuje remeselný majster Takumi, aby ste si mohli užiť neuveriteľný zážitok z jazdy so zdanlivo nekonečnou akceleráciou s výkonom. Motor otestovaný až na hranice svojich možností počas 24-hodinových pretekov na Nürburgringu posiela výkon prostredníctvom 10-stupňovej automatickej prevodovky Direct Shift s krátkymi prevodovými stupňami.

REVOLUČNÁ KLIMATIZAČNÁ TECHNOLÓGIA

Či už prechádzate Alpami alebo jazdíte po veternej pobrežnej ceste, osobný klimatizačný asistent v novom LC Convertible vám nielen upraví nastavenia klimatizácie po otvorení alebo zatvorení strechy, ale tiež automaticky zvýši teplotu v kabíne, ak začnete akcelerovať so stiahnutou strechou.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Za volantom nového LC Convertible vám istotu dodáva vedomie, že jazdíte na jednom z najbezpečnejších vozidiel, aké boli kedy vyrobené. Ponúka najnovší balík Lexus Safety System+, ktorý pomáha predchádzať nárazom zozadu, opusteniu jazdného pruhu či zrážkam s chodcami.

GALÉRIA KABRIOLETU LC