2019 lexus brand hero

DIZAJN

VÍZIA BUDÚCNOSTI

Dizajn Lexus je postavený na smelom a odvážnom koncepčnom myslení. Zoznámte sa s niektorými projektmi, ktoré nás posúvajú do budúcnosti; každý z nich vás pritom prekvapí svojou vlastnou nepredvídateľnou energiou. Zdanlivo nemožné pretvárame do reality.

 • 2019 lexus brand yacht

  VÍZIA BUDÚCNOSTI

  ŠPORTOVÁ JACHTA

  Akio Toyoda sa ako vášnivý jazdecký majster neuspokojí s riadením automobilov. Tento neúnavný bádateľ má na zreteli všetky vozidlá. A jachty nie sú výnimkou. Už dlhšiu dobu ho inšpiruje výkon a mimoriadne hladké ovládanie tých najlepších modelov.

  Vedel, že odborne navrhnutá športová jachta by bola atraktívnym a mimoriadne luxusným doplnkom k produktom životného štýlu Lexus. Túto myšlienku sme dotiahli až do fáze realizácie v podobe športovej jachty Lexus. Všetci na palubu.

 • 2019 lexus brand slide hoverboard

  VÍZIA BUDÚCNOSTI

  SLIDE

  Zoznámte sa s levitujúcou doskou SLIDE: novou formou pohybu. Predstavujeme radikálnu premenu skateboardu od majstrov dizajnu. Pri návrhu dosky SLIDE sme celkom zmenili základné technológie a odhalili skutočné technické inovácie.

  Naším cieľom bolo uplatniť efektnú technológiu magnetickej levitácie (maglev) u elegantnej aerodynamickej dosky. Znamenalo to nájsť tú správnu kombináciu supravodičov, magnetov a kvapalného dusíka. Náš tím s každým ďalším krokom rozširoval možnosti a potenciál uvedenej technológie.