OBJAVTE LEXUS

KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

Naše výrazné a smelé koncepčné modely sú tým, čo ženie značku Lexus dopredu. Poháňajú nás na ceste do budúcnosti, s nepredvídateľnou energiou, ktorá z nich vyžaruje. A vďaka nim sa i zdanlivo nemožné stáva realitou.

ZA HRANICAMI OBZORU

I do budúcnosti sme plno oddaní automobilom, ktoré sú veľkým zdrojom našej inšpirácie. Budúcnosť značky Lexus skúmame prostredníctvom našich smelých koncepčných vozidiel. Koncepty LF-FC, LF-SA a UX Concept sú navýsosť smelé a výrazné. Pri odhalení na svetových autosalónoch vždy budia záujem a zrýchlia tep všetkým automobilovým nadšencom.

 •     lexus LF 30 hero

  KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

  LF-30 ELECTRIFIED

  Spoločnosť Lexus, v súlade so svojou snahou prinášať neustále pokrokové zážitky, odhalila víziu „Lexus Electrified“ predstavujúcu nadchádzajúcu generáciu elektrifikovaných vozidiel Lexus.

 •     lexus ls concept tokyo motor show hub hero

  KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

  LS+ CONCEPT

  Spoločnosť Lexus predstavila svetu koncept LS+ Concept s funkciou automatizovaného riadenia, ktorá sa očakáva v roku 2020.

 •     2017 lexus ux hero

  KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

  UX CONCEPT

  Koncepčný model UX Concept vznikol v európskom vývojovom centre dizajnu automobilky Lexus. Od počiatku bol navrhovaný tak, aby naplnil potreby a túžby progresívne zmýšľajúcich vodičov v mestách, túžiacich po nepretržitej konektivite, ktorú už považujú za samozrejmosť.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

  LF-FC

  Koncepčné vozidlá LF-FC, navrhnuté s cieľom prebúdzať úžas, sú vyjadrením stále sa meniaceho pojatia luxusu a nášho zasadenia sa posúvať budúce vízie do súčasnosti, aby ste si ich mohli naplno vychutnať už dnes.

 •     2017 lexus lf sa hero

  KONCEPČNÉ VOZIDLÁ

  LF-SA

  Smelý. Neočakávaný. Zmyselný. Stvorený pre mesto. Každý aspekt konceptu LF-SA vstupuje do nových teritórií, od kompaktného a agilného exteriéru až po prekvapivo priestorný interiér.