OBJAVTE LEXUS

JAZDNÉ SCHOPNOSTI

Jazdné schopnosti nespočívajú len v rýchlosti. Ide i o pocit dokonalého spojenia s automobilom, vozovkou a vašimi zmyslami. Presne v tom spočíva poslanie návrhárov Lexus.

STVORENÝ PRE RADOSŤ

Zapálenie pre vec je veľmi dôležité pri navrhovaní a vytváraní nových automobilov. Napriek tomu naše konštrukčné aktivity spočívajú predovšetkým v technických riešeniach a inováciách. V procese návrhu, výroby a testovania modelov kladieme veľký dôraz na zmyslové skúsenosti a potešenie. Dokáže na vás vozidlo zapôsobiť vo všetkých ohľadoch? Prebúdza emócie? Číselné údaje a technické špecifikácie sú nepochybne dôležité, avšak Lexus považuje za kľúčové predovšetkým to, aké pocity vozidlo dokáže vyvolávať.

 •     lexus performance hub f philosophy

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  FILOZOFIA F

  Našim cieľom je vyvolať radosť a potešenie za volantom. Nazývame to - Filozofia F. Bez ohľadu na to, pre ktoré vozidlo Lexus sa rozhodnete, sú naše modely vždy navrhnuté tak, aby dokázali ponúknuť čistý pôžitok pre telo i ducha.

 •     lexus performance hub lc 500

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  ŠPORTOVÉ KUPÉ LC

  LC symbolizuje počiatok novej éry vozidiel Lexus a ich vodičov. Kupé poháňa najmodernejší viacstupňový hybridný pohon poskytujúci pôžitok zo športovej jazdy.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  MODELY F

  Modely Lexus s označením F, vychádzajúce z našej Filozofie F, sú tou najlepšou ukážkou zasadenia sa o vec a jazdných schopností. Posaďte sa za volant a okamžite sa vznesiete do nových výšin zmyslového vnímania.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  F SPORT

  Zoberte svoj obľúbený model Lexus a vylepšite ho trochou športovej atmosféry. Naše vozidlá v prevedení F SPORT ponúkajú dizajnové vylepšenia zvonku aj zvnútra a chvália sa starostlivým doladením podvozku pre ešte atraktívnejšiu jazdu.

 •     2018 lexus performance hero

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  PRIEKOPNÍCKY DUCH

  Vývoj revolučných technológií je cesta správnym smerom.