OBJAVTE LEXUS

JAZDNÉ SCHOPNOSTI

Jazdné schopnosti nespočívajú len v rýchlosti. Ide i o pocit dokonalého spojenia s automobilom, vozovkou a vašimi zmyslami. Presne v tom spočíva poslanie návrhárov Lexus.

STVORENÝ PRE RADOSŤ

Zapálenie pre vec je na výsosť ľudské. A tiež núti stavať úžasné automobily. Napriek tomu naše konštrukčné aktivity spočívajú predovšetkým v technických riešeniach a inováciách, behom návrhu, výroby a testovania modelov kladieme veľký dôraz na zmyslové skúsenosti a potešenie. Dokáže na vás vozidlo zapôsobiť, vo všetkých ohľadoch? Prebúdza emócie? Číselné údaje a technické špecifikácie sú nepochybne dôležité, však Lexus považuje za kľúčové predovšetkým to, aké pocity vozidlo dokáže vyvolávať.

 • lexus performance hub f philosophy

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  FILOZOFIA F

  Naše zasadenie sa sprostredkovať radosť a potešenie za volantom má jednoduché pomenovanie – Filozofia F. Bez ohľadu na to, pre ktoré vozidlo Lexus sa rozhodnete, sú naše modely vždy navrhnuté tak, aby dokázali ponúknuť čistý pôžitok pre telo i ducha.

 • lexus performance hub lc 500

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  ŠPORTOVÉ KUPÉ LC

  LC symbolizuje počiatok novej éry vozidiel Lexus a ich vodičov. Kupé poháňa najmodernejší viacstupňový hybridný pohon, sprostredkujúci pôžitok zo športovej jazdy.

 • 2017 lexus discover performance overview f models

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  MODELY F

  Modely Lexus s označením F, vychádzajúce z našej Filozofie F, sú tou najlepšou ukážkou zasadenia sa o vec a jazdných schopností. Posaďte sa za volant a okamžite sa vznesiete do nových výšin zmyslového vnímania.

 • 2017 lexus discover performance overview f sport

  JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  F SPORT

  Zoberte svoj obľúbený model Lexus a vylepšite ho trochou športovej atmosféry. Naše vozidlá v prevedení F SPORT ponúkajú designové vylepšenia zvonku i zvnútra a chvália sa starostlivým odladením podvozku pre ešte atraktívnejšiu jazdu.