REMESELNÉ MAJSTROVSTVO

ŽIVOT PODĽA TAKUMI

Naši majstri Takumi sú zárukou, že nič nie je vytvorené ako Lexus. Žijú podľa filozofie nulových skratiek. Za vyše 60 000 hodín získali nadľudské zmysly. Zmysly, ktoré tvoria značku Lexus, siahajú za možnosti akéhokoľvek stroja alebo umelej inteligencie. Týchto deväť krátkych epizód je náhľadom na remeselné majstrovstvo značky Lexus.

ŽIADNE SKRATKY

K vynikajúcemu remeslu vedie iba jedna cesta a tá vyžaduje mimoriadnu pozornosť k detailom. Na vozidlách sa dokonca skrývajú chyby a značky, aby aj ich pracovníci dosiahli tento štandard. Tieto filmy vám ukážu, prečo nič nie je vyrobené ako Lexus – od testovacích vodičov, ktorí pred testovaním na ceste absolvujú test, až po miestnosť, kde budúci majstri Takumi trénujú svoje zmysly.


  

  
    2019 lexus takumi living quote background image

  

  
    2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

Postup „guerilového testovania“ alebo skrývania značiek s cieľom otestovať zručnosti tímu je len jedným zo spôsobov, ako remeselníci v spoločnosti Lexus neustále testujú a trénujú svoje zručnosti.

ĽUDIA A TECHNOLÓGIE

Unikátne remeslo dokážu vykonávať iba roboti a ľudia pracujúci v harmónii. Prenesenie jedinečných zmyslov vysokokvalifikovaných remeselníkov do formy naprogramovaných dôsledných a efektívnych pohybov našich robotov viedlo k bezkonkurenčnému remeselnému spracovaniu produktov Lexus.

NADČLOVEK

Po hodinách testovania a tréningu získajú majstri Lexus Takumi takmer nadľudské zmysly. Zrak, ktorý dokáže vidieť značky neviditeľné pre netrénované oko, sluch, ktorý dokáže naladiť motor s chirurgickou presnosťou a hmat, ktorý dokáže odhaliť nedokonalosti s rozmerom zlomku milimetra.

Next steps