ZOZNÁMTE SA S MODELOM RC F

RC F je neprehliadnuteľné pre svoj prikrčený atletický postoj a krivky pripomínajúce pretekárske vozidlá. A prečo si vlastne nenechať toto podmanivé kupé ujsť? RC F bolo navrhnuté za tým účelom, aby vzbudzovalo neodolateľné emócie v tých vodičoch, ktorí trvajú na nekompromisne vysokom výkone a bezvýhradnej kultivovanosti.

 • 
 

 
  RC F Key Features
  • Ručne montovaný agregát V8

   Úchvatný vidlicový osemvalec 5,0 litra, pri ladení ktorého sa v našom závode Tahara uplatnil i stetoskop, disponuje výkonom 477 k a krútiacim momentom viac ako 520 Nm. Hlavy valcov a všetky pohyblivé komponenty boli navrhnuté tak, aby poskytli vyšší maximálny výkon pri vyšších otáčkach motora.

  • Športová verzia systému VDIM

   Športová verzia systému integrovaného riadenia dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečne si v RC F vychutnať mimoriadny výkonový potenciál tohto vozidla i pri rýchlom prechádzaní zákrutami.

  • Karbónový paket

   RC F vo verzii s karbónovým paketom využíva prednosti technológie lisovania dielov z uhlíkových vlákien, vyvinuté pre náš superšport Lexus LFA a pretekárske vozidlo IS F CCS-R. Vďaka tomu je o 9,5 kilogramov ľahšie ako štandardné vozidlo.

  • 19” kolesá z kovaného hliníka

   RC F môžete na želanie dostať s diskami kolies vyrobenými technológiou kovania (namiesto zliatinových). Pri výrobe sa napodobujú údery kováčskeho kladiva, a výsledný produkt tak vykazuje vyššiu pevnosť (vďaka lepšej štruktúre kovu) i nižšiu hmotnosť.

  • Kožené športové sedadlá

   Pri výrobe sedadiel so zvýšenou chrbtovou časťou sa uplatnila tzv. integrovaná penová konštrukcia, ktorá zaisťuje vysoké pohodlie i skvelú oporu. Vďaka optimálnemu tvaru a tuhosti sedadiel sa znižuje tlak vyvíjaný na citlivé miesta okolo sedacieho nervu.

VYSKÚŠAJTE SI RC F

Pod vydutou kapotou sa nachádza najvýkonnejší agregát V8, aký sme kedy vyvinuli. Jeho jediným účelom je produkovať úžasný výkon. Vychutnajte si neodolateľný a návykový zvukový doprovod medziplynov medzi jednotlivými prevodovými stupňami. Nemajte obavy, nad jazdnou stabilitou pri vysokých rýchlostiach bdie diferenciál TVD s technológiou vektorovania krútiaceho momentu. RC F zhmotňuje ducha nefalšovaného pretekárskeho kupé.

EXPERIENCE THE RC F

Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU