OBJAVTE LEXUS

REMESELNÉ SPRACOVANIE

Presnosť. Oddanosť. Zručnosť. To všetko je neodmysliteľnou súčasťou jedinečného remeselného spracovania každého vozidla Lexus.

PRESNOSŤ MAJSTROV TAKUMI, ZDOKONAĽOVANÁ PO DESAŤROČIA

Takumi je prastará japonská koncepcia a tradícia vyjadrujúca podstatu špičkového remeselného spracovania. A to je podstatou celého nášho výrobného procesu. Naši majstri výroby Takumi disponujú veľmi prepracovanými zmyslami a v priebehu rokov absolvovali tie najnáročnejšie školenia. Svojím zanietením o najlepší možný výsledok sa oddane a bez ohľadu na čas venujú vytváraniu mimoriadnych vozidiel a sprostredkovaniu úžasných zážitkov, plynúcich zo spojenia tradičných metód a moderných technológií.

 •     takumi hub masters

  REMESELNÉ SPRACOVANIE

  MAJSTRI VÝROBY TAKUMI

  Každý majster výroby Lexus Takumi sa môže pochváliť najmenej štvrť storočím skúseností z praxe.. Spoločne prinášajú bezkonkurenčné zručnosti, vedomosti a intuíciu do všetkých fáz procesu automobilovej výroby.

 •     takumi hub superior finish

  REMESELNÉ SPRACOVANIE

  ŠPIČKOVÁ KVALITA

  Majstrovstvo spočíva v detaile. Naprieč celým naším modelovým radom môžete objavovať výsledky ručného prešívania, jedinečného prevedenia laku a prísnych ručných kontrol kvality, zaručujúcich dokonalosť.

 •     takumi hub flagship craft

  REMESELNÉ SPRACOVANIE

  DOKONALOSŤ PREVEDENIA VLAJKOVEJ LODE

  Každý aspekt ikonického modelu LS odráža naše zasadenie sa o dokonalé remeselné spracovanie. Luxusné spracovanie povrchov, obkladov a materiálov zvyšuje pôžitok z jazdy a dokonale dopĺňa atraktívne jazdné schopnosti.

 •     2018 lexus craftsmanship hero

  REMESELNÁ ZRUČNOSŤ

  PRIEKOPNÍCKY DUCH

  Umenie prenášať tradíciu z generácie na generáciu.

 •     2019 lexus takumi living hub banner

  REMESELNÉ MAJSTROVSTVO

  ŽIVOT PODĽA TAKUMI

  Naši majstri Takumi zabezpečujú, že nič nie je vytvorené ako Lexus. Žijú podľa filozofie žiadneho skracovania postupu.