2018 lexus ownership AboutMyLexus landscape

INFORMÁCIE O SLUŽBE MÔJ LEXUS

MÔJ LEXUS

Využívajte prístup ku všetkým základným informáciám – od používateľských príručiek až po aktualizácie softvéru, ktoré sú dostupné na jednom mieste.

        my lexus benefits

MÔJ LEXUS

VÝHODY PORTÁLU MÔJ LEXUS

Vďaka portálu Môj Lexus máte prostredníctvom niekoľkých kliknutí kedykoľvek prístup k základným informáciám o vašom vozidle. Prehliadajte si podrobné informácie celej servisnej histórie, naplánujte si svoju cestu a získajte prístup k používateľským príručkám a pripomenutiam servisu na jednom mieste.

Pripomenutia servisu: Portál Môj Lexus vás upozorní na blížiaci sa termín servisnej prehliadky, aby ste boli vždy pripravení reagovať na potreby údržby vášho vozidla.

Používateľské príručky: Užívajte si okamžitý prístup k všetkým podrobným informáciám, ktoré potrebujete, aby ste dokázali zo svojho vozidla vyťažiť maximum.

Plánovač cesty: Jednoducho si zmapujte svoju ďalšiu cestu a odošlite údaje do navigačného systému Lexus, nech už ste kdekoľvek.

Konfigurujte a ukladajte: Vieme, že privádzanie do dokonalosti nemožno robiť v náhlivosti, a preto si môžete nakonfigurovať vozidlo podľa presných špecifikácií a túto konfiguráciu uložiť do svojho účtu, kde si ju môžete neskôr zobraziť alebo pozmeniť.