1. Owners
  2. My Lexus
VYBERTE SI
MAJITEĽ ZNAČKY LEXUS

MÔJ LEXUS

VÝHODY PORTÁLU MÔJ LEXUS

Vďaka portálu Môj Lexus máte prostredníctvom niekoľkých kliknutí kedykoľvek prístup k základným informáciám o vašom vozidle. Prehliadajte si podrobné informácie celej servisnej histórie, naplánujte si svoju cestu a získajte prístup k používateľským príručkám a pripomenutiam servisu na jednom mieste.

Pripomenutia servisu: Portál Môj Lexus vás upozorní na blížiaci sa termín servisnej prehliadky, aby ste boli vždy pripravení reagovať na potreby údržby vášho vozidla.

Používateľské príručky: Užívajte si okamžitý prístup k všetkým podrobným informáciám, ktoré potrebujete, aby ste dokázali zo svojho vozidla vyťažiť maximum.

Plánovač cesty: Jednoducho si zmapujte svoju ďalšiu cestu a odošlite údaje do navigačného systému Lexus, nech už ste kdekoľvek.

Konfigurujte a ukladajte: Vieme, že privádzanie do dokonalosti nemožno robiť v náhlivosti, a preto si môžete nakonfigurovať vozidlo podľa presných špecifikácií a túto konfiguráciu uložiť do svojho účtu, kde si ju môžete neskôr zobraziť alebo pozmeniť.