OBJAVTE LEXUS

TECHNOLÓGIE

Technológie vnímame ako katalyzátor kreativity. Nikdy sa neuspokojujeme iba s využitím posledných inovácií; snažíme sa posúvať ich dopredu a hľadať nezvyčajné a zaujímavé smery.

OBJAVUJEME NEČAKANÉ SPÔSOBY VYUŽITIA

Náš prístup k technológiám je dynamický, pretože nikdy neprešľapujeme na mieste. Neusilujeme sa o využívanie technológií v ich súčasnej podobe, vnímame ich skôr ako inšpirujúci prednastavený bod na ceste k ďalšiemu vývoju. Vždy mierime dopredu a premýšľame kreatívne a komplexne v snahe prepracovať a zásadne vylepšiť aj tie najnovšie technológie.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TECHNOLÓGIE

  INOVÁCIE S NÁPADITOSŤOU

  Pri uplatňovaní vyspelých technológií ideme za hranice možností. Nedeliteľne ich spájame s novými smelými nápadmi a vývojom vozidiel.

 • TECHNOLÓGIE

  INTELIGENTNÉ SYSTÉMY NA PODPORU RIADENIA

  Paket bezpečnostných technológií LSS+ celkom hladko a inteligentne zvyšuje podporu a ochranu v snahe zaistiť dokonalé vnímanie a istotu za volantom.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TECHNOLÓGIE

  PRIEKOPNÍCKE TECHNOLÓGIE

  Pôžitok z jazdy je vždy dynamický a stále sa vyvíja novými cestami. Zapájame nové technológie, aby sme pôžitok z jazdy posúvali stále dopredu. Budúcnosť je v našich rukách.

 • 
 

 
  technology hub hybrid engineering

  TECHNOLÓGIE

  HYBRIDNÉ TECHNOLÓGIE

  Neuveriteľná hospodárnosť. Nižšie emisie. Agilný výkon. Nekompromisne luxusný pôžitok z jazdy. Naše špičkové hybridné technológie stoja v popredí inovácií.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TECHNOLÓGIE

  PRÉMIOVÁ VÝBAVA

  Najmodernejšie technológie samy o sebe nestačia. Je nutné ich dotiahnuť na tú najvyššiu úroveň. Všetky vozidlá Lexus, bez ohľadu na modelový rad, sa pýšia špičkovými inováciami v spojení s vrcholným luxusom.