VÝHODY PROGRAMU LEXUS BUSINESS

Vaše podnikanie je našou prioritou. Preto sme vytvorili program, ktorý ponúka pohodlie, flexibilitu a pokoj. Obsahuje všetko – od osobného servisu po cestnú asistenčnú službu, rýchlu údržbu a servis.

 •     2020 lexus business how it works 01 world class service

  VÁŠ VLASTNÝ OBCHODNÝ PORADCA

  SLUŽBY LEXUS SVETOVEJ TRIEDY

  Dostanete vlastného obchodného poradcu Lexus, špecializovaného odborníka zo spoločnosti Lexus, ktorý vám pomôže pri nákupe.

      2020 lexus business how it works 05 omotenashi hospitality

  PRIORITA LEXUS

  UŽITE SI POHOSTINNOSŤ OMOTENAŠI

  Zatiaľ čo naši technici pracujú na vašom modeli Lexus, môžete sa posadiť do pohodlného salónika s občerstvením a WiFi, aby bol váš pracovný deň ako každý iný.

      2020 lexus business how it works 06 as good as new

  BEZPLATNÉ UMÝVANIE

  VÁŠ LEXUS STÁLE AKO NOVÝ

  Vďaka bezplatnému umývaniu interiéru a exteriéru a komplexnej kontrole hybridného systému bude váš Lexus po návšteve ktoréhokoľvek z našich servisných stredísk vyzerať a voňať ako nový.

      2020 lexus business how it works 07 putting you first

  ASISTENČNÉ SLUŽBY

  STE VŽDY NA PRVOM MIESTE

  Cestné asistenčné služby môžete v prípade mimoriadnej udalosti na ceste využívať 24 hodín denne, 365 dní v roku.

      2020 lexus business how it works 04 every customer is special

  SERVISNÝ PORADCA LEXUS

  PRETOŽE KAŽDÝ ZÁKAZNÍK ZNAČKY LEXUS JE VÝNIMOČNÝ

  Proaktívne pripomenutia údržby a online požiadavky termínov v servise Lexus znamenajú bezproblémový zážitok pri návšteve servisu.

VÝHODY ZNAČKY LEXUS

Remeselná zručnosť sa netýka len povrchovej úpravy, ale je v centre nášho prístupu k vynikajúcej kvalite. To ide ruka v ruke s naším prísľubom poskytnúť pohostinnosť Omotenaši, predvídať všetky vaše potreby a zabezpečiť hladký a plynulý zážitok z jazdy. Súčasťou je aj náš prístup k bezpečnosti. Aby ste si užili pokojnú jazdu, vyvinuli sme inovatívnu technológiu prevencie nehôd.

OMOTENAŠI

OMOTENAŠI

Služby Omotenaši zažijete u miestneho predajcu Lexus. Odborníci na hybridnú technológiu vykonajú servis vášho vozidla s maximálnou kvalitou. Omotenaši znamená, že vykonávame viac, než len napĺňame očakávania. Vždy predvídame a spĺňame tento prísľub.

MAJSTROVSTVO TAKUMI

MAJSTROVSTVO TAKUMI

Naši majstri Takumi spájajú tradičné techniky s modernými technológiami v každej fáze výroby – od návrhu elegantného, výkonného podvozka až po ručne tvarované prvky v interiéry, to všetko v snahe dosiahnuť dokonalý konečný produkt. Istota pre každého firemného vodiča alebo manažéra vozového parku.

PRIEKOPNÍCKA BEZPEČNOSTNÁ TECHNOLÓGIA

PRIEKOPNÍCKA BEZPEČNOSTNÁ TECHNOLÓGIA

Lexus Safety System+ predstavuje náš najnovší míľnik v oblasti automobilovej bezpečnosti. Základom sú desaťročia inovácií a prísneho skúmania príčin nehôd. Lexus Safety System+ rieši tri kľúčové oblasti prevencie nehôd: čelné zrážky, neúmyselné výjazdy z jazdného pruhu a nehody v noci. Jeho súčasťou sú nasledujúce inovatívne systémy.