2017 lexus ct accessories hero

PRÍSLUŠENSTVO

Svoje vozidlo Lexus si môžete ešte vylepšiť a lepšie ochrániť vďaka ucelenej ponuke prvkov originálneho príslušenstva, ktorá zahŕňa všetko v oblasti prevozu nákladu, bezpečnosti, inteligentných technológií a štýlu.

 • ZVOĽTE SI TEN PRAVÝ MODEL PRE VÁS

  Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestny predajca Lexus.

ZVOĽTE SI TEN PRAVÝ MODEL PRE VÁS

Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším CT a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok u značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

 •     Navigačný systém Lexus
  1 100 €

  Navigačný systém Lexus

ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE GS

Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším GS a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

  ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE GS F

  Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším GS F a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

   ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE IS

   Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším IS a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

   •     LEXUS Protect
    400 €

    LEXUS Protect

   ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE LC

   Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším LC a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

    ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE LS

    Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším LS a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

    •     Navigačný systém Lexus
     1 100 €

     Navigačný systém Lexus

    ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE NX

    Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším NX a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

     ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE RC

     Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším RC a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

      ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE RC F

      Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším RC F a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.

       ZVOĽTE SI PRÍSLUŠENSTVO PRE SVOJE RX

       Naše príslušenstvo navrhujú konštruktéri Lexus, aby dokonale ladilo s vaším RX a bolo vyrobené podľa najprísnejších štandardov, ako naostatok od značky Lexus očakávate. Na všetko príslušenstvo Lexus sa vzťahuje záruka v dĺžke min. 12 mesiacov, ktorá sa v prípade prvkov pevne montovaných z výroby predlžuje až na tri roky. Službu montáže prvkov príslušenstva vám ponúkne miestne centrum Lexus.