POCÍŤTE VIAC V KAŽDOM MOMENTE

ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

Prichádza SUV ďalšej generácie, ktoré vás uchváti a zaplaví emóciami v každom okamihu. Nádherný vzhľad, prvotriedne systémy plug-in hybridného pohonu a hybridného pohonu bez nutnosti dobíjania Lexus a výkon, ktorý vás nadchne a umožní lepšie precítiť každý jeden okamih. Pocit z nového modelu Lexus NX prekonáva všetko, čo tu bolo doteraz.

    Tyres

VYUŽITE PRI KÚPE NOVÉHO VOZIDLA 30 % ZĽAVU NA ORIGINÁLNE ZIMNÉ KOMPLETY

 •     Parallax Image 1 Pure Exhilaration

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  ČISTÉ NADŠENIE

  Nový Lexus NX využíva prvotriedne systémy plug-in hybridného pohonu a hybridného pohonu bez nutnosti dobíjania od automobilky Lexus, ktoré sú výsledkom 15-ročných priekopníckych skúseností v oblasti elektrifikácie. Úžasný výkon a ohromná akcelerácia sa spájajú s najnižšími hodnotami spotreby paliva a emisií v tejto triede vozidiel. Bez obetovania batožinového priestoru alebo zníženia objemu palivovej nádrže poľahky zvládnete jazdu po diaľniciach i okresných cestách a zároveň si vychutnáte pocit kultivovanosti a zábavy.

      Parallax Image 2 Drive with Confidence

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  JAZDITE S ISTOTOU

  Uchopte volant nového modelu Lexus NX a okamžite pocítite jeho elektrifikovaný výkon a obratnosť. Ticho pri jazde umocňuje vaše prepojenie s cestou, rovnako ako vylepšená aerodynamika a nižšie ťažisko. Pri zatáčaní alebo zrýchľovaní dochádza k úžasnej súhre medzi pohonnou jednotkou, novým tuhým podvozkom a mimoriadne precíznym riadením. Svojou dynamickou presnosťou vás vozidlo nabudí a rovnako aj upokojí. A to je presne to, čo nazývame Lexus Driving Signature.

      Parallax Image 3 Omotenashi Welcome

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  PRIVÍTANIE V ŠTÝLE OMOTENAŠI

  Keď sa k vozidlu priblížite, privíta vás rozsvietením kľučiek na dverách. Vo vnútri zasa nájdete viacfarebné ambientné osvetlenie, ktoré vám umožní pretvoriť si kabínu pomocou palety 64 odtieňov. Všade nájdete známky starodávnej japonskej filozofie Omotenaši, ktorej základom je predvídanie vašich potrieb. Nádherne spracovaný, komfortný a priestranný interiér je rajom remeselného majstrovstva a zároveň aj dokonalým prostredím na počúvanie nového prémiového systému Mark Levinson® s priestorovým zvukom a 17 reproduktormi. Vzrušujúci a zároveň upokojujúci priestor, kde všetko spríjemňuje klimatizačný systém s technológiou S-Flow, ktorá dokáže rozpoznať obsadené sedadlá alebo dopadajúce slnečné lúče, na základe čoho upravuje klímu v interiéri.

      Parallax Image 4 Luxurious Control

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  LUXUSNÉ RIADENIE

  Posaďte sa do prepychových sedadiel v jedinečnej kabíne Tazuna. Zažite intuitívne prepojenie so všetkými kľúčovými prístrojmi v okolí vodiča, ako aj úžasný projekčný displej, najväčší vo svojej kategórii. Hladký výkon, ovládanie a informácie dostupné v rovine očí. Všade navôkol remeselné umenie slávnych majstrov Takumi zo spoločnosti Lexus nabudí vaše zmysly elegantnou úpravou výplní dverí a príťažlivou vôňou exkluzívnych kožených sedadiel. Volant pôsobí ako uzda medzi koňom a jazdcom. Už i malé pohyby prinášajú presnú odozvu, takmer akoby očakával váš ďalší pohyb. A vďaka majstrovskému spracovaniu precítite každý okamih ešte intenzívnejšie.

    2021 lexus 800b tease subscribe banner

POCÍŤTE VIAC V KAŽDOM OKAMIHU

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTERU O ÚPLNE NOVOM MODELI NX

 •     Parallax Image 1 Stay Connected

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  ZOSTANTE V SPOJENÍ

  O digitálne pripojenie sa stará jedinečná cloudová navigácia a nová generácia multimediálneho systému. Aktualizácie vzduchom (OTA) sú zárukou toho, že si zakaždým vychutnávate ten najlepší a najnovší zážitok. Hlasom môžete ovládať ešte viac funkcií než kedykoľvek predtým, pričom systém inteligentne reaguje na vaše hlasové povely. Šikovná aplikácia Lexus Link vkladá do vašich rúk technológiu, ktorá umožňuje okrem iného na diaľku vyhriať vozidlo počas chladných rán, naplánovať nabíjanie vozidla či sledovať cestu.

      Parallax Image 2 Sheer Sophistication

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  DOKONALÁ PREPRACOVANOSŤ

  Okúste nepopierateľne sebavedomý charakter vychádzajúci z exkluzívneho rodokmeňa. Potešenie z jazdy je štandardnou súčasťou nového modelu Lexus NX. Odvážny štýl exteriéru, ktorý umocňuje výrazne tvarovaná predná časť a charakteristická mriežka chladiča, dopĺňa široký postoj vozidla pri pohľade zozadu. Zručne vytvorené charakteristické línie poukazujú na živelnosť, ktorá drieme pod povrchom. Celkový vzhľad dotvára elegantný svetelný podpis jednodielneho zadného svetla a nové štýlové 20-palcové disky kolies. Vozidlo prekračuje rámec čírej estetiky a prináša funkčnú krásu.

      Parallax Image 3 Complete Reassurance

  ÚPLNE NOVÝ LEXUS NX

  TOTÁLNY POCIT ISTOTY

  Pocit istoty a ochrany sa vďaka vylepšenému systému Lexus Safety System +3 posúva na celkom novú úroveň. V novom modeli Lexus NX zažíva premiéru elektronická západka s asistentom bezpečného vystupovania, ktorý automaticky zabráni otvoreniu elektronicky aktivovaných dverí, ak sa zozadu približujú iné vozidlá. Nový model NX ďalej zvyšuje pocit ochrany a uľahčuje vám život vďaka schopnosti zaparkovať stlačením tlačidla. Táto funkcia prehľadáva okolie a vie dokonca rozpoznať parkovacie miesta, ktoré často používate. Nech už sa v tomto vozidle vyberiete kamkoľvek, môžete si byť istí, že máte neustále na svojej strane tie najnovšie technológie.