2018 lexus ownership driving2

ZÁRUKA

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

Vychutnávajte si jazdu s pocitom istoty vďaka predĺženej záruke od spoločnosti Lexus. Keď sa vaša štandardná záruka na vozidlo chýli ku koncu, preskúmajte plán predĺženej záruky, ktorý si môžete zostaviť presne podľa svojich predstáv. Budete si tak môcť užívať prvotriedny zážitok z vlastníctva vozidla Lexus počas celej doby jeho životnosti.

VÝHODY PREDĹŽENEJ ZÁRUKY

Našim certifikovaným špecialistom značky Lexus nadovšetko záleží na udržiavaní vášho vozidla v najlepšom stave, pričom im nemenej záleží na tom, aby boli tieto služby poskytované cenovo najdostupnejším spôsobom. Všetky opravy vozidiel Lexus vykonávajú vyškolení technici prostredníctvom špecializovaných diagnostických nástrojov a výbavy, pričom používajú originálne diely Lexus.

Vďaka bohatej ponuke plánov záruky vám môžeme ponúknuť predĺženú záruku, ktorá bude najlepšie zodpovedať vášmu životnému štýlu. Poistenie kvality vozidiel Lexus vám – od záruky na výfukový systém až po záruku na akumulátor – ponúka dodatočnú istotu pri vlastníctve záruky na používané vozidlo a zároveň slobodu, vďaka ktorej si môžete svoj Lexus užívať čo najdlhšie.

    warranty key features benefits
 • POISTNÉ KRYTIE PRE STARŠIE VOZIDLÁ

  Ponúkame komplexné poistné krytie pre modely Lexus až do 3 rokov od prvej registrácie (alebo až do 100 000 km, podľa toho, čo nastane skôr) s možnosťou predĺženej záruky na ďalších 24 mesiacov po skončení obchodnej záruky.

 • BEZSTAROSTNÁ JAZDA

  Pre pokoj v duši na ceste zahŕňajú všetky naše poistné zmluvy cestnú asistenčnú službu spoločnosti Lexus s poistením „Breakdown cover“ pre prípad poruchy, ktoré sa vzťahuje na celú Európu.

 • ZABEZPEČENIE VOZIDLA A HOTELA

  Ak sa ocitnete ďaleko od domova a potrebujete si prenajať vozidlo alebo zarezervovať hotel, vzťahuje sa na to plán predĺženej záruky od spoločnosti Lexus.

 • OPRAVY VOZIDIEL LEXUS

  Môžete sa s dôverou spoľahnúť, že každú údržbu vykonajú veľmi zruční technici značky Lexus, ktorí poznajú vaše vozidlo do najmenšieho detailu a pracujú výlučne s originálnymi dielmi Lexus.