Car Service M8

SERVIS A ÚDRŽBA

SERVIS LEXUS

Ponúkame vám na mieru prispôsobené služby, ktorých cieľom je čo najlepšie sa postarať o vás a o váš Lexus.

VÝHODY SERVISU LEXUS

Náš tím odborne vyškolených technikov a servisných špecialistov vám poskytne výnimočnú úroveň servisu, aby zabezpečil čo najlepšie fungovanie vášho vozidla Lexus.

    car service key features A
 • VYŠKOLENÍ TECHNICI SPOLOČNOSTI LEXUS

  Sú to práve roky technických skúseností a hodiny technických školení, vďaka ktorým naši technici spoločnosti Lexus nadobudli majstrovskú zručnosť, ktorú dopĺňa ich oddanosť značke Lexus a dôkladná znalosť každého modelu z modelového radu. Vďaka pravidelným technickým a technologickým brífingom si môžete byť istí, že vedomosti našich technikov sú vždy aktuálne a preto vo svojom odbore nemajú konkurenciu.

 • ORIGINÁLNE DIELY LEXUS

  Diely Lexus sú navrhnuté a vyrobené s rovnakým dôrazom na detail ako naše vozidlá, pričom sú dennodenne overované a testované technikmi spoločnosti Lexus. Váš predajca vozidiel Lexus disponuje vybavením na diagnostiku vozidla a nástrojmi, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre váš Lexus.

 • AKTUALIZÁCIE SOFTVÉRU A DIAGNOSTICKĚ NÁSTROJE

  Správne nástroje na diagnostiku vozidla sú rozhodujúcim faktorom k tomu, aby ste sa mohli dostať na cestu čo najskôr. Diagnostický test poskytuje rýchlu a presnú analýzu stavu vášho vozidla a potvrdzuje zdroje akýchkoľvek problémov. Vďaka originálnym aktualizáciám softvéru, ktorý používajú diagnostické nástroje spoločnosti Lexus, si môžete byť istí, že vám zabezpečíme najefektívnejší servis a optimálny stav vozidla.

 • VIZUÁLNA KONTROLA V SERVISE LEXUS

  Vizuálna bezpečnostná kontrola v servise Lexus je kontrolná prehliadka vykonaná technikom spoločnosti Lexus, ktorí skontroluje všetky kľúčové komponenty na vašom vozidle Lexus. Táto prehliadka zahŕňa pneumatiky, riadenie, brzdy, svetlá, karosériu, výfuk a hladiny kvapalín. Po jej dokončení dostanete správu o vizuálnej bezpečnostnej kontrole, ktorá upozorní na všetky nevyhnutné práce, ktoré je potrebné bezodkladne vykonať na vašom vozidle. Rovnako zahŕňa aj odporúčania na vykonanie všetkých prác, ktoré sa môžu vyžadovať v blízkej budúcnosti. Na bezplatnú vizuálnu bezpečnostnú kontrolu vášho vozidla sa môžete kedykoľvek objednať u vášho miestneho predajcu vozidiel Lexus.