2018 recalls hero

INFORMÁCIE O SLUŽBE MÔJ LEXUS

ZVOLÁVACIE AKCIE

Získajte najnovšie informácie o bezpečnostných zvolávacích akciách, ktorých cieľom je dodržiavať najprísnejšie normy starostlivosti o vodičov vozidiel Lexus.


 

 
  2018 lexus ownership recalls customer satisfaction

ODDANOSŤ SPOLOČNOSTI LEXUS SPOKOJNOSTI ZÁKAZNÍKOV

Ako predstavitelia spoločnosti Lexus sa hrdíme našou oddanosťou remeselnému majstrovstvu svetovej triedy a špičkovým službám pre zákazníkov. Náš záväzok „správať sa ku každému zákazníkovi ako k hosťovi v našom dome“ nie je iba sľub, ktorý sme zložili, ale je to sľub, ktorého sa chceme pevne držať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv týkajúcich sa vášho vozidla vám odporúčame obrátiť sa na vášho miestneho predajcu vozidiel Lexus, ktorý vám vyjde maximálne v ústrety pri riešení vašej požiadavky a vynasnaží sa poskytnúť vám čo najlepšiu zákaznícku skúsenosť. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebude záležitosť vyriešená k vašej spokojnosti, vytvorili sme špecializované oddelenie spokojnosti zákazníkov, ktorého úlohou je rýchlo a efektívne zareagovať na vaše potreby. Okrem pomoci pri riešení nedorozumení vám môže poskytnúť informácie o produktoch, odpovedať na akékoľvek otázky a koordinovať cestnú asistenčnú službu.

Vopred vám ďakujeme za poskytnutie príležitosti dokázať z našej strany, že skvelá povesť služieb pre zákazníkov spoločnosti Lexus je nielen dostatočne doložená, ale aj oprávnená.

ZVOLÁVACIA AKCIA TÝKAJÚCA SA AIRBAGOV OD SPOLOČNOSTI TAKATA

 • INFORMÁCIE

  V rámci nášho záväzku k dosahovaniu kvality a bezpečnosti spoločnosť Lexus rozširuje tieto zvolávacie akcie súvisiace s niektorými vyvíjačmi plynu airbagov, ktoré pre naše vozidlá dodala spoločnosť Takata.

  V spoločnosti Lexus je bezpečnosť našich zákazníkov na prvom mieste a preto nepretržite monitorujeme správanie našich vozidiel z mnohých aspektov. Ak sa dozvieme o tom, že naše vozidlá nespĺňajú naše prísne normy, čo sa týka nejakého komponentu alebo stránky vozidla, okamžite podnikneme náležité kroky, ako sme urobili v tomto prípade.

 • DOTKNUTÉ VOZIDLÁ V RÁMCI EURÓPY

  Medzi dotknuté vozidlá v rámci Európy patria modely Lexus SC, IS, ES a GX, ktoré boli vyrobené od decembra 2000 do decembra 2011, ako aj modely Lexus ES 350, GX 460, IS Convert, IS 350/250, IS-F a LFA, ktoré boli vyrobené od januára 2009 do decembra 2013. Príčinou zvolávacej akcie je vyvíjač plynu airbagov.

 • AKÚ PODPORU POSKYTUJEME NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

  Zákazníci budú podľa krajín kontaktovaní svojimi národnými distribútormi. Výmena vyvíjača plynu pre airbagy sa vykoná bez akéhokoľvek poplatku zo strany zákazníkov. Ak by ste medzičasom mali nejaké otázky, obráťte sa na vášho národného distribútora alebo na vášho miestneho predajcu vozidiel Lexus.

 • PRÍČINY TÝCHTO ZVOLÁVACÍCH AKCIÍ

  V dotknutých vozidlách môže dôjsť k bezpečnostnej poruche, čo sa týka niektorých vyvíjačov plynu airbagov, ktoré boli dodané spoločnosťou Takata. Táto porucha vzniká následkom degradácie hnacieho plynu vyvíjača plynu, ktorá sa vyskytuje po dlhšom vystavení pôsobeniu vysokej absolútnej vlhkosti, vysokým teplotám a vysokej frekvencii striedania teplotných cyklov. Môže to mať za následok prasknutie vyvíjača plynu pri aktivácii airbagov.

 • KONTROLNÝ PROGRAM POSKYTUJÚCI INFORMÁCIE O ZVOLÁVACÍCH AKCIÁCH

  Ak ste boli kontaktovaní kvôli zvolávacej akcii spoločnosti Lexus alebo máte dôvod domnievať sa, že vaše vozidlo je zahrnuté do zvolávacej akcie, môžete rýchlo zistiť ďalšie informácie pomocou nášho nasledujúceho kontrolného programu poskytujúcemu informácie o zvolávacích akciách. Stačí vykonať 3 jednoduché kroky. Aby sme vám pomohli zistiť, či je vaše vozidlo zahrnuté do zvolávacej akcie Takata, vyvinuli sme nižšie uvedený jednoduchý postup.