2019 lexus rxl hero

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX L

PRIESTOR SKĹBENÝ SO SOFISTIKOVANOSŤOU

Vychutnajte si flexibilitu troch radov v novom a elegantnom modeli RX L.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX L

Rozšírená verzia nového modelu RX ponúka flexibilitu, vďaka ktorej sa do vozidla pohodlne zmestí šesť alebo sedem pasažierov, pričom zostáva zachovaná elegancia exteriéru a kultivovanosť jazdy. Vďaka funkciám ako je individuálna klimatizačná zóna, optimalizované bočné hlavové airbagy a elektrické sedadlá sa aj pasažieri v treťom rade budú cítiť rozmaznaní a chránení.


 

 
  2019 lexus rxl key features
 • Luxus troch radov sedadiel

  Ponúka flexibilitu na prepravu dvoch detí – alebo dvoch dospelých na kratších cestách – sedadlá v treťom rade nového 6- alebo 7-sedadlového modelu RX L je možné elektricky ovládať z druhého radu alebo kufra, a teraz sa môžu posúvať dopredu a dozadu o 93 mm, čo cestujúcim v 3. rade poskytuje viac priestoru pre nohy.

 • Odvážny dizajn

  Nový model RX L, ktorý predstavuje najnovší dizajn spoločnosti Lexus, je vybavený sofistikovanejšou charakteristickou mriežkou, elegantnejšími trojitými LED svetlometmi a zadnými LED svetlami v tvare „L“. Charakteristické začiernené C-stĺpiky s pochrómovaným rámom v zadnej časti dodávajú vozidlu jedinečný efekt „plávajúcej“ strechy.

 • Remeselné majstrovstvo Takumi

  Forenzná pozornosť venovaná detailom našich povestne známych remeselníkov je na novom modeli RX L okamžite zrejmá. Extrémne precízne zošívaná koža a ručne opracované materiály (tzv. „Takumi“) prepožičiavajú kabíne atmosféru modernej elegancie a kultivovanosti.

 • Bezpečnosť

  V prípade modelu RX L boli hlavové airbagy prepracované tak, aby lepšie chránili cestujúcich v 3. rade. Bezpečnostný systém Lexus Safety System + obsahuje systém prevencie nárazov s funkciou rozpoznávania chodcov a cyklistov; asistenčnú službu pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu; systém adaptívnych diaľkových svetiel s technológiou BladeScan ™, ktorý v noci osvetľuje chodcov a vozidlá; systém rozpoznávania dopravných značiek a dynamický radarový tempomat. V prípade modelu RX 450hL boli hlavové airbagy prepracované tak, aby lepšie chránili cestujúcich v 3. rade.

 • Radosť-prinášajúci výkon

  Priekopnícky hybrid bez nutnosti dobíjania Lexus inteligentne kombinuje 3,5-litrový benzínový motor V6 s dvomi elektromotormi, vďaka čomu poskytuje nový model RX 450hL uspokojujúcu jazdu kdekoľvek, kam sa vydáte.

 • Revolučná technológia

  Vo vnútri nového modelu RX L sa nachádza veľký 12,3-palcový multimediálny dotykový displej s intuitívnejším ovládaním, ktorý ponúka ľahký prístup k niektorým aplikáciám vášho smartfónu cez služby Apple CarPlay a Android Auto.

PRESKÚMAJTE PONUKU FARIEB

Začnite si prispôsobovať model RX L podľa svojich požiadaviek, experimentujte s farbami alebo pokračujte a preskúmajte funkcie a galériu.

Zobrazený model má len informatívny charakter.

ČIERNA (212)

ČIERNA SEMI-ANILINOVÁ KOŽA

s dekorom z Bambusového dreva (LA22)

ZAŽITE MODEL RX L

Úzkostlivá pozornosť k detailom je charakteristickým znakom nového modelu RX L. Keď sme toto úžasné SUV navrhovali, mali sme po celý čas na mysli vás a vašich pasažierov – od luxusnej funkcie „Asistent Klimatizácie“ až po držiaky nápojov v treťom rade a individuálnu klimatizačnú zónu. Vyskúšajte si ho na vlastnej koži.

ZAŽITE MODEL RX L

Zobrazený model má len informatívny charakter.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU