ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX L

Model RX L je elegantné a priestranné vozidlo skonštruované tak, aby bol každý cestujúci rozmaznávaný a chránený. Toto rodinné SUV kladie dôraz na luxus. Tento všestranný doplnok nášho radu luxusných SUV ponúka tri rady sedadiel a skvelé schopnosti prevážania nákladu, pričom si stále zachováva štýlový vzhľad, ktorý označuje model RX ako vozidlo kategórie SUV. Dramatickú zmes ostrých záhybov a kriviek charakterizuje typická vretenová mriežka chladiča Lexus a elegantné chrómové doplnky. Interiéru dominuje precízne navrhnutá kabína a inovatívne technológie, ktoré možno prispôsobiť vášmu štýlu, a vytvoriť si tak model RX L podľa svojich preferencií.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Rozšírená karoséria

  Väčšia karoséria – model RX L je o 110 mm dlhší než päťmiestny model – a strmší uhol okna dverí batožinového priestoru znamená, že toto luxusné SUV ponúka všestrannejšie vlastnosti pri prevážaní nákladu a sedem skvelých sedadiel.

 • Štýl, ktorý udáva trend

  Model RX L kombinuje všestrannosť SUV so všetkými významnými znakmi dynamického dizajnu, ku ktorým patria elegantné čierne zadné stĺpiky vytvárajúce efekt plávajúcej strechy, LED koncové svetlá zasahujúce do zadných blatníkov a charakteristická vretenová mriežka chladiča.

 • Luxusné sedadlá

  Model RX L je vybavený lavicovým sedadlom deleným v pomere 40 : 20 : 40. Jednoduchý prístup do tretieho radu zaisťuje páka. Po jej potiahnutí sa sedadlá v druhom rade posunú dopredu. Luxusné vylepšenia ako držiaky pohárov a zvýšená flexibilita sú k dispozícii vo všetkých troch radoch.

 • Trojzónová klimatizácia

  Každý cestujúci sa môže tešiť na komfortnú jazdu s inteligentnými funkciami, ako je trojzónová klimatizácia, takže cestujúci v treťom rade môžu využívať samostatnú klimatizáciu a vetracie otvory pre zadnú časť kabíny.

 • Majstrovské multimédiá

  Systém Audio Display pre vodiča obsahuje 12,3-palcový displej, AM/FM rádioprijímač, prehrávanie zvuku cez Bluetooth®, mikrofón pre rozpoznávanie hlasu, otvor pre micro SD kartu, konektor AUX typu mini jack, dva USB porty a audiosystém Mark Levinson Premium s priestorovým zvukom a 15 reproduktormi. Cestujúci v druhom rade môžu využiť špeciálne USB porty pre svoje multimediálne zariadenia.

 • Lexus Safety System+

  Model RX L je elegantný a rovnako aj bezpečný. Vo výbave je systém na predchádzanie kolíziám (PCS) a detekciu chodcov, pomocník pre zachovanie stopy v jazdnom pruhu (LKA) s korekciami do riadenia, systém automatických diaľkových svetiel (AHB) a dynamický radarový tempomat pre celý rozsah rýchlostí, a okrem toho aj bočné stropné airbagy, ktoré chránia všetky tri rady sedadiel po celej dĺžke.

PRESKÚMAJTE PONUKU FARIEB

Začnite si prispôsobovať model RX L podľa svojich požiadaviek, experimentujte s farbami alebo pokračujte a preskúmajte funkcie a galériu.

Klepnite na auto a otočte

RX 450h L LUXURY / Čierna nemetalická

ZAŽITE MODEL RX L

Vďaka ponuke hybridných a zážihových motorov, výnimočnej ovládateľnosti riadenia a systémov na úsporu paliva v štandardnej výbave vám model RX L ponúka pôžitok z jazdy, ktorý ďaleko presahuje očakávania vozidla typu SUV. Všestrannosť a priestrannosť sú nádherne prezentované konceptom typu kupé, plynulou siluetou a dokonalým remeselným spracovaním tohto štýlového, športového, rodinného vozidla.

ZAŽITE MODEL RX L

Obrázok je ilustračný

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU