OPERATIVNÍ LEASING LEXUS RENT

 MĚSÍČNÍ SPLÁTKA (BEZ DPH)AKONTACE
LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR EXECUTIVE25 590 Kč0 Kč
LEXUS RX 450hL 4x4 E-FOUR EXECUTIVE PLUS 26 190 Kč 0 Kč
LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR LUXURY31 990 Kč0 Kč

*Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 31.12.2018.


 

 
  2017 lexus rx 450h hero 1920x1920 campaign

NOVÉ A EŠTE PRIESTRANNEJŠIE RX L

VÝNIMOČNÝ
PRIESTOR A KOMFORT

Niekedy aj malá zmena dokáže spraviť veľký rozdiel. A práve vďaka sérii malých zmien sme dokázali vytvoriť 7-miestny Lexus RX L bez najmenšieho kompromisu. Trochu sme predĺžili zadnú časť a upravili sme uhol piatych dverí s cieľom získať dostatok priestoru aj pre pasažierov na zadných sedadlách. A keď tretí rad sedadiel nebudete potrebovať, jednoducho ich sklopíte. Stačí stlačiť tlačidlo.

OBJAVTE NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

OBJAVTE TRETIU DIMENZIU KOMFORTU


 

 
  2017 lexus rx key features
 • Vyhrievané a odvetrávané kožené predné sedadlá s pamäťovou funkciou

  Prepychové elektricky nastaviteľné predné sedadlá sú vyrobené metódou „integrovaného penenia“. Táto technológia inšpirovaná motoristickým športom zabezpečuje väčší komfort a dokonalejšiu oporu pre telo. Pre svoje maximálne pohodlie máte k dispozícii naviac aj systém odvetrávania sedadiel.

 • Prémiový audiosystém Mark Levinson s 12 reproduktormi

  Dokonalý audiosystém s technológiou GreenEdge™ je prispôsobený špecifickým akustickým vlastnostiam v interiéri modelu RX L. Poskytuje brilantný priestorový zvuk 7.1 s technológiou Clari-Fi™, ktorá znovu vytvára zvuk stratený pri MP3 digitálnej kompresii.

 • Navigačný systém Lexus Premium Navigation s 12,3“ displejom

  Systém, ktorý disponuje 3D grafikou a mnohými možnosťami zobrazovania máp, môže byť ovládaný najnovšou generáciou ovládača Remote Touch alebo hlasovými povelmi. Akonáhle zaparkujete, vytvorí systém QR kód pre váš inteligentný telefón, vďaka čomu do zadaného cieľa trafíte aj pešo.

 • Projekčný Head-Up displej

  Myslíme na vaše bezpečie. Základné prevádzkové údaje vozidla, ako rýchlosť alebo otáčky, sú preto premietané priamo na čelnom skle a zobrazujú sa vo vašom zornom poli. Umožní vám plne sa sústrediť na cestu a nebudete musieť spustiť oči z vozovky.

 • Najmodernejšie asistenčné systémy Lexus Safety System+

  Špičkový systém Lexus Safety System+ kombinuje prednárazový bezpečnostný systém (PCS), adaptívny tempomat (ACC), pokročilého asistenta pre jazdu v jazdnom pruhu a automatické ovládanie diaľkových svetiel a vytvára z týchto prvkov jeden dokonalý celok.