AKCIOVÁ PONUKA LEXUS RX 450hL

Suverénny mestský crossover prichádza aj v predĺženej verzii s elektricky sklopiteľným tretím radom sedadiel. O 11 centimetrov dlhšie vozidlo si zachovalo svoj unikátny dizajn s modernými technológiami pre maximálny pôžitok z jazdy, hybridný pohon, ktorý sa vďaka funkcii autonómneho dobíjania nabíja počas jazdy a vy sa tak nemusíte obmedzovať napájaním zo siete a ponechalo si aj technológiu 4×4 E-FOUR. K tomu všetkému pridáva pre dokonalý komfort trojzónovú klimatizáciu aj na tretí rad sedadiel a nechýba ani najmodernejší asistenčný systém Lexus Safety System+, ktorý vodičovi pomôže v krízových situáciách.

 •  ŠTANDARDNÁ CENACENOVÉ ZVÝHODNENIEAKCIOVÁ CENA
  LEXUS RX 450hL EXECUTIVE 73 400 € 10 000 € 63 400 €
  LEXUS RX 450hL EXECUTIVE PLUS 74 800 € 10 000 € 64 800 €
  LEXUS RX 450hL LUXURY 85 600 € 10 000 € 75 600 €

  Informácie o prvkoch výbavy vozidiel sú len orientačné a môžu sa meniť v závislosti od aktuálnej výroby. Maloobchodné ceny uvedené v cenníku zahŕňajú aktuálne platné clo, registračné poplatky a DPH. Ceny sa môžu meniť v závislosti od výšky DPH alebo registračných poplatkov. Cenník sa vzťahuje iba na vozidlá objednané počas platnosti cenníka. Ceny uvedené v tejto publikácii sú len orientačné a nemožno ich považovať za cenovú ponuku. Zoznam prvkov výbavy s cenníkom má platnosť od 1. apríla 2018 až do vydania nového cenníka.. Spoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia s.r.o. si vyhradzuje právo na akékoľvek zmeny.

OPERATIVNÍ LEASING LEXUS RENT

 MĚSÍČNÍ SPLÁTKA (BEZ DPH)AKONTACE
LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR EXECUTIVE24 999 Kč0 Kč
LEXUS RX 450hL 4x4 E-FOUR EXECUTIVE PLUS 25 599 Kč 0 Kč
LEXUS RX 450h 4x4 E-FOUR LUXURY30 999 Kč0 Kč

*Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.9.2018.


 

 
  2017 lexus rx 450h hero 1920x1920 campaign

NOVÉ A EŠTE PRIESTRANNEJŠIE RX L

VÝNIMOČNÝ
PRIESTOR A KOMFORT

Niekedy aj malá zmena dokáže spraviť veľký rozdiel. A práve vďaka sérii malých zmien sme dokázali vytvoriť 7-miestny Lexus RX L bez najmenšieho kompromisu. Trochu sme predĺžili zadnú časť a upravili sme uhol piatych dverí s cieľom získať dostatok priestoru aj pre pasažierov na zadných sedadlách. A keď tretí rad sedadiel nebudete potrebovať, jednoducho ich sklopíte. Stačí stlačiť tlačidlo.

OBJAVTE NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

OBJAVTE TRETIU DIMENZIU KOMFORTU


 

 
  2017 lexus rx key features
 • Vyhrievané a odvetrávané kožené predné sedadlá s pamäťovou funkciou

  Prepychové elektricky nastaviteľné predné sedadlá sú vyrobené metódou „integrovaného penenia“. Táto technológia inšpirovaná motoristickým športom zabezpečuje väčší komfort a dokonalejšiu oporu pre telo. Pre svoje maximálne pohodlie máte k dispozícii naviac aj systém odvetrávania sedadiel.

 • Prémiový audiosystém Mark Levinson s 12 reproduktormi

  Dokonalý audiosystém s technológiou GreenEdge™ je prispôsobený špecifickým akustickým vlastnostiam v interiéri modelu RX L. Poskytuje brilantný priestorový zvuk 7.1 s technológiou Clari-Fi™, ktorá znovu vytvára zvuk stratený pri MP3 digitálnej kompresii.

 • Navigačný systém Lexus Premium Navigation s 12,3“ displejom

  Systém, ktorý disponuje 3D grafikou a mnohými možnosťami zobrazovania máp, môže byť ovládaný najnovšou generáciou ovládača Remote Touch alebo hlasovými povelmi. Akonáhle zaparkujete, vytvorí systém QR kód pre váš inteligentný telefón, vďaka čomu do zadaného cieľa trafíte aj pešo.

 • Projekčný Head-Up displej

  Myslíme na vaše bezpečie. Základné prevádzkové údaje vozidla, ako rýchlosť alebo otáčky, sú preto premietané priamo na čelnom skle a zobrazujú sa vo vašom zornom poli. Umožní vám plne sa sústrediť na cestu a nebudete musieť spustiť oči z vozovky.

 • Najmodernejšie asistenčné systémy Lexus Safety System+

  Špičkový systém Lexus Safety System+ kombinuje prednárazový bezpečnostný systém (PCS), adaptívny tempomat (ACC), pokročilého asistenta pre jazdu v jazdnom pruhu a automatické ovládanie diaľkových svetiel a vytvára z týchto prvkov jeden dokonalý celok.