VRÁŤTE SA DO PRÁCE V TOMTO ŠPECIÁLNOM SEDANE VYŠŠEJ TRIEDY

Predstavujeme novú edíciu ES 300h Limited Edition, sedan vyššej triedy, ktorý ponúka neprekonateľnú úroveň pokročilých technológií za mimoriadne konkurenčnú cenu. Okrem bezpečnostného systému Lexus Safety System +, ktorým sú štandardne vybavené všetky modely ES, sa ES 300h Limited Edition dodáva s intuitívnym multimediálnym displejom s uhlopriečkou 12,3” s navigáciou Lexus Premium Navigation, systémom monitorovania mŕtveho uhla a funkciou upozornenia na premávku za vozidlom. Kultivovanosť a sofistikovanosť tohto vozidla podčiarkuje vyhrievaný volant, vyhrievanie čelného skla a dažďový senzor.

 •     Parallax Image 1 Provocative Design

  PROVOKATÍVNY DIZAJN

  Model ES je odvážne provokatívny a búra predsudky o sedanoch vyššej triedy. Pri pohľade zboku si všimnete siluetu v štýle kupé, ktorá vo vnútri ponúka priestrannosť a kultivovanosť vlajkového sedanu. Pre dosiahnutie pútavého vzhľadu má ES 300h Limited Edition 18" disky z ľahkej zliatiny a exkluzívne prahové lišty z brúseného hliníka, s logom Lexus.

  Prečítajte si viac o dizajne značky Lexus

    Parallax Image 1 Heated Steering Wheel

ES 300h LIMITED EDITION

VYHRIEVANÝ VOLANT

Tento krásne vypracovaný kožený volant je vybavený funkciou vyhrievania, ktorá vám spríjemní chladné rána, a má integrované ovládanie audiosystému, telefónu, funkcie rozpoznávania hlasu, multifunkčného informačného displeja, dynamického radarového tempomatu a asistenta poloautonómnej jazdy v jazdnom pruhu.

    Parallax Image 2 Wireless Smartphone Charger

ES 300h LIMITED EDITION

BEZDRÔTOVÁ NABÍJAČKA

Bezdrôtová nabíjačka smartfónov, ktorá sa nachádza v uzatváracej priehradke v stredovej konzole modelu ES 300h Limited Edition, umožňuje jednoduché nabíjanie prenosných zariadení, vďaka čomu nie je potrebné pripájať nabíjací kábel.

    Parallax Image 3 Rain Sensor

ES 300h LIMITED EDITION

DAŽĎOVÝ SENZOR / VYHRIEVANIE ČELNÉHO SKLA

Senzor upevnený na čelnom skle automaticky upravuje rýchlosť stierania v závislosti od intenzity zrážok, a zaisťuje tak vodičovi jasný výhľad vpred. Model ES 300h Limited Edition je vybavený aj vyhrievaním čelného skla, ktorý odstraňuje námrazu počas chladných rán.

    Parallax Image 4 Blind Spot Mirror

ES 300h LIMITED EDITION

SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA / SYSTÉM UPOZORNENIA NA PREMÁVKU ZA VOZIDLOM S FUNKCIOU BRZDENIA

Kým radarové zariadenia systému sledovania mŕtveho uhla upevnené v zadnom nárazníku sledujú vozidlá v priľahlých jazdných pruhoch, ktoré nie sú viditeľné vo vonkajších spätných zrkadlách, funkcia upozornenia na premávku za vozidlom pracuje pomocou rovnakých senzorov, keď vaše vozidlo ES cúva. Registruje prekážky v okolí vozidla a vozidlá približujúce sa k nemu zozadu. V prípade potreby môže použiť brzdy, aby sa zabránilo zrážke.

    Parallax Image 5 12 3 Multimedia Display

ES 300h LIMITED EDITION

MULTIMEDIÁLNY DISPLEJ 12,3”

Veľký 12,3" multimediálny displej sedanu ES, ktorý je optimálne umiestnený v záujme príjemnej jazdy, je možné ovládať hlasovými príkazmi alebo pomocou novej dotykovej plochy. Jeho funkcia rozdelenej obrazovky vám zabezpečuje súbežný prístup k informáciám, ako je napríklad navigácia Lexus Premium Navigation či údaje o klimatizácii.

    Parallax Image 1 Intelligent Connectivity

INTELIGENTNÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Navigačný systém Lexus Premium Navigation v modeli ES 300h Limited Edition má veľmi široký 12,3" multimediálny displej. Ponúka jasnú 3D grafiku a možno ho aktualizovať pomocou technológie bezdrôtovej aktualizácie softvéru. Model ES je vybavený systémami Apple CarPlay® a Android Auto®, ktoré vám zaisťujú jednoduchý prístup k aplikáciám, ako je napríklad Lexus Link, z vášho smartfónu a ich zobrazovanie na 12,3" displeji.

Prečítajte si viac o technológiách značky Lexus