CELKOM NOVÝ LEXUS ES

POHÁŇANÝ INTUÍCIOU

Zo spolupráce človeka a stroja môžu vzísť neuveriteľné veci. A preto celý scenár televíznej reklamy na nový Lexus ES – auto, ktoré dokáže predvídať konanie vodiča – napísala umelá inteligencia a natočil ho ocenený režisér.

ČLOVEK A STROJ

Film dojímavým spôsobom prezentuje výkonné konštrukčné a dizajnové riešenie, vďaka ktorému je nový Lexus ES najintuitívnejším modelom súčasnosti.

 • POHÁŇANÝ INTUÍCIOU

  STVORENÝ PRE SKVELÉ REAKCIE

  Inovačný podvozok nového modelu Lexus ES je zárukou neuveriteľne intuitívnej jazdy. Technologicky pokročilé funkcie pomáhajú vodičovi pri jeho rozhodnutiach tým, že mu poskytujú pocit príjemnej predvídateľnosti spoločne s rýchlou odozvou na každý jeden pohyb. Asistent sledovania jazdného pruhu zasa pomáha udržiavať vozidlom v jazdnom pruhu pri hustej premávke a pri nízkych rýchlostiach.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  POHÁŇANÝ INTUÍCIOU

  RODENÝ OCHRANCA

  Nový model ES je vybavený balíkom bezpečnostných systémov Lexus Safety System+, ktoré slúžia na podporu pozornosti vodiča, rozhodovania a prevádzky vozidla pri rôznych rýchlostiach a podmienkach. Technológie v modeli ES dopĺňajú vaše zmysly a pomáhajú predchádzať kolíziám.

  Navštívte stránku Bezpečnosť Lexus

    2019 lexus es background desktop 1920

PRVÁ KREATÍVNA SPOLUPRÁCA UMELEJ INTELIGENCIE A ČLOVEKA NA SVETE

Umelá inteligencia, ktorá vytvorila scenár pre televíznu reklamu, použila veľké množstvo údajov a rozsiahly výskum. Hotový scenár dostal do rúk ocenený režisér Kevin MacDonald, ktorý sa podujal priviesť tento príbeh k životu. Práca so scenárom, ktorý vytvorila umelá inteligencia, posunula hranice toho, čo každý zo zúčastnených považoval za možné.

    2019 lexus es background desktop 1920