VŽDY PRIPRAVENÝ

HYBRIDNÝ LEXUS SO SAMOSTATNÝN DOBÍJANÍM

Ekológia a hospodárnosť. Celkom hladká jazda. Nekompromisné jazdné schopnosti.

HYBRIDNÝ LEXUS SO SAMOSTATNÝM DOBÍJANÍM

Budujeme svet bez kompromisov. Hybridné pohony Lexus, spájajúce predstavivosť s efektivitou, vždy prinášajú tradičné jazdné schopnosti Lexus a predstavujú chytrejšiu alternatívu k naftovým motorom – v luxusnej kvalite od majstrov výroby Takumi s pocitom bezpečia pre príjemné cestovanie. Hybridné vozidlá Lexus: žiadne zásuvky, žiadne nepríjemnosti, žiadne kompromisy.

2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

HYBRIDNÉ VOZIDLÁ LEXUS

LUXUSNÝ HYBRID, OBĽÚBENÝ U ZÁKAZNÍKOV CELÉHO SVETA

Sme priekopníkom, ktorý už od roku 2004 využíva svojich skúseností so spájaním elektromotorov a spaľovacích motorov, aby vám ponúkol premyslenú hospodárnosť a cestovanie na tradičnej úrovni značky Lexus.

Vždy hľadáme nové cesty pre formovanie budúcnosti a vďaka svojmu zasadeniu sa o inovácie disponujeme najširšou ponukou hybridných vozidiel naprieč všetkými prémiovými značkami. Lexus globálne predal už viac ako milión hybridných automobilov.

Zoznámte sa s výhodami hybridných vozidiel Lexus a zistite, prečo túto chytrú voľbu urobilo už toľko vodičov.

ZOZNÁMTE SA S MODELOVÝM RADOM

Od malého kompaktu cez športový sedan až po neprehliadnuteľné SUV: máme najširšiu ponuku hybridných modelov naprieč všetkými značkami prémiových vozidiel. Nájdite ten pravý hybridný Lexus zodpovedajúci vášmu životnému štýlu.

ČO JE TO VIACSTUPŇOVÝ HYBRIDNÝ POHON LEXUS

Vo svete prvenstva ide Lexus v čele. Tradične protestujeme proti všetkému očakávanému a predkladáme inovácie s bezchybnými výsledkami. Výsledok, ktorý hovorí sám za seba, nájdete iba u modelov LS 500h a LC 500h.

 • 2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  HYBRIDNÉ INOVÁCIE

  VŽDY PRIPRAVENÝ ÍSŤ V ČELE

  Posúvame hranice hybridných technológií s naším jedinečným systémom viacstupňového hybridného pohonu – celosvetovou novinkou vo svete hybridov od Lexusu, navrhnutou v typicky novátorskom duchu.

  Rýchlejšie radenie, precízna kontrola, agilná jazda a úchvatné vlastnosti desaťstupňového ústrojenstva sú už v štandarde. K našej už tak výnimočnej prevodovke si teraz ešte pridajte precízne odladené štvorstupňové ústrojenstvo.

  Výsledkom sú nevídané vlastnosti hybridného systému, ktorý je pripravený bleskovo zareagovať na každý váš pokyn, spojený s bezkonkurenčným luxusom, hospodárnosťou a nižšími dopadmi na životné prostredie.

 • 2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HYBRIDNÉ VÝKONY

  VŽDY PRIPRAVENÝ PODÁVAŤ TEN NAJLEPŠÍ VÝKON

  Športové kupé LC 500h a vlajkový sedan LS 500h využíva náš, na svete prvý viacstupňový hybridný pohon.

  Inovácia zameraná na bezchybné jazdné schopnosti je vyhradená hybridným vozidlám Lexus, kde ponúka výkon dávkovaný podľa potreby v záujme bezkonkurenčného jazdného chovania a agility. Odhaľte novú úroveň pôžitku, popierajúcu všetky očakávania.

VLASTNÍCTVO HYBRIDNÉHO VOZIDLA

Môj Lexus

Preslávené zákaznícke služby, tradične poskytované všetkým majiteľom vozidiel Lexus, sa samozrejme týkajú i hybridných modelov. Najrôznejšie otázky spojené s vlastníctvom vozidla môžete jednoducho vybavovať i online na portáli Môj Lexus.

Starostlivosť

Hybridné vozidlá Lexus aj napriek svojej vyspelej technológii nevyžadujú od majiteľov žiadnu špeciálnu starostlivosť. Údržba hybridných vozidiel nie je drahšia ani zložitejšia ako v prípade vozidiel s tradičným pohonom.

Spoľahlivosť

Naše hybridné systémy sú rovnako spoľahlivé ako tradičné pohony a vďaka technológii autonómneho dobíjania nikdy neriskujete, že by ste zostali stáť s vybitou batériou.

Servis

Servis hybridných vozidiel Lexus je jednoduchý i vďaka kontrolám stavu hybridného systému, ktoré sú súčasťou štandardných servisných prehliadok vozidiel Lexus.

Záruka

Na hybridnú batériu sa vzťahuje päťročná záruka, ktorá sa pri každej kontrole stavu hybridného systému predlžuje o jeden rok.

Financovanie

Využite možnosti úspor s flexibilnými ponukami financovania hybridných modelov od spoločnosti Lexus Financial Services.

Next steps