INTELIGENTNEJŠIA ALTERNATÍVA NAFTY

Lexus Hybrid bez nutnosti nabíjania hladko kombinuje silu zážihového a elektrického motora. Lexus Hybrid bez nutnosti nabíjania sa dobíja sám počas jazdy. Žiadne pripájanie k elektrickej sieti, žiadna nafta, žiadny kompromis. Či už ide o kompaktný hatchback, SUV crossover, sedan alebo výkonné športové kupé, Lexus Hybrid s vlastným dobíjaním sa vždy prispôsobí vašim potrebám a životnému štýlu. Vďaka našim bezkonkurenčným skúsenostiam, o ktorých svedčí vyše 1,3 milióna predaných vozidiel, prinášame luxus hybridného pohonu do bežného života.

LEXUS HYBRID BEZ NUTNOSTI NABÍJANIA

Vyberte oblasť a objavte výhody Lexus hybridu bez nutnosti nabíjania.

AKO FUNGUJE LEXUS HYBRID BEZ NUTNOSTI NABÍJANIA

Optimálna kombinácia výkonu zážihového motora a elektromotora.

VÝKON NA POŽIADANIE

Pripravte sa, aby ste prehodnotili svoje očakávania týkajúce sa hybridného výkonu.

BEZ KOMPROMISOV

Štýl, priestor a efektívny výkon. Áno, môžete to mať všetko.

HYBRIDNÝ LEXUS BEZ NUTNOSTI NABÍJANIA

Budujeme svet bez kompromisov. Hybridné pohony Lexus, spájajúce predstavivosť s efektivitou, vždy prinášajú tradičné jazdné vlastnosti Lexus a predstavujú inteligentnejšiu alternatívu k naftovým motorom – v luxusnej kvalite od majstrov výroby Takumi s pocitom bezpečia pre príjemné cestovanie. Hybridné vozidlá Lexus: žiadne nabíjanie, žiadne nepríjemnosti, žiadne kompromisy.


 

 
  2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

HYBRIDNÉ VOZIDLÁ LEXUS

LUXUSNÝ HYBRID, OBĽÚBENÝ U ZÁKAZNÍKOV CELÉHO SVETA

Sme priekopníkom, ktorý už od roku 2004 využíva svoje skúsenosti so spájaním elektromotorov a spaľovacích motorov, aby vám ponúkol premyslenú hospodárnosť a cestovanie na tradičnej úrovni značky Lexus.

Vždy hľadáme nové cesty pre formovanie budúcnosti a vďaka novým inováciám disponujeme disponujeme najširšou ponukou hybridných vozidiel naprieč všetkými prémiovými značkami. Lexus globálne predal už viac ako milión hybridných automobilov.

Zoznámte sa s výhodami hybridných vozidiel Lexus a zistite, prečo sa pre túto voľbu rozhodlo toľko vodičov.

ZOZNÁMTE SA S MODELOVÝM RADOM

Od malého kompaktu cez športový sedan až po neprehliadnuteľné SUV: máme najširšiu ponuku hybridných modelov naprieč všetkými značkami prémiových vozidiel. Nájdite ten pravý hybridný Lexus zodpovedajúci vášmu životnému štýlu.

ČO JE TO VIACSTUPŇOVÝ HYBRIDNÝ POHON LEXUS

Vo svete prvenstva ide Lexus v čele. Tradične protestujeme proti všetkému očakávanému a predkladáme inovácie s bezchybnými výsledkami. Výsledok, ktorý hovorí sám za seba, nájdete iba u modelov LS 500h a LC 500h.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  HYBRIDNÉ INOVÁCIE

  VŽDY PRIPRAVENÝ ÍSŤ V ČELE

  Posúvame hranice hybridných technológií s naším jedinečným systémom viacstupňového hybridného pohonu – celosvetovou novinkou vo svete hybridov od Lexusu, navrhnutou v typicky novátorskom duchu.

  Rýchlejšie radenie, precízna kontrola, agilná jazda a úchvatné vlastnosti desaťstupňového ústrojenstva sú už v štandarde. K našej už tak výnimočnej prevodovke si teraz ešte pridajte precízne odladené štvorstupňové ústrojenstvo.

  Výsledkom sú nevídané vlastnosti hybridného systému, ktorý je pripravený bleskovo zareagovať na každý váš pokyn, spojený s bezkonkurenčným luxusom, hospodárnosťou a nižšími dopadmi na životné prostredie.

 • 
 

 
  2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HYBRIDNÉ VÝKONY

  VŽDY PRIPRAVENÝ PODÁVAŤ TEN NAJLEPŠÍ VÝKON

  Športové kupé LC 500h a vlajkový sedan LS 500h využíva našu, na svete prvú viacstupňovú prevodovku s hybridným systémom.

  Inovácia zameraná na bezchybné jazdné schopnosti je vyhradená hybridným vozidlám Lexus, kde ponúka výkon dávkovaný podľa potreby v záujme bezkonkurenčného jazdného chovania a agility. Odhaľte novú úroveň pôžitku, popierajúcu všetky očakávania.

VLASTNÍCTVO HYBRIDNÉHO VOZIDLA

Môj Lexus

Preslávené zákaznícke služby, tradične poskytované všetkým majiteľom vozidiel Lexus, sa samozrejme týkajú i hybridných modelov. Najrôznejšie otázky spojené s vlastníctvom vozidla môžete jednoducho vybavovať i online na portáli Môj Lexus.

Starostlivosť

Hybridné vozidlá Lexus aj napriek svojej vyspelej technológii nevyžadujú od majiteľov žiadnu špeciálnu starostlivosť. Údržba hybridných vozidiel nie je drahšia ani zložitejšia ako v prípade vozidiel s tradičným pohonom.

Spoľahlivosť

Naše hybridné systémy sú rovnako spoľahlivé ako tradičné pohony a vďaka technológii autonómneho dobíjania nikdy neriskujete, že by ste zostali stáť s vybitou batériou.

Servis

Servis hybridných vozidiel Lexus je jednoduchý i vďaka kontrolám stavu hybridného systému, ktoré sú súčasťou štandardných servisných prehliadok vozidiel Lexus.

Záruka

Na hybridnú batériu sa vzťahuje päťročná záruka, ktorá sa pri každej kontrole stavu hybridného systému predlžuje o jeden rok.

Financovanie

Využite možnosti úspor s flexibilnými ponukami financovania hybridných modelov od spoločnosti Lexus Financial Services.

Next steps