HYBRIDNÉ VOZIDLÁ LEXUS S VLASTNÝM DOBÍJANÍM

VÝHODY

Technológia hybridného pohonu Lexus s vlastným dobíjaním je šetrnejšia k životnému prostrediu aj k vašej peňaženke. Okrem úžasne nízkej spotreby paliva a znížených emisií sa môžete tešiť aj z nižších nákladov na údržbu a prevádzku.

EKOLOGICKEJŠÍ

Naše nové hybridné systémy s vlastným dobíjaním sú ekologické. Ich emisie škodlivých plynov predstavujú len desatinu úrovne vyhovujúcej emisnej norme Euro 6 pre vznetové motory z roku 2014.

V rámci snahy Európskej únie o klimatickú neutralitu zaviedli mnohé veľké mestá v EÚ nízkoemisné zóny.

Vozidlá s vysokými emisiami majú vjazd do týchto zón zakázaný alebo spoplatnený. Naopak, vozidlá s nízkymi emisiami, ako sú vozidlá Lexus s hybridným pohonom s vlastným dobíjaním, majú vstup voľný.


 

 
  2019 lexus hybrid benefits greener
 • 
 

 
  2019 lexus hybrid benefits lower costs

  VÝHODY

  NIŽŠIE NÁKLADY

  Hybridné vozidlá s vlastným dobíjaním predstavujú v porovnaní s ekvivalentným dieselovým modelom obvykle cenovo efektívnejšie riešenie, pokiaľ ide o náklady na ich nákup a prevádzku.

  Nižšie náklady na údržbu

  V dlhodobom horizonte vám môže hybridný systém priniesť významnú úsporu nákladov na údržbu, keďže neobsahuje spojku, rozvodový remeň, štartér, alternátor atď.

  Výrazne nižšie budú aj náklady na náhradné diely, pretože vďaka hybridnému pohonu Lexus sa menej opotrebúvajú brzdové doštičky a pneumatiky.

  Najlepší spôsob, ako sa uistiť, že zo svojho hybridného vozidla Lexus dostávate to najlepšie, predstavuje každoročná Kontrola stavu hybridného pohonu. Kontrola stavu hybridného pohonu je bezplatnou súčasťou každej prehliadky v rámci záruky Lexus. Ak však v najbližšom čase nemáte naplánovanú servisnú prehliadku, pre pocit pokoja sa môžete objednať na samostatnú kontrolu stavu hybridného systému.

JEDNODUCHŠIE POUŽÍVANIE

S hybridom Lexus s vlastným dobíjaním neriešite žiadne dobíjacie stanice. Žiadna nafta. Žiadny kompromis. Svoj hybridný Lexus nemusíte nikdy pripojiť k elektrickej zásuvke – je vždy pripravený zaviezť vás tak ďaleko, ako potrebujete.


 

 
  2019 lexus hybrid benefits easier to run