1. New Cars
  2. RX 4 generation
VYBERTE SI

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX

Odvážne a dôrazné línie ustupujú svetu bezkonkurenčného pohodlia, priestoru a luxusu. Takúto povrchovú úpravu jednoducho nenájdete v žiadnom bežnom SUV. Náš najpokročilejší bezpečnostný systém Lexus Safety+ vám poskytne väčší pokoj na cestách, zatiaľ čo naša priekopnícka hybridná technológia s  dodá modelu RX pozoruhodnú úsporu paliva a nižšie emisie CO2. To znamená, že RX je fantastické ekologické rodinné SUV, ktoré je k dispozícii aj ako sedemmiestny RX L.

ODVÁŽNY DIZAJN

RX predstavuje najnovší dizajn Lexus a ponúka prepracovanejšiu masku chladiča, elegantnejšie trojité LED svetlomety a zadné LED svetlá s motívom „L“. Pri pohľade zboku výrazne tvarované stĺpiky C ktoré poskytujú jedinečný efekt plávajúcej strechy.

 

 

 

REMESLNÉ SPRACOVANIE

Zameranie na detail našich remeselných majstrov  je v modeli RX okamžite evidentné a to vďaka precíznemu koženému prešívaniu a materiálom „Takumi“, ktoré dodávajú kabíne nádych modernej elegancie a kultivovanosti.

VZRUŠUJÚCI VÝKON

Bez ohľadu na to, ktoré pohonné ústrojenstvo si vyberiete, či už ide o priekopnícky hybridný Lexus RX 450h  alebo dynamický benzínový RX 300, RX Vás bude sprevádzať, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

 

INŠPIRATÍVNA TECHNOLÓGIA

V Interiéri RX je veľký 12,3 -palcový multimediálny dotykový displej, ktorý je intuitívne ovládateľný a ponúka bezproblémový prístup k  aplikáciám vášho smartfónu prostredníctvom Apple CarPlay a Android Auto.

 

BEZPEČNOSŤ

Priekopnícky bezpečnostný systém Lexus Safety + obsahuje predkolízny systém, teraz s detekciou chodcov v noci a detekciou cyklistov počas denného svetla; Asistent sledovania jazdného pruhu, ktorý vám pomôže udržať sa v pruhu; BladeScan® AHS (adaptívny systém diaľkových svetiel), ktorý pomáha vodičom rozpoznať chodcov a dopravné značky jasnejšie a vo väčšej vzdialenosti v noci; Asistent cestných značiek rozpoznáva dopravné značky, ktoré sú zobrazené na dotykovej obrazovke a dynamickom radarovom tempomate.

F SPORT

Kožené čalúnenie v čiernej, čiernej/bielej a Flare Red dodáva modelom RX F SPORT výrazný vzhľad. Exkluzívne sedadlá majú dodatočnú bočnú oporu, zatiaľ čo hliníkové výplne interiéru dopĺňajú krásne vytvorený volant, inšpirovaný  z nášho ikonického superšportu LFA. Dizajn radenia prevodových stupňov F SPORT je ukončený perforovanou kožou, ladí s volantom a dotvára atmosféru športového ducha v kabíne spolu s hliníkovými športovými pedálmi.

GALÉRIA MODELU RX

Preskúmajte luxusné SUV RX, ktoré posúva hranice odvážneho a ikonického dizajnu.